Farmer’s Dynasty Download

Zostan farmerem w wirtualnym świecie. Pełna wersja gry Farmer’s Dynasty to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows gra symulacyjna, uzupełniona licznymi elementami RPG. Tytuł jest dziełem studia Toplitz Productions. Platformy: PC Windows. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, dostępna tylko u Nas. Możesz ją pobrać poniżej wyłącznie w celach edukacyjnych. Data premiery tej produkcji: 14 grudnia 2017.

Farmer’s Dynasty Pobierz grę PC

Farmer's Dynasty download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry symulacyjnej

Gracz wciela się w farmera, który dopiero przyjechał na wieś. Celem jego wizyty jest obejrzenie działki, którą odziedziczył po zmarłym działku. Farma zapisana głównemu bohaterowi jest jednak całkowicie zrujnowana. W ścianach budynków znaleźć można pełno dziur, a wszystkie dachy dawno pordzewiały. Wiekowy traktor oraz pozostałe sprzęty obecne w gospodarstwie również odbiegają od tego, co można nazwać profesjonalnym wyposażeniem farmerskim. Głównym zadaniem gracza jest doprowadzenie farmy do porządku, a także doprowadzenie do procesu jej modernizacji dzięki zarabianiu pieniędzy. Jeżeli zawsze chciałeś prowadzić własne gospodarstwo, pobierz grę Farmer’s Dynasty free Download i sprawdź swoje umiejętności.

Mechanika w grze

Do dyspozycji gacza pozostawiony jest otwarty i wyjątkowo rozległy świat, po którym można poruszać się praktycznie bez ograniczeń. Po farmie przemieszczać można się jedynie na piechotę, jednak do pracy oraz podróży między dalszymi punktami na mapie wykorzystać można różnego rodzaju pojazdy. Poza odziedziczonym po dziadku głównego bohatera traktorem, z czasem w ręce gracza zaczynają trafiać o wiele bardziej zaawansowane i nowoczesne środki komunikacji oraz elementy wyposażenia. Jeżeli jesteś pasjonatem profesjonalnego sprzętu rolniczego, ściągnij Farmer’s Dynasty Download i zobacz, jak działają poszczególne urządzenia i maszyny.

https://www.youtube.com/watch?v=c7aj0fKnWxE

Rozgrywka

Zabawa w grze Farmer’s Dynasty PC opiera się przede wszystkim na wykonywaniu różnego rodzaju zleceń od neutralnych postaci, dzięki którym gracz może popchnąć akcję do przodu. Realizowane misje dotyczą nie tylko pracy w polu. W niektórych przypadkach konieczne jest na przykład wyremontowanie któregoś z budynków lub dokonanie samodzielnej naprawy sprzętu. Jeżeli chcesz wykazać się jako złota rączka, pobierz za darmo Farmer’s Dynasty PC Download i zrealizuj wszystkie przygotowane zadania. Dopełnieniem zabawy jest opieka nad hodowanymi zwierzętami, a także handel nadwyżkami zebranych plonów. Swojego rodzaju nowością są elementy RPG. Gracz może założyć rodzinę oraz wychować potomka i spadkobiercę farmy, a tym samym kontynuować rodzinną tradycję. Sprawdź również Farm Manager 2018.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Farmer’s Dynasty charakteryzuje się zaledwie przyzwoitym poziomem wykonania, jednak spełnia swoją rolę. Silnik gry pod wieloma względami bazuje na produkcjach z serii Farm Expert, Zakończyła już swój cykl wydawniczy i w porównaniu do Farmer’s Dynasty, prezentuje się znacznie gorzej pod względem oprawy oraz dostępnych możliwości. Poszczególne maszyny rolnicze dostępne w grze posiadają swoje rzeczywiste odpowiedniki. Jeżeli jesteś znawcą tego typu pojazdów i urządzeń, pobierz grę i naucz się samodzielnie obsługiwać wiele z nich. Przykładem może być znany model traktora marki John Deere.

Farmer’s Dynasty Download Pełna Wersja PC

Farmer's Dynasty pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 2.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1536 MB GeForce GTX 580 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Free Download Farmer’s Dynasty Torrent Pebx
  • Pobierz Farmer’s Dynasty Crack Exsite P2P
  • Chomikuj Farmer’s Dynasty Pobierz za darmo
  • Skidrow Farmer’s Dynasty Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.