FIFA 22 Pobierz za darmo

FIFA 22 to kolejna odsłona kultowej serii gier, wychodzącej spod skrzydeł amerykańskiego producenta i wydawcy – Electronic Arts. Tytuł zabiera gracza ponownie na wirtualne boiska, na których może rywalizować z komputerem, ze znajomym, jak również z innymi ludźmi na całym świecie za sprawą trybu FIFA Ultimate Team.

Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Wydawca PL: Electronic Arts Polska
Data premiery: 1 października 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
Liczba graczy: 1-22
Język: Polski, English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Arabic, Czech, Danish, Dutch, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese – Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish – Latin America, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 38633

FIFA 22 Download PC Pełna Wersja

FIFA 22 – Ultimate Launch Edition

FIFA 22 pobierz za darmo

W grze pojawiło się sporo zmian, które czynią rozgrywkę jeszcze bardziej interesującą oraz poprawiają bolączki poprzednich odsłon. Chcesz dowiedzieć się, co nowego pojawi się w najnowszej grze od EA Sports? Czytaj dalej!

Inteligentniejsi obrońcy

FIFA 22 wprowadza nowe usprawnienia w sztucznej inteligencji linii obronnej, na którą narzekało wielu graczy. Defensorzy już nie gubią się w prozaicznych sytuacjach oraz lepiej trzymają ustaloną formację. Teraz, aby strzelić bramkę trzeba o wiele więcej niż kilku podań i szybkiego atakującego.

Najnowsze wydanie stawia na grę pozycyjną i kreatywne konstruowanie akcji w środkowym sektorze boiska. Zmiany sprawiają, że gracz będzie tracił zdecydowanie mniej bramek w niedorzeczny sposób. Oznacza to oczywiście, że również obrońcy przeciwnika będą mądrzej poruszać się po murawie, wymuszając na Tobie starannie zaplanowane akcje ofensywne.

HyperMotion, czyli większy realizm w rozgrywce

W tym roku twórcy gry postawili na zwiększenie realizmu rozgrywki. FIFA 22 wykorzystuje technologię HyperMotion. Na czym ona polega? Otóż animacje poruszania się zawodników w FIFA 22 były nagrywane nie w małych studiach imitujących boisko, lecz podczas prawdziwego piłkarskiego spotkania. Pozwoliło to fenomenalnie odwzorować sposób poruszania się piłkarzy podczas meczów, co jest rewolucją, jeżeli chodzi o immersję gier wideo z tej serii.

Największa poprawa względem poprzednich odsłon jest odczuwalna przy wślizgach. Piłkarze nie wykonują już sztucznych, nienaturalnych ruchów. Zamiast tego są one płynne i oddają to, co można zobaczyć podczas prawdziwych piłkarskich spotkań.

EA Sports zdecydowało jednak, że technologia nie zostanie zaimplementowana na platformie PC ze względu na duże zapotrzebowanie na moc obliczeniową i ograniczenia z tym związane. Producent chce, aby jak najwięcej graczy miało możliwość cieszenia się z gry FIFA 22.

Raj dla lubiących analizować

FIFA 22 daje graczom dostęp do szczegółowych informacji na temat przebiegu spotkania. Obok standardowych danych o strzałach, podaniach, posiadaniu piłki, statystykach piłkarzy – otrzymasz również bardziej szczegółowe, nowe informacje o meczu. Dla przykładu dowiesz się jaką skuteczność mają poszczególne typy podań, na jakie odległości średnio wykonujesz wślizgi oraz jak radzisz sobie w powietrznych pojedynkach. A to tylko kilka wybranych statystyk z rozgrywki, które twórcy oddają graczom do analizy.

EA zadbało o nerwy graczy

Ileż to razy grając w Ultimate Team przeciwnik grał mi na nerwach po strzeleniu bramki. Popularne, długie cieszynki, często wybierane przez oponenta dokładnie tak, żeby podnieść mi możliwie mocno ciśnienie. Jeżeli jesteście fanami serii, z pewnością wiecie, o czym mówię…Ale FIFA 22 Ultimate Team z tym kończy!

W najnowszej odsłonie EA Sports możesz przełączyć widok kamery na swoich zawodników po stracie bramki. Nie będziesz już musiał patrzeć na piłkarzy drużyny przeciwnej, delektujących się strzelonym golem. Mniej stresu i nerwów…Ach! Co za ulga! A może masz ochotę na poprzednią odsłonę serii FIFA 21 Download za darmo.

Gratka dla posiadaczy Playstation 5

Wspomniana wcześniej technologia HyperMotion to nie wszystko, co będzie dostępne dla graczy korzystających z PS5. Najnowsze wydanie świetnie wykorzystuje technologię DualSense, która analizuje i zbiera informacje o poczynaniach gracza.

Pad odpowiednio drga w zależności od boiskowej sytuacji. Między innymi: walka o piłkę, kontuzja zawodnika, strzelenie bramki – wszystko to będzie odczuwalne pod Twoimi palcami, za sprawą stonowanych i dobrze dobranych wibracji kontrolera.

Bardzo ciekawą rzeczą jest również sytuacja, w której musimy rozpędzić piłkarza, gdy ten znajduje się w niekomfortowej dla siebie pozycji. Gracz będzie musiał docisnąć mocniej trigger, aby osiągnąć zamierzony efekt. Wszystko to wprowadza dodatkowy realizm oraz sprawia, że gra jest bardziej wciągająca. Posiadacze PS5 – radujcie się!

W grę FIFA 22 zagracie na platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, XBOX Series X, S oraz Nintendo Switch i XBOX One.

FIFA 22 Pobierz – Pełna Wersja Edycji Ultimate

FIFA 22 free download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD Athlon X4 880K 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-3550 3.4 GHz / AMD FX-8150 3.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270X
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

różnorodnych turniejach piłki nożnej twórca grymożliwość gry online po pobraniu grytrybie kariery fifa street fanów serii fifa 22gra pozwala piłka nożna microsoft windowstrybu jednoosobowego gra sportowapiłkę nożną rozbudowanej historii nowa technologia hypermotion

football fut kwestie techniczne volta football możliwość stworzenia własny klub. piłkarski szczyt ciekawe nagrody ea canada możemy powiedzieć innych platformach. najwyższym poziomie w języku polskim gry fifa 22 fifa ultimate team naszym głównym celem. certyfikat ssl xbox series playstation 4 fut steam instalator drużyn. aktualizacje champions pliki nvidia wersji plik boisku. mecze nagrody i zespół klubu pobierając

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.