Forged Battalion Download

Forged Battalion jest strategią czasu rzeczywistego, przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows. Tytuł wydany został przez firmę Team 17, a jego przygotowaniem zajęło się studio Petroglyph. Deweloperzy znani byli dotąd z produkcji takich jak Grey Goo, Star Wars: Empire At War czy 8-bit Armies.

Forged Battalion Download skidrow

Forged Battalion steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Forged Battalion

Gra Forged Battalion osadzona została w klimatach science-fiction. Akcja toczy się pod koniec XXI wieku, jednak przedstawiona przez autorów wizja świata przyszłości nie należy do przesadnie optymistycznych. W wyniku zmian klimatycznych, Ziemia uległa dewastacji. Osłabły również największe światowe mocarstwa, których miejsce zajęła potężna organizacja wojskowa Kolektyw. Przed przejęciem pełnej kontroli nad Ziemią powstrzymuje ją ruch oporu. Gracz wciela się przywódcę, który służy w szeregach buntowników. Jeżeli chcesz poznać sugestywną wizję przyszłości, pobierz Forged Battalion Download i podziwiaj niezwykłą konwencję science-fiction.

Mechanika w grze Forged Battalion

Rozwiązania zastosowane w Forged Battalion pod wieloma względami przypominają te znane z serii Command & Conquer, w produkcji której brali udział członkowie studia Petroglyph. Autorzy przygotowali jednak wiele zupełnie nowych funkcjonalności, dzięki czemu Forged Battalion nie jest zwykłym nawiązaniem do klasyki gatunku. Aby poznać niebanalne możliwości, wyszukaj Forged Battalion Download i weź udział w pasjonującej rozgrywce. Podobnie jak w innych RTS-ach, tytuł pozwala na konstruowanie baz i tworzenie własnych oddziałów, a także wykorzystywanie ich do waki z armiami przeciwników.

Rozgrywka w grze Forged Battalion

Interesującym rozwiązaniem wykorzystanym w Forged Battalion jest możliwość wcielenia się nie tylko w dowódcę, ale także inżyniera. Gracze zyskują do dyspozycji siły składające się z piechoty wyposażonej w pancerze wspomagane oraz inne typy maszyn. Należą do nich zarówno samoloty oraz czołgi, jak i mechy. Każda z jednostek może być zaprojektowana samodzielnie przez gracza. W tym celu wykorzystywane są różne typy silników, uzbrojenia, szkieletów czy też innych podzespołów i komponentów. Jeżeli chcesz zaprojektować własne maszyny, wyszukaj na steam Forged Battalion Download i stwórz niepokonane jednostki.

 

Tryby gry w Forged Battalion

Gracz mają do dyspozycji zarówno kampanie fabularną, jak i potyczki w trybie multiplayer. Maksymalnie w sieciowych zmaganiach wziąć może udział ośmiu graczy na jednej mapie jednocześnie. Sesje mogą być jednak rozgrywane w ramach wielu różnych trybów. Jeżeli chcesz skorzystać z szerokich możliwości sieciowej rozrywki, pobierz Forged Battalion Download i wypróbuj swoich sił w kooperacji. Postęp w rozgrywkach jednoosobowych pozwala graczom na odblokowanie kolejnych gałęzi technologicznego drzewka, co pozwala na uzyskanie dostępu do coraz lepszych części dla pojazdów. Dzięki obecności tego systemu, możliwe jest bardzo szybkie zaadaptowanie się do warunków obecnych na polu bitwy oraz bardziej efektywne uporanie się z rodzajem jednostek przeciwnika.

Forged Battalion Pobierz codex

Forged Battalion steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Forged Battalion Torrent Pebx
  • Free Download Forged Battalion Crack Exsite
  • Chomikuj Forged Battalion Free download
  • CODEX Forged Battalion Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *