Hot Wheels Unleashed Pobierz

Hot Wheels Unleashed jest to gra wyścigowa wyprodukowana przez znakomite studio Milestone, które jest mocno wyspecjalizowane w podobnych gatunkach gier, ponieważ między innymi na swoim koncie ma produkcję gry Gravel. Produkcja oczywiście oparta jest po raz kolejny na licencji małych i zwinnych samochodzików Hot Wheels.

Producent: Milestone
Wydawca: Milestone
Wydawca PL: Koch Media Poland
Data premiery: 30 września 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran
Liczba graczy: 1-12
Język: Polski, English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Japanese, Polish, Russian, Simplified Chinese, Spanish – Latin America, Thai, Traditional Chinese, Portuguese – Brazil, Korean
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 19632

Hot Wheels Unleashed Download PC za darmo

Hot Wheels Unleashed Ultimate Stunt Edition

Hot Wheels Unleashed download pc

Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie na takich platformach jak PC oraz konsolach PS4, Xbox oraz Nintendo Switch. Wersja jest oczywiście kompatybilna z nowszymi modelami. Jeżeli chodzi o wersje językowa będzie po angielsku, ale pojawią się oczywiście polskie napisy, dzięki którym młodsze dzieci będą miały ułatwione możliwości zabawy.

Małe autka Hot Wheels są od wielu lat jedną z ulubionych zabawek nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którymi trudno się znudzić. Od pokoleń dorośli przekazują swoje kolekcje młodszym członkom rodziny, a dzięki dostępnym torom Hot Wheels, akcesoriom oraz grom zabawa nie ma końca. Ta rozpoznawalność i sympatia przekłada się na nowsze pomysły producentów, dzięki którym każda grupa wiekowa fanów jest zawsze zadowolona. Dlatego możliwość przekazania informacji, że dostępna będzie kolejna wersja wspaniałych wyścigów jest ekscytująca.

O czym jest gra?

Główną możliwością w grze Hot Wheels Unleashed są oczywiście szalone wyścigi autami, nad którymi gracze przejmują zupełną kontrolę. Na szczęście zabawa nie kończy się na tym, ponieważ możemy również zbierać coraz ciekawsze auta, budować trasy, które zaprowadzą nas do różnych zakątków świata oraz ścigać się z naszymi przeciwnikami. Gra Hot Wheels dostarcza wiele emocji, które towarzyszą możliwości prowadzeniu samochodów marzeń, które są nie tylko unikalne, ale też najszybsze. Jest to gra na 2 osoby, a więc można grać ze znajomymi na podzielonym ekranie.

Wśród dostępnych modeli, które pojawiają się w grze znaleźć można ciężkie terenówki, zwinne sportowe auta, ale też cysterny lub traktor, czyli różne style, rodzaje rzadkości i unikalności. Wszystko to co najlepsze znajduje się właśnie tutaj! Droga, którą można pokonać toczy się nie tylko poziomo, ale też wije się w pionie, na którym znajdują się skocznie, różnego rodzaju pętle oraz przyśpieszacze. Model gry stawia przede wszystkim na brawurową jazdę, bez ograniczeń, a z przewagą ekstremalnych zachowaniach i efektownych ślizgach czy wyskokach.

Zwiastun gry Hot Wheels Unleashed

Jak grać w Hot Wheels?

Gra Hot Wheels Unleashed pozwala na samodzielne granie i siedzenie za kierownicą w pojedynkę, dzięki któremu można rozwijać swoje umiejętności albo ulepszać auta, ale też można wybrać multiplayerową rywalizację, a dokładniej grać można w dwie osoby na podzielonym ekranie lub przez Internet w maksymalnie dwanaście osób. W grze istnieje również możliwość tworzenia własnych tras, dzięki rozbudowanemu edytorowi oraz udostępnianie do społeczności. A dzięki swoim umiejętnościom oraz wynikom odblokowuje się samochody premium i niezwykłe przedmioty. Natomiast edytor malowania pozwala na nadanie indywidualnego charakteru wybranym przez Ciebie autom.

Dla kogo Hot Wheels Unleashed?

Hot Wheels Unleashed przzeznaczone są już dla dzieci w wieku 3+, czyli sprawdzi się dla młodych fanów samochodzików, którzy będą mogli przenieść je na niezwykłe tory, ale też dla dorosłych, którzy dzięki grze pobudzą na nowo swoją wyobraźnię i bez oporów będą mogli rywalizować oraz uzyskiwać coraz to większe prędkości.

Hot Wheels Unleashed Pełna Wersja gry + wszystkie dodatki DLC

Hot Wheels Unleashed pobierz gre

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
  • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-5820K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Hot Wheels Unleashed create amazing layouts insideget ready Hot Wheels Unleashed Hot Wheelsobstacles and special elements make them racebuild your track but be carefulhot wheels unleashed is personal room witheditor ever published and developed full speed

its job the greater part of race side and associated imagery featured. online challenges side with the booster build spectacular special boosters trade dress. operating system os ekstremalnie wciągającym edytorze torów dodawaj pętle drugie najbardziej kultowe listy życzeń. twórz niesamowite wnętrza zbudować niesamowity park rozrywki pokonuj widowiskowe pętle. niesamowity park rozrywki będziesz organizować wyścigi zbuduj imponujące tory plenery torów wyścigowych. trybie online accessory suppliers trybie podzielonego ekranu najwspanialsze wyścigi. obłędnych wyścigach najlepsze pojazdy milestone s.r.l

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *