Final Fantasy X HD Download

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Final Fantasy. Dziesiąta część tej serii sprzed bez mała czternastu lat doczekała się odświeżenia i jest dostępna na PC choć pierwotnie ukazała się na PlayStation 2. Przede wszystkim poprawiona została oprawa graficzna tak aby spełnić współczesne wymagania graczy. Wiadomo, że przez lata wiele się w tej dziedzinie zmieniło. Zmodyfikowano tekstury na bardziej szczegółowe, a modele 3d postaci doczekały się większej ilości polygonów, dzięki czemu są bardziej szczegółowe i realistyczne. Grafika nabrała więcej głębi i pozwala zapomnieć o nieprzyjemnym rozmyciu dalekiego tła, które miało miejsce w oryginale. Wszystkie te zmiany odzwierciedlają litery HD (high definition – wysoka rozdzielczość) na końcu nazwy. Pobierz Final Fantasy X HD i przekonaj się jak wspaniale wygląda ulepszona grafika. Data premiery: 26 grudnia 2013. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, Android, iOS, PlayStation Vita, Xbox One. Producentem jak i wydawcą recenzowanej gry jest studio Square-Enix.

Final Fantasy X HD Download

Final Fantasy X HD download

Pobierz za Darmo!

Final Fantasy to jedna z najbardziej kultowych serii RPG, mająca swój początek w 1987 roku. Fabuła poszczególnych odcinków serii nie jest powiązana, ale wszystkie mają podobna mechanikę postaci i wspólny motyw grupy bohaterów walczącej ze złem.  Dziesiąta część była pod pewnymi względami przełomowa dla całej serii, była to pierwsza z serii posiadająca trójwymiarową grafikę i pierwsza dostępna na konsole. Pierwszy raz zrezygnowano z dymków z dialogami, a postacie przemówiły głosami podłożonymi przez aktorów. Prace nad nią trwały dwa lata i gra miała swoją premierę piętnaście lat temu, na konsoli Playstation 2. Dzięki uprzejmości twórców, firmy Square Enix od maja bieżącego reku jest dostępna na PC. Jeśli dotychczas nie zagrałeś w żadną grę z tej serii, kliknij Final Fantasy X HD Download i przekonaj się dlaczego Final Fantasy to najsławniejsza seria gier RPG. Ciekawostką jest fakt, że w grze znajdziemy funkcje cross-platform. Zobacz nowszą część tej serii Final Fantasy XV Pocket Edition.

Pobierz  teraz Final Fantasy X HD na PC i przenieś się do fantastycznego świata Spiry. Wciel się w Tidusa, młodego i zdolnego rozgrywającego w sportowej grze Blitzball, będącej połączeniem piłki nożnej z wodną. Podczas meczu, Twoje rodzinne miasto zostanie zaatakowane przez przerażającego i wszechmocnego wroga zwanego Sin, a ty za jego sprawką przeniesiesz się do odległej o tysiąc lat przyszłości. Final Fantasy X HD Download i przekonaj się czy odnajdziesz się w nowym nieznanym sobie otoczeniu i wraz z pomocą napotkanych postaci, dowiedz się gdzie jesteś i jak możesz powrócić do domu. Poznaj piękną kapłankę Yunę, która również chce pokonać Sin, i za jej pomocą wzywaj Aeony potężne istoty które pomogą Ci pokonać wroga.

Final Fantasy X HD trailer

W trakcie gry science fiction będziesz przemieszczał się po w pełni trójwymiarowym świecie (na początku lat dwutysięcznych była to nowość dla serii), z widokiem z perspektywy TPP (widzisz postać “z zewnątrz”, z perspektywy trzeciej osoby). Walka odbywa się w turach, tak jak jest to przyjęte w grach RPG . Twoja drużyna składa się z postaci dysponujących różnymi zdolnościami i atakami magicznymi lub fizycznymi. Możesz je rozwijać z czasem, i odblokowywać ulepszenia na specjalnej matrycy skillowania. Jak w każdej grze z serii Final Fantasy, możesz wzywać (summonować) potężne stworzenia Aeony. Są to między innymi  Valefor, Ifrit, Ixion, Yojimbo i Magus Sisters. Na przykład Shiva to kobieta władająca żywiołem zimna, mająca ciało z lodu, a Anima to skuta łancuchami istota potrafiąca zabić jednym atakiem. W danym pojedynku mogą występować tylko 3 postaci naraz i masz możliwość wyboru, którą postacią będziesz się poruszać.Masz dostęp do wielu rodzajów broni i możesz korzystać z akcesoriów poprawiających umiejętności postaci. Cena na steam: 29,99 USD.

Final Fantasy X HD Pobierz

Final Fantasy X HD

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ Quad 2.4 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTX 450.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows Vista/7/8/10.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Final Fantasy X HD SKIDROW Chomikuj
  • Exsite Final Fantasy X HD Free Download PC
  • PROPHET Final Fantasy X HD Pobierz za darmo
  • Pebx Final Fantasy X HD Download Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *