The Walking Dead A New Frontier Download

Oglądałeś serial „Żywe Trupy” bądź też czytałeś komiks? Nie czekaj kliknij Pobierz The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier, ponieważ stanowi trzecią pełnoprawną serię popularnego wśród wielu graczy cyklu gier przygodowych epizodycznych, które bazują na popularnej marce The Walking Dead. Biorąc pod uwagę względy mechaniki, tego typu gra nie odbiega zbyt od rozwiązań, które są nam znane z poprzednich odsłon tej serii. Ponownie szczególny nacisk jest kładziony na konieczność dokonywania moralnych wyborów, które stanowią główny czynnik kształtujący całą fabułę. Zdecydowanie nowością w tej kwestii jest system przenoszenia zapisów aktualnego stanu gry pomiędzy platformami. Producentem i wydawcą jest Telltale Games. Data premiery 20.12.2016. Platformy: PC, PS4, XONE, AND, iOS.

The Walking Dead: A New Frontier Pobierz

The Walking Dead A New Frontier download

Pobierz za Darmo!

Doskonała gra, jaką jest The Walking DeadA New Frontier stanowi trzecią część popularnego cyklu gier, który został wydany przez studio Telltale Games. Cała seria bazuje na kultowej marce, która w naszym kraju szerzej jest znana użytkownikom jako Żywe Trupy. Opisywany tytuł stanowi pełnoprawny trzeci sezon całej serii, który pojawił się po wydanym wcześniej dodatku The Walking Dead: Michonne.

Mechanika w tej grze jest dosyć rozbudowana. Cała gra korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, które są znane nie tylko z doskonale wydanej serii The Walking Dead, ale także z pozostałych gier wydanych przez studio Telltale Games. Tym samym cała rozgrywka jest oparta na eksploracji, jak również na licznych rozmowach przeprowadzanych z różnorodnymi niezależnymi postaciami. Jednak powinniśmy pamiętać o tym, iż w odróżnieniu do typowych przedstawicieli danego gatunku, próżno w tej grze szukać klasycznych zagadek logicznych. Jednak w zamian za to bardzo duży nacisk został położony na konieczność dokonywania często kłopotliwych wyborów moralnych. Stanowią one bowiem główny czynnik, który kształtuje całą fabułę tej gry. Jak zwykle całość jest uzupełniona okazjonalnymi sekwencjami zręcznościowymi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wpisz pobierz The Walking Dead A New Frontier free download.

Bardzo istotne są także kwestie techniczne. Warto pamiętać, że The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier nie odbiega zbyt od poziomu, jak również stylu poprzednich serii. Na potrzeby tego epizodu opracowany został specjalny system, za pomocą którego możliwe jest przenoszenie zapisów gry pomiędzy różnymi platformami. Tym samym za pomocą wspomnianej opcji mamy możliwość kontynuować naszą grę, gdy przykładowo zmienimy naszą konsolę na komputer. Zmiana urządzenia mobilnego w tym przypadku nie stanowi już żadnego problemu dla graczy. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne w szczególności, gdy zdamy sobie sprawę z tego, iż obecnie możliwe jest importowanie zapisów oraz kontynuacja wątków fabularnych z drugiej części serii. Dowiedz się więcej na ten temat i wpisz ściągnij The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier download.

Gra The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier  w ostatnim czasie stała się bardzo popularna. Na jej zakup w dużej mierze decydują się fani całej serii The Walking Dead, jednak również zdobywa uznanie w oczach zupełnie nowych graczy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej, pobierz grę The Walking Dead: A New Frontier download.

The Walking Dead A New Frontier Download PC

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: lntel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Exsite The Walking Dead A New Frontier Pobierz torrent
  • Free Download The Walking Dead A New Frontier Crack Pebx
  • Pobierz The Walking Dead A New Frontier Torrent Chomikuj
  • CODEX The Walking Dead A New Frontier Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.