The Elder Scrolls V Skyrim Download

Dzisiaj zostanie zaprezentowana ikona gier RPG akcji. Aby móc przetestować świetną grę The Elder Scrolls V Skyrim Pobierz już teraz i wczuj się w bardzo dobry klimat tego gatunku, przez wielu uważana przez najlepszą grę komputerową wszechczasów. The Elder Scrolls V Skyrim Download – to kolejna już odsłona popularnej serii cRPG, za przygotowanie której odpowiada zespół Bethesda Softworks. Zyskujemy zatem kolejną szansę na powrót na kontynent Tamriel, na którym tym razem fabuła obraca się wokół pradawnej rasy smoków, która wraca do tej krainy. Data premiery gry (FPP): 11 listopada 2011. Gra sandbox jest dostępna na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360.

The Elder Scrolls V Skyrim fabuła

Fabuła rozgrywa się 200 lat po tych wydarzeniach, które były motywem przewodnim gry Oblivion, a gracze mogą wcielić się z jednego z ostatnich łowców smoków. Jeszcze nie tak dawno można było odnieść wrażenie, że zagrażające innym smoki to jedynie wspomnieniem. W pewnym momencie jednak na jaw wychodzi, jak niesłuszne były związane z tym nadzieje. Bestie coraz liczniej pojawiają się na niebie, a kataklizm zwiastuje pojawienie się Alduina – boga zniszczenia, któremu właśnie postać smoka wydaje się najbardziej odpowiednia.

Podczas walki ze smokami można przejąć zarówno ich dusze, jak i zdolności znane jako Krzyki. Dzięki temu nasza postać dragonborn może nie tylko spowalniać czas, ale również korzystać z odpychającej przeciwników niewidzialnej energii. Liczne umiejętności stają przed nami otworem wtedy, gdy uda nam się odnaleźć pradawne słowa, zadanie nie należy jednak do najłatwiejszych, te ostatnie kryją się bowiem w nordyckich podziemiach. Redakcja zachęca również do zagrania w nowszą wersję specjalną studia Bethesda Softworks The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition. Skyrim V otrzymał wiele wyróżnień m.in. Nagroda VGX: Najlepsza gra RPG.

The Elder Scrolls V Skyrim Download – Polski Dubbing

Pierwszym krokiem czekającym na gracza jest stworzenie własnego wirtualnego odpowiednika. Jest w czym wybierać, czeka bowiem na niego dziesięć różnorodnych ras. Postać zmienia się pod wpływem postępów dokonywanych w rozgrywce i jest coraz potężniejsza, a przejście na kolejne poziomy daje nam możliwość decydowania, czy chcemy zwiększać umiejętności magiczne, zdrowie, czy też wytrzymałość. W porównaniu z poprzednimi częściami Skyrim przebudowie uległ system umiejętności. Zmiany dotyczą również systemu magii, gdzie nie spotkamy już Szkoły Mistycyzmu.

Nowości Skyrim V

Nowością The Elder Scrolls V Skyrim, z którą powinni liczyć się gracze jest również oryginalny system walki. Jest on znacznie bardziej dynamiczny niż to, z czym mieliśmy do czynienia do tej pory, a korzystanie ze stwarzanych przez niego możliwości będzie wymagało od uczestnika rozgrywki użycia myślenia taktycznego. Każda z dłoni bohatera może dzierżyć broń, tarczę, a nawet zaklęcie. Otwiera się więc przed nami możliwość tworzenia wielu skutecznych kombinacji. W bezpośrednich starciach nie można ograniczać się do bezmyślnego wciskania klawiszy. Bowiem jeśli zabraknie odpowiedniego manewrowania bohaterem, można będzie wygrać nawet pozornie najłatwiejsze starcie. Sami wrogowie również są w stanie pozytywnie zaskoczyć, są bowiem nie tylko znacznie bardziej żywotni, ale i groźniejsi niż dotychczas. W grze The Elder Scrolls V Skyrim wykorzystano silnik Creation Engine dlatego grafika i soundtrack jest na wysokim poziomie.

W kolejnej odsłonie gry studia Bethesda Softworks dostępnej na X360, PS3, PC znowu mamy też wrażenie, że przedzieramy się przez prawdziwy świat, w którym oczekują na nas żywi mieszkańcy. Nasze decyzje mają jednak o wiele poważniejsze konsekwencje i wpływają na zachowanie innych postaci. Pozytywne zmiany dotyczą również dialogów, które są teraz o wiele bardziej naturalne niż we wcześniejszych edycjach gry. A jeśli ratowanie świata wyda nam się w pewnym momencie męczące? Twórcy gry fantasy The Elder Scrolls V Skyrim powalają nam na realizowanie się także w nieco bardziej przyziemnych wyzwaniach. Możemy zbierać zarówno plony, jak i gotować i wydobywać w kopalniach niezbędne nam surowce. W pewnym momencie walkę ze smokami przyjmujemy wiec jako miłą rozrywkę. asz do wyboru kilka dostępnych języków dubbing: angielski, polski, hiszpański, włoski, francuski, niemiecki, japoński, rosyjski, napisy: węgierski, czeski.

The Elder Scrolls V Skyrim Pobierz – Instaluj Pełną wersje gry na PC

Skyrim V Pobierz

Pobierz za Darmo!

 The Elder Scrolls V Skyrim Download – Pełna Wersja Gry „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 

 • Procesor: Intel® Core™ i7-860 Quad 2.80GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1.5 GB NVIDIA® GeForce® GTX 480.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • The Elder Scrolls V Skyrim Download crack
 • Skyrim 5 Pobierz
 • The Elder Scrolls V Skyrim Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download The Elder Scrolls V Skyrim
 • Chomikuj The Elder Scrolls V Skyrim legendary edition
 • The Elder Scrolls V Skyrim pobierz na komputer
 • The Elder Scrolls V Skyrim zainstaluj

13 komentarzy

  1. ta gra jest zajebista poprostu i uwielbiam t grę zaczołem grac w ta gre wczoraj a dzi jest 30.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.