Final Fantasy X HD Download

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Final Fantasy. Dziesiąta część tej serii sprzed bez mała czternastu lat doczekała się odświeżenia i jest dostępna na PC choć pierwotnie ukazała się na PlayStation 2. Przede wszystkim poprawiona została oprawa graficzna tak aby spełnić współczesne wymagania graczy. Wiadomo, że przez lata wiele się w tej dziedzinie zmieniło. Zmodyfikowano tekstury na bardziej szczegółowe, a modele 3d postaci doczekały się większej ilości polygonów, dzięki czemu są bardziej szczegółowe i realistyczne. Grafika nabrała więcej głębi i pozwala zapomnieć o nieprzyjemnym rozmyciu dalekiego tła, które miało miejsce w oryginale. Wszystkie te zmiany odzwierciedlają litery HD (high definition – wysoka rozdzielczość) na końcu nazwy. Pobierz Final Fantasy X HD i przekonaj się jak wspaniale wygląda ulepszona grafika. Data premiery: 26 grudnia 2013. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, Android, iOS, PlayStation Vita, Xbox One. Producentem jak i wydawcą recenzowanej gry jest studio Square-Enix.

Final Fantasy X HD Download

Final Fantasy X HD download

Pobierz za Darmo!

Final Fantasy to jedna z najbardziej kultowych serii RPG, mająca swój początek w 1987 roku. Fabuła poszczególnych odcinków serii nie jest powiązana, ale wszystkie mają podobna mechanikę postaci i wspólny motyw grupy bohaterów walczącej ze złem.  Dziesiąta część była pod pewnymi względami przełomowa dla całej serii, była to pierwsza z serii posiadająca trójwymiarową grafikę i pierwsza dostępna na konsole. Pierwszy raz zrezygnowano z dymków z dialogami, a postacie przemówiły głosami podłożonymi przez aktorów. Prace nad nią trwały dwa lata i gra miała swoją premierę piętnaście lat temu, na konsoli Playstation 2. Dzięki uprzejmości twórców, firmy Square Enix od maja bieżącego reku jest dostępna na PC. Jeśli dotychczas nie zagrałeś w żadną grę z tej serii, kliknij Final Fantasy X HD Download i przekonaj się dlaczego Final Fantasy to najsławniejsza seria gier RPG. Ciekawostką jest fakt, że w grze znajdziemy funkcje cross-platform. Zobacz nowszą część tej serii Final Fantasy XV Pocket Edition.

Pobierz  teraz Final Fantasy X HD na PC i przenieś się do fantastycznego świata Spiry. Wciel się w Tidusa, młodego i zdolnego rozgrywającego w sportowej grze Blitzball, będącej połączeniem piłki nożnej z wodną. Podczas meczu, Twoje rodzinne miasto zostanie zaatakowane przez przerażającego i wszechmocnego wroga zwanego Sin, a ty za jego sprawką przeniesiesz się do odległej o tysiąc lat przyszłości. Final Fantasy X HD Download i przekonaj się czy odnajdziesz się w nowym nieznanym sobie otoczeniu i wraz z pomocą napotkanych postaci, dowiedz się gdzie jesteś i jak możesz powrócić do domu. Poznaj piękną kapłankę Yunę, która również chce pokonać Sin, i za jej pomocą wzywaj Aeony potężne istoty które pomogą Ci pokonać wroga.

Final Fantasy X HD trailer

W trakcie gry science fiction będziesz przemieszczał się po w pełni trójwymiarowym świecie (na początku lat dwutysięcznych była to nowość dla serii), z widokiem z perspektywy TPP (widzisz postać „z zewnątrz”, z perspektywy trzeciej osoby). Walka odbywa się w turach, tak jak jest to przyjęte w grach RPG . Twoja drużyna składa się z postaci dysponujących różnymi zdolnościami i atakami magicznymi lub fizycznymi. Możesz je rozwijać z czasem, i odblokowywać ulepszenia na specjalnej matrycy skillowania. Jak w każdej grze z serii Final Fantasy, możesz wzywać (summonować) potężne stworzenia Aeony. Są to między innymi  Valefor, Ifrit, Ixion, Yojimbo i Magus Sisters. Na przykład Shiva to kobieta władająca żywiołem zimna, mająca ciało z lodu, a Anima to skuta łancuchami istota potrafiąca zabić jednym atakiem. W danym pojedynku mogą występować tylko 3 postaci naraz i masz możliwość wyboru, którą postacią będziesz się poruszać.Masz dostęp do wielu rodzajów broni i możesz korzystać z akcesoriów poprawiających umiejętności postaci. Cena na steam: 29,99 USD.

Final Fantasy X HD Pobierz

Final Fantasy X HD

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ Quad 2.4 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTX 450.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows Vista/7/8/10.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Final Fantasy X HD SKIDROW Chomikuj
  • Exsite Final Fantasy X HD Free Download PC
  • PROPHET Final Fantasy X HD Pobierz za darmo
  • Pebx Final Fantasy X HD Download Pełna Wersja

Podobne Darmowe Gry

Mashinky do pobrania

Mashinky Download

Mashinky pełna wersja PC to zaawansowana gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę zarządcy kolejowej firmy transportowej. Naszym zadaniem jest jej stopniowe rozbudowywanie z uwzględnieniem specyfiki rynku kolejowego. Twórcą gry jest doświadczony programista Jan Zeleny.

Driftland The Magic Revival pobierz

Driftland The Magic Revival Download

Poskładaj rozerwaną planetę! Driftland The Magic Revival to produkcja osadzona w realiach fantastycznych, łącząca w sobie klasyczną grę strategiczną, elementy charakterystyczne dla RTS-ów oraz symulator życia. Tytuł jest dziełem studia Star Driffters z Warszawy, założonego przez twórców takich projektów, jak […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.