Diablo II: Resurrected Pobierz

Diablo II: Resurrected to odświeżona wersja kultowej gry hack-and-slash, dostępna do pobrania. Przygotuj się na epicką przygodę w mrocznym świecie Sanktuarium, gdzie czeka na Ciebie walka z demonami, rozbudowane drzewka umiejętności i niezapomniane emocje. Pobierz Diablo II: Resurrected i odkryj ponownie magię tej legendy gatunku RPG.

Diablo II: Resurrected to odświeżona wersja kultowego RPG w stylu hack’and’slash. Rozgrywka toczy się w oparach piekielnego świata, opanowanego przez hordy atakujących nas istot i potworów. Tytuł będzie miał tylko odświeżoną grafikę i drobne zmiany w samej grze. Fabułą pozostanie bez zmian, co w żaden sposób nie odstrasza fanów tej serii, którzy chętnie ponownie pokonają wszystkie akty historii.

Producent: Blizzard Entertainment / Vicarious Visions
Wydawca: Blizzard Entertainment
Data premiery: 23 września 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-8
Język: Polski, English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Mexico), Chinese (Simplified), Chinese (Traditional)
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 39633

Diablo II: Resurrected Download za darmo

Diablo II: Resurrected Prime Evil Collection

Diablo II: Resurrected pobierz pc

Historyczny tytuł od Blizzard Entertainment

Diablo 2 od wydawcy Blizzard Entertainment to już kultowe RPG typu hack’and’slash, które było naturalną kontynuacją udanej jedynki. Pierwsza część Diablo była bardzo udana i zachwyciła wielu graczy, ale to dopiero Diablo 2, które swoją premierę miało w czerwcu 2000 roku, podbiło światowy rynek gier wideo. Do tego doszedł dodatek Diablo II Lord of Destruction, który graczom dorzucił dodatkową mapę z wymagającym championem na końcu rozgrywki czy dwoje nowych postaci. Na podstawowy zestaw składały się: barbarzyńca, nekromanta, amazonka, paladyn i czarodziejka. W dodatku Lord of Destruction do wyboru był jeszcze druid i zabójczyni.

Diablo 2 – genialny hack’and’slash

Diablo II to typowe RPG w stylu hack’and’slash, czyli kliknij i wykonaj działanie (walcz, idź, zbierz, rzuć zaklęcie itd.). W Diablo 2 poruszamy się po świecie pełnym złowrogich potworów i istot z piekielnego świata. Pokonujemy ich całe hordy, zgarniając za to złoto, magiczne przedmioty czy kamienie szlachetne, które za pomocą magicznej kostki (do zdobycia na jednym z poziomów), mogą wzmocnić ekwipunek. Gracz wzmacnia swoją postać coraz lepszymi przedmiotami, rozwija cechy postaci i uczy się nowych umiejętności, które pomagają pokonywać coraz trudniejszych rywali. W grze do pokonania są 4 akty (5 aktów z dodatkiem LoD), gdzie na końcu każdego z nich czeka wyzwanie pokonania bossa.

Diablo II ukazało się na PC. Oprócz trybu solo był też dostępny tryb dla wielu graczy przez Internet, czyli Battle.net. W Battle.net były dwa światy – otwarty i zamknięty, można było grać postacią z trybu jednoosobowego, współpracować z innymi graczami czy wymieniać się przedmiotami. Jednak otwarty Battle.net miał jedną wadę. Pełen był cziterów, którzy uprzykrzali grę uczciwym graczom. Mamy też dla Ciebie najnowszą wersję gry Diablo IV do pobrania za darmo.

Odświeżone Diablo II: Resurrected

Na odświeżone Diabli II: Resurrected czekałem z ogromną niecierpliwością. Pragnienie ponownego zagrania w tak genialny tytuł, w którym znacząco poprawiono grafikę, stworzono nowe wstawki filmowe czy dodano jedynie drobne usprawnienia w samej rozgrywce (automatyczne podnoszenie golda czy więcej miejsca na ekwipunek), dodawało energii w oczekiwaniu na premierę. Diablo II: Resurrected będzie dostępna na PC oraz platformach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch

Diablo 2: Resurrected wspomnień czar w nowej odsłonie

W Diablo 2: Resurrected znów będzie do pokonania 5 aktów. Do wyboru dla gracza pozostawiono wszystkie 7 klas postaci: amazonka, barbarzyńca, czarodziejka, druid, nekromanta, paladyn i zabójczyni. Każda z postaci cechuje się innymi umiejętnościami, dlatego ważne jest odpowiednie rozdzielanie punktów statystyk w trakcie rozgrywki. W odświeżonej wersji będą dostępne tryb solo oraz sieciowy przez Battle.net.

Diablo II: Resurrected Pobierz – Pełna Wersja PC

Diablo 2 Resurrected / Diablo 2 Remastered

Diablo II: Resurrected download crack

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 5500 XT
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

uruchomienia gry Diablo II: Resurrectedmożliwość gry online w Diablo II: Resurrectedgra prezentuje rozgrywkę dla jednego graczaautomatyczne podnoszenie złota Diablo II: Resurrecteddiablo 2 resurrected odświeżony klasyk w języku polskimurządzenie instalujące instluje grę na dysku twardym

diablo ii resurrected pandemonium fortress resurrected to zremasterowana wersja lut gholein. remaster przedmiotów do dyspozycji pliki dodatków fabułę fanów strony walki plik. zaoferowania dodanie instalatora do instalacja wprowadzenie. instalator twórcy wrogami zaloguj nvidia po polsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *