Star Wars Battlefront II Download

Grę którą recenzujemy – Star Wars: Battlefront II to druga część rebootu popularnej serii gier w pełnej wersji rozgrywających się w świecie Gwiezdnych Wojen. Produkcja jest wspólnym dziełem kilku zespołów. Poza uznanym studiem DICE, produkcję nad Star Wars: Battlefront 2 sprawowały również Criterion Games oraz Motive. Jeżeli pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie znanym z kultowych filmów, pobierz Star Wars Battlefront II na PC i rozpoznaj popularne planety, postaci i pojazdy kosmiczne. Wydawca gry Electronic Arts. Data premiery: 17.11.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Star Wars Battlefront II pełna wersja Codex

Star Wars Battlefront 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i mechanika

Akcja gry Star Wars: Battlefront 2 ma miejsce tuż po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci, czyli wydarzeniach następujących bezpośrednio po zakończeniu VI epizodu gwiezdnej sagi, „Powrotu Jedi” i pokonaniu imperatora. Główną protagonistką jest dowódczyni elitarnych oddziałów Imperium Inferno Squad. Celem Iden Versio jest pomszczenie pokonanego przywódcy. Podczas zabawy gracz ma okazję do spotkania zupełnie nowych bohaterów, jak i postaci doskonale znanych z filmów. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy filmowych ulubieńców, pobierz za darmo Star Wars: Battlefront II Download i poznaj osobiście Luke’a Skywalkera. Pod względem mechaniki gry, rozgrywka nie odbiega od rozwiązań znanych z innych shooterów w konwencji science fiction. Ponownie główną osią zabawy jest eliminowanie przeciwników podczas wykonywania kolejnych zadań i misji. Broń obecna w grze wzorowana jest na arsenale znanym z gwiezdnej sagi. Pewną nowością jest natomiast obecność bitw kosmicznych, które toczyć można za sterami myśliwców i statków.

Tryby rozgrywki

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony cyklu, w Star Wars: Battlefront II znalazła się rozbudowana kampania fabularna dla pojedynczego gracza. Drugim istotnym trybem jest oczywiście rozgrywka wieloosobowa, w której jednocześnie może wziąć udział czterdziestu graczy. Weź udział w sieciowych starciach i pobierz grę Star Wars: Battlefront 2 Download, aby poczuć się jak bohater Gwiezdnych Wojen. Zarówno prowadzonych do boju żołnierzy, jaki i poszczególne gadżety oraz pojazdy można poddawać personalizacji oraz swobodnie rozwijać. Misje rozgrywają się w zróżnicowanych lokacjach umieszczonych na rozmaitych planetach. Pod względem trójwymiarowej oprawy graficznej, Star Wars: Battlefront II natychmiast zwraca uwagę niezwykłą jakością i starością wykonania, niezależnie od platformy. Sprawdź też pierwszą część gry Star Wars: Battlefront.

Dopracowane zostały wszystkie aspekty gwiezdnego świata, począwszy od bogate w detale modele postaci i broni, a skończywszy na niezwykle szczegółowym otoczeniu. Poczuj się jak w prawdziwym świecie stworzonym przez George’a Lucasa i ściągnij Star Wars: Battlefront II free Download, aby zachwycić się niezwykłą stroną graficzną gry. Uzupełnia ją doskonale dobrana ścieżka dźwiękowa.

Star Wars Battlefront II Download reloaded

Star Wars Battlefront II download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz/AMD Athlon FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

  • CODEX Star Wars Battlefront II Pobierz steam
  • Pobierz Star Wars Battlefront II Torrent Chomikuj
  • 3DM Download Star Wars Battlefront II Crack Pebx
  • Exsite Star Wars Battlefront II Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.