Final Fantasy XV Windows Edition Download

Seria gier Final Fantasy jest grą fabularną. Final Fantasy XV: Windows Edition to pecetowa edycja kolejnej części kultowego japońskiego cyklu gier RPG. Produkcja ponownie opracowana została przez legendarne studio Square Enix. W wersji na komputery osobiste z systemem Windows, tytuł oferuje dostęp do licznych urozmaiceń oraz dodatkowej zawartości. Na graczy czekają nowe mapy i walki z bossami, a także bardziej rozbudowana eksploracja. Jeżeli grałeś w poprzednie części tej słynnej serii, pobierz Final Fantasy XV Windows Edition Download i zobacz zawartość oferowaną przez wersję na komputery osobiste. Data premiery: 06.03.2018. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Final Fantasy XV Windows Edition Pełna Wersja PC

Final Fantasy XV Windows Edition pobierz
Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Historia przedstawiona w grze Final Fantasy XV: Royal Edition PS4, PC, XONE rozpoczyna się w Lucis. Głównym bohaterem jest młody książę tego miasta-państwa, Noctis Lucis Caleum. Jego ojczyzna może się poszczycić dużym zaawansowaniem technologicznym, za sprawą potężnego kryształu zapewniającego ochronę oraz dostatnie życie mieszkańcom krainy. Do wrogów niewielkiego państwa należy sprawujące władzę nad niemal całym kontynentem Imperium Niflheim. Obustronna wrogość ma zostać zakończona za sprawą proponowanego porozumienia między ojcem Noctisa, a wrogim Imperatorem. Oferta podpisania traktatu okazuje się okrutnym blefem, doprowadzającym do wrogiego ataku ze strony Imperium. Wówczas główny bohater pozostawiony zostaje przed decyzją, która może mieć ogromne znaczenie dla przyszłości zarówno niego samego, jak i całej krainy. Aby poznać dalszą fabułę, ściągnij Final Fantasy XV Windows Edition free Download i prześledź losy Noctisa.

Mechanika

Wyraźną inspiracją dla twórców Final Fantasy XV: Windows Edition były rozwiązania oferowane przez rozgrywkę znaną chociażby z cyklu Kingdom Hearts. Spora część przygody opiera się na eksploracji rozległego otoczenia, a gracz ma możliwość obserwowania akcji z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Zrezygnowano z tradycyjnych pojedynków w systemie turowym, na rzecz systemu walki nastawionego jednoznacznie na akcję. Noctis może korzystać z magii oraz wielu umiejętności specjalnych. Do jego dyspozycji pozostawiono także możliwość korzystania z magicznych mieczy oraz zdolności teleportacji. Bohater może angażować do pomocy, wykonując w ten sposób ataki łączone oraz combosy. Sprawdź nowoczesny system walki i pobierz za darmo Final Fantasy XV: Royal Edition Download, aby wypróbować każdy z dostępnych ruchów. Sprawdź również wersję Final Fantasy XV Pocket Edition. Recenzowana gra została utworzona na podstawie silnika Luminous Studio.

Rozgrywka

Urozmaiceniem walki jest zwiedzanie mapy gry. Eksplorację przeprowadzić można przy pomocy samochodu, sterowanego ręcznie lub za pomocą autopilota. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby przemierzać rozległe okolice na pieszo. Gracz nie musi przez cały czas podążać za wątkiem fabularnym, którego urozmaiceniem mogą być zadania i questy poboczne. Aby zwiedzić fantastyczny świat, pobierz grę Final Fantasy XV Download i podejmij się wielogodzinnej eksploracji. Uzupełnieniem zabawy jest system dnia i nocy, który ma niemały wpływ na otoczenie. Gracz musi także rozbijać obozy, aby uzupełniać poziom doświadczenia i regenerować siły.

Final Fantasy XV Windows Edition Pobierz grę na PC

Final Fantasy XV Wndows Edition download
Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: GeForce GTX 760 2 GB / Radeon R9 280 3 GB lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 100 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Final Fantasy XV: Royal Edition Crack Chomikuj
  • Free Download Final Fantasy XV Torrent Pebx
  • Exsite Final Fantasy XV Windows Edition Pobierz za darmo
  • SKIDROW Final Fantasy XV Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *