Forged Battalion Download

Gry strategiczne to coraz lepsze premiery. Prezentowana Forged Battalion jest strategią czasu rzeczywistego, przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows. Tytuł wydany został przez firmę Team 17, a jego przygotowaniem zajęło się studio Petroglyph. Deweloperzy znani byli dotąd z produkcji takich jak Grey Goo, Star Wars: Empire At War czy 8-bit Armies. Data premiery: 14.08.2018. Platformy: Microsoft Windows PC.

Forged Battalion gra na PC

Forged Battalion pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra Forged Battalion PC osadzona została w klimatach science-fiction. Akcja toczy się pod koniec XXI wieku, jednak przedstawiona przez autorów wizja świata przyszłości nie należy do przesadnie optymistycznych. W wyniku zmian klimatycznych, Ziemia uległa dewastacji. Osłabły również największe światowe mocarstwa, których miejsce zajęła potężna organizacja wojskowa Kolektyw. Przed przejęciem pełnej kontroli nad Ziemią powstrzymuje ją ruch oporu. Gracz wciela się przywódcę, który służy w szeregach buntowników. Jeżeli chcesz poznać sugestywną wizję przyszłości, pobierz grę Forged Battalion PC Download i podziwiaj niezwykłą konwencję science-fiction.

Mechanika w grze

Rozwiązania zastosowane w Forged Battalion pod wieloma względami przypominają te znane z serii Command & Conquer, w produkcji której brali udział członkowie studia Petroglyph. Autorzy przygotowali jednak wiele zupełnie nowych funkcjonalności, dzięki czemu Forged Battalion nie jest zwykłym nawiązaniem do klasyki gatunku. Aby poznać niebanalne możliwości, ściągnij Forged Battalion free Download i weź udział w pasjonującej rozgrywce. Podobnie jak w innych RTS-ach, tytuł pozwala na konstruowanie baz i tworzenie własnych oddziałów, a także wykorzystywanie ich do waki z armiami przeciwników.

Rozgrywka gry

Interesującym rozwiązaniem wykorzystanym w Forged Battalion jest możliwość wcielenia się nie tylko w dowódcę, ale także inżyniera. Gracze zyskują do dyspozycji siły składające się z piechoty wyposażonej w pancerze wspomagane oraz inne typy maszyn. Należą do nich zarówno samoloty oraz czołgi, jak i mechy. Każda z jednostek może być zaprojektowana samodzielnie przez gracza. W tym celu wykorzystywane są różne typy silników, uzbrojenia, szkieletów czy też innych podzespołów i komponentów. Jeżeli chcesz zaprojektować własne maszyny, pobierz grę za darmo i stwórz niepokonane jednostki.

Tryby

Gracz mają do dyspozycji zarówno kampanie fabularną, jak i potyczki w trybie multiplayer. Maksymalnie w sieciowych zmaganiach wziąć może udział ośmiu graczy na jednej mapie jednocześnie. Sesje mogą być jednak rozgrywane w ramach wielu różnych trybów. Jeżeli chcesz skorzystać z szerokich możliwości sieciowej rozrywki, pobierz za darmo Forged Battalion PC i wypróbuj swoich sił w kooperacji. Postęp w rozgrywkach jednoosobowych pozwala graczom na odblokowanie kolejnych gałęzi technologicznego drzewka, co pozwala na uzyskanie dostępu do coraz lepszych części dla pojazdów. Dzięki obecności tego systemu, możliwe jest bardzo szybkie zaadaptowanie się do warunków obecnych na polu bitwy oraz bardziej efektywne uporanie się z rodzajem jednostek przeciwnika.

Forged Battalion pełna wersja gry codex

Forged Battalion download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3570K 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Forged Battalion Torrent Pebx
  • Free Download Forged Battalion Crack Exsite
  • Chomikuj Forged Battalion Free download
  • CODEX Forged Battalion Pobierz torrent

Odwiedź stronę główną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *