Fallout: New Vegas Download

Fallout to jedna z tych serii gier komputerowych, które znają nawet osoby deklarujące, że komputer wykorzystują jedynie do sprawdzania poczty i układania pasjansa. Ta gra RPG o postapokaliptycznej tematyce zyskała już sobie status legendy. Kolejne odsłony niemal zawsze stają się wstępem do dyskusji mając nie tylko zwolenników, ale i przeciwników narzekających, że „już nie jest tak, jak kiedyś”. I każda odsłona bije rekordy popularności. Warto zdecydować się na pobranie gry sandbox dzięki opcji Fallout: New Vegas Download już choćby po to, aby zdecydować, po której stronie opowiemy się w tym wielkim sporze. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawca: Bethesda Softworks. Data premiery: 19 październik 2010.

Fallout: New Vegas Download (PC) PL

Fallout New Vegas do pborania

Pobierz za Darmo!

Cykl został zainaugurowany w roku 1997, może się więc wydawać, że po tylu latach stracenie przez niego świeżości będzie czymś nieuniknionym. Tymczasem gra opracowana przez studio Obsidian Entertainment nadal potrafi zaskakiwać, a te osoby, które uważają, że niczego bardziej innowacyjnego nie da się już wymyślić, otrzymują rozwiązania nakazujące im zastanowić się nad tym, czy podobne przeświadczenie rzeczywiście znajduje uzasadnienie. Tym razem fabuła skupia się wokół konfliktu, który poróżnił trzy frakcje: New California Republic, Caesar’s Legion oraz mieszkańców miasta New Vegas. Gracz staje się kurierem podróżnikiem uratowanym przed śmiercią przez zaprzyjaźnionego z nim robota. Oczywiście, w grze role-playing shooter nie brakuje również Pip-Boya, innowacje bowiem są innowacjami, ale eliminowanie rozwiązań, które się sprawdzają jest praktyką, która nigdy nie budzi pozytywnych emocji. Ścieżka dźwiękowa oraz grafika to zasługa silnika Gamebryo.

Sama rozgrywka science fiction to wierne odzwierciedlenie tego, do czego przyzwyczaił nas Fallout 3. Jeśli pobierzemy grę dzięki możliwościom Fallout: New Vegas Download szybko odniesiemy więc wrażenie, że trafiliśmy do doskonale znanego nam świata. Zyskujemy zatem kontrolę nad bohaterem, który stale może się dzięki nam rozwijać, sama akcja może być zaś obserwowana tak z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby – w zależności od naszych upodobań. Coś dla siebie znajdą też osoby tęskniące za systemem walki V.A.T.S. i możliwością zatrzymania upływu czasu po to, aby z większą dokładnością namierzyć konkretne części ciała naszego przeciwnika. Oczywiście, poza rozwiązaniami będącymi wierną kopią tego, do czego przyzwyczaił nas Fallout 3 znajdziemy tu także kilka nowości, w tym zwłaszcza nowe bronie z możliwością ich modyfikacji po to, aby możliwe stało się polepszenie ich osiągów. Ciekawym rozwiązaniem, które może dodać rozrywce pewnej nieprzewidywalności jest też powiązanie dialogów z umiejętnościami, jakimi dysponuje nasz bohater. Jeśli więc nasz poziom umiejętności jest niski, musimy liczyć się z tym, że nie wyciągniemy wszystkich informacji. Zainteresuj się kolejną częścią tej serii Fallout 4 z 2015 roku.

Fallout: New Vegas PS3, X360, PC zwiastun

Szukając rozwiązań oryginalnych warto wspomnieć między innymi o możliwości podróżowania w towarzystwie pomocników, a także o systemie umożliwiającym nie tylko samo tworzenie, ale również modyfikowanie przedmiotów. Oczywiście, wcześniej musimy trafić do jednego z dających taką możliwość miejsc, tam zaś możemy nie tylko przygotować sobie posiłek, ale również przygotować chemiczną miksturę. A jeśli lubimy naprawdę duże wyzwania, możemy skorzystać z nowego trybu „hardcore” sprawiającego, że zabawa stanie się bardziej wymagająca.

Być może w niektórych fanach serii gra może pozostawić pewien niedosyt, z pewnością jednak jest to jeden z tytułów, w przypadku których warto poważnie zastanowić się nad ich pobraniem. Opcja Fallout: New Vegas Download gwarantuje nie tylko długie godziny, ale i kilka momentów, w których po plecach przejdą nam ciarki. Cena na steam: 9,99 USD. Język, dubbing: angielski, hiszpański, włoski, japoński, francuski, niemiecki; napisy: polskie, rosyjskie.

Fallout: New Vegas Pobierz na PC

Fallout: New Vegas Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® GF 6600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Fallout: New Vegas Chomikuj spolszczenie
 • Pobierz Fallout: New Vegas Torrent Pełna Wersja
 • Fallout: New Vegas Free Download
 • Exsite mody Fallout: New Vegas Pobierz za darmo
 • Pebx Fallout: New Vegas Download poradnik
 • Cracked Fallout: New Vegas PC Download 2009

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.