Football Manager 2014 Pobierz

Football Manager 2014 Pobierz to następne wydanie najbardziej niszowej serii menadzerskich, utworzonej w 1992 roku poprzez Sports Interactive. Kolejna odsłona gry komputerowej to niemal 1000 poprawek i zmian, w rezultacie otrzymujemy bardzo realistyczną symulację gry menadżerskiej. Football Manager 2014 Download pierwszy raz jest udostępniona graczom korzystających z systemu Linux. Datę premiery wydawcy Sega zaplanowano na dzień 30 października 2013. Recenzowana gra sportowa dostępna jest na platformy Microsoft Windows PC, iOS, Android, PlayStation Vita.

Podstawy w rozgrywce tej serii nie uległy nowościom. Jest to symulacja pracy menadżera nad drużyną piłkarską, który musi doprowadzić drużynę na szczyt swoich możliwości, praca zaczyna się od spraw papierkowych, a kończy na aspektach sportowych. Rok po roku, sezon po sezonie menadżer czyli gracz ma za zadanie zająć się zaplanowaniem treningów, wyszukiwaniu najbardziej korzystnych transferów, motywacją piłkarzy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z prasą i fanami. Kluczem do sukcesu jest wypuszczenie podstawowej jedenastki strategicznie do przeciwnej drużyny oraz taktykę, które zaoowocują zwycięstwem. Fani tej serii gier powinni zainteresować się następną częścią Football Manager 2015.

W Football Manager 2014 Pobierz za darmo na pierwszy rzut oka jest nowy silnik graficzny, w transmitujcym meczu. W serii 2014 dodano animację zawodników, oświetlenie oraz sztuczną inteligencję i wszystko wydaje się nam być bardziej realistyczne. Większej ingerencji w budowę gry w której został zmieniony interfejs, modernizując przy tym najbardziej kluczowe aspekty, przykładowo centrum transferowe czy strona treningu. Zmieniono również język gry, bardziej przypominający świat piłkarski. Ulepszony system newsów to kolejna nowość, która wykorzystuje możliwość zajmowania się nie tylko jednym aspektem organizowania klubu piłkarskiego bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej. Tylko na stronie Downloaduj nowości gier do pobrania. Football Manager 2014 do pobrania za darmo dostępny tylko u nas.

Football Manager 2014 Pobierz

Football Manager 2014 download
Pobierz za Darmo!

Football Manager 2014 Download „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Pentium 4 2.2 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
  • Karta grafiki: 128 MB NVIDIA® GeForce® FX 5900 Ultra.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
  • System: Windows XP/7.
  • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: https://www.footballmanager.com/.

  • Football Manager 2014 Pobierz
  • Football Manager 2014 Download
  • Football Manager 2014 chomikuj na PC
  • Football Manager 2014 steam za darmo

Podobne Darmowe Gry

Killing Floor 2 download

Killing Floor 2 Download

Killing Floor 2 do pobrania na PC to krwawa strzelanka FPS, opierająca się na trybie kooperacji. Stylistyką i klimatem produkcja nawiązuje do horrorów klasy B, a jej głównym zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie doskonałej rozrywki, zarówno podczas ogrywania sekwencji akcji, […]

Football Manager 2015 Pełna Wersja

Football Manager 2015 Download

Pobierz za darmo Football Manager 2015 Download i poprowadź swoją wymarzoną drużynę do zwycięstwa. Lubisz być szefem pewnej grupy piłkarzy, kochasz piłkę nożną i chciałbyś prowadzić swój klub piłkarski? Nic bardziej trudnego, mamy dla Ciebie symulację futbolu – FM 2015 […]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *