Final Fantasy XV Pocket Edition Download

Gra Final Fantasy XV Pocket Edition PC to kolejna część kultowego cyklu japońskich gier RPG. Produkcja stanowi adaptację oryginalnej kampanii FFXV na nowy format oraz model epizodyczny. Pierwszy odcinek udostępniony został bezpłatnie, natomiast kolejne odblokować można poprzez dokonanie mikropłatności. Jeżeli jesteś fanem tej bestsellerowej serii, pobierz Final Fantasy XV Pocket Edition Download i poznaj kolejną historię osadzoną w znanym uniwersum. Producentem i wydawcą jest Square-Enix / Eidos. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, AND, iOS. Data premiery PC: 06.06.2018.

Final Fantasy XV Pocket Edition Pobierz grę PC

Final Fantasy XV Pocket Edition download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Final Fantasy XV Pocket Edition to adaptacja scenariusza FF XV, która zachowuje wszystkie wątki oraz bohaterów znanych z odsłony konsolowej. Znane wydarzenia prezentowane są jedna w nieco innej stylistyce, z lżejszym klimatem oraz karykaturalnym wyglądem bohaterów. Akcja opowieści rozgrywa się na planecie Eos w królestwie Lucis, a jej głównym bohaterem jest młody książę Noctis. Państwo chronione magiczną barierą rywalizuje od dawna z imperium militarnym Niflheim. Rzekomy traktat pokojowy okazuje się być postępem, doprowadzającym do zniszczenia Lucis. Noctis przebywa w tym czasie w innym państwie, aby poznać swą przyszłą małżonkę. Bohater razem z przyjaciółmi dowiaduje się o losie ojczyzny. Aby poznać dalsze losy Noctisa, pobierz grę Final Fantasy XV Download i pomóż mu uporać się z żołnierzami Imperium.

Mechanika

Final Fantasy XV Pocket Edition PS4, PC, XONE, Switch oraz samrtfony to gra j-RPG zrealizowana w sposób klasyczny. Gracz ma do dyspozycji rozbudowaną kampanię fabularną oraz rozległy świat do przemierzenia, w którym czekają na niego również zadania poboczne. Produkcja oferuje system rozwoju postaci oraz charakterystyczną dla całej serii możliwość podróżowania na chocobo. Zagraj w kolejną odsłonę kultowego cyklu i ściągnij Final Fantasy XV Pocket Edition free Download, aby rozwinąć umiejętności swojego bohatera. Walka w grze toczona jest w czasie rzeczywistym, a jej charakter jest mocno zręcznościowy. Wymagane jest samodzielne wyprowadzanie poszczególnych ataków, a na wynik starcia wpływa w ostateczności zarówno poziom postaci, jak i refleks gracza.

Rozgrywka

Final Fantasy XV Pocket Edition pozwala graczowi kierować wyłącznie postacią Noctisa. Podczas bitew zyskać można jednak sprzymierzeńców sterowanych przez sztuczną inteligencję, którymi są pozostali członkowie drużyny. Istotnym elementem zabawy jest eksplorowanie mapy świata. Otoczenie przemierzać można zarówno zautomatyzowanym samochodem, jak i na pieszo. Zejście z utartej ścieżki pozwala na wykonywanie różnych dodatkowych misji, a także odnajdywanie sekretów.

Kwestie techniczne

W porównaniu z pierwowzorem, Final Fantasy XV Pocket Edition zwraca natychmiastową uwagę radykalną zmianą stylistyki. Klimat oryginalnej produkcji był dość poważny i oferował realistyczny wygląd bohaterów. Pocket Edition wyróżnia się natomiast znacznie lżejszą atmosferą i oraz humorystycznym podejściem. Modele postaci prezentują się dość karykaturalnie, co stanowi nawiązanie do stylistyki japońskich produkcji z 32-bitowych konsol.

Final Fantasy XV Pocket Edition Download – Pełna Wersja PC

Final Fantasy XV Pocket Edition pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-6100U 2.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB Intel HD 520 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 10 64-bit

  • Pobierz Final Fantasy XV Pocket Edition Cracked Chomikuj
  • Free Download Final Fantasy XVTorrent Pebx
  • CODEX Final Fantasy XV Free Download
  • SKIDROW Final Fantasy XV Pocket Edition Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *