The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Download

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition, to zremasterowana wersja gry sandbox o tej samej nazwie. Za stworzenie nowej odsłony gry, odpowiada studio Bethesda Softworks. W zremasterowanej wersji, pojawią się wszystkie dodatki, jakie wcześniej zostały dla tej gry wypuszczone. Bethesda, przygotowała również specjalną ofertę dla najwierniejszych fanów swojej gry. Co to za oferta, napiszemy w dalszej części opisu. Data premiery: 28 października 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch. Producent: Bethesda Softworks.

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Download

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze fantasy, wcielamy się w rolę jednego z ostatnich żyjących bohaterów, któremu dane jest słyszeć i rozumieć głos smoków. Nic w tym dziwnego, że ta malejąca grupa istot, ma w świecie Skyrima niewielkie znaczenie. Od wydarzeń, pojawiających się w grze Oblivion, minęło już przecież 200 lat.

Tymczasem wydaje się, że grupa krwiożerczych istot wróciła na ziemię, by siać na niej zniszczenie. Co gorsza, w ten sposób realizuje się proroctwo o nadejściu smoczego boga… Czy to oznacza, że wielki Pożeracz Światów w końcu nadejdzie i zniszczy cały świat? Naszym celem, jest więc zapobieżenie apokalipsie.

Jeśli również i Ty chcesz włączyć się w ocalenie Skyrima przed zagładą, koniecznie pobierz The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Download na swój komputer. Być może dzięki Tobie, Skyrim przetrwa inwazję zła…

Mechanika gry

Mechanika w The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition, jest dosyć zawiła. Podobnie jak w wersji oryginalnej, gra RPG akcji ta oferuje wybór postaci, wśród 10 różnych ras. Co ważne, w grze nie ma podziału na klasy. Po prostu każda z ras, ma swoje określone zdolności, które następnie można rozwijać.

Warto również dodać, że w The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition, nasz główny bohater posiada szereg dodatkowych zdolności, które wynikają z jego pierwotnej roli. Dzięki swoim nadprzyrodzonym zdolnością, może on – wykorzystując dusze pokonanych smoków – odkładać inwazję Pożeracza Światów. Zresztą zdobywane i ulepszane wciąż umiejętności, przydadzą się odgrywanej przez nas postaci, podczas walki z innymi monstrami.

W The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition, bardzo ciekawie prezentuje się system walki. Opiera się on na broniach, z których każda, może być przypisana do konkretnej dłoni postaci. W ten sposób, możemy za pomocą prostego klikania w klawisze, stworzyć dziesiątki zabójczych kombosów.

Pamiętajmy jednak, że bezmyślnie klikanie w klawisze nie gwarantuje nam zwycięstwa. By pokonać przeciwnika, musimy szybko parować ciosy i wykonywać szereg uników.

Jeśli więc kochasz myślenie taktyczne a także szybkie i widowiskowe starcia, koniecznie pobierz na swój komputer zremasterowaną wersję The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Download. Spróbuj swoich sił grając na konsolach PS4, XONE, PC lub Switch.

Dodatki

W The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition, nie zajmujemy się wyłącznie ratowaniem świata. Fabuła gry jest w tym przypadku bardzo rozbudowana i obejmuje również sceny z życia codziennego. W grze, możemy np wziąć ślub, mieć dzieci a nawet zbudować dom i dożyć spokojnej starości.

Jak już wspominaliśmy na samym początku, firma Bethesda przygotowała dla wiernych fanów swojej serii pewną ofertę. Według jej zapisów, wszyscy którzy posiadają oryginalną wersję The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition wraz ze wszystkimi dodatkami, mogą otrzymać nową, zremasterowaną wersję gry zupełnie za darmo. Oby więcej takich produkcji…

Jeśli więc jesteś fanem TES V Skyrim Special Edition Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Może będziesz miał szczęście i staniesz się posiadaczem jej darmowej wersji? Cena na steam: 39,99 USD.

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Pobierz

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *