Star Wars: Battlefront Download

Przed długo wyczekiwaną kolejną odsłoną kinowego hitu warto przenieść się do świata Gwiezdnych Wojen również dzięki możliwościom komputera. Teraz pojawia się kolejny pretekst do tego, aby zdecydować się na taki krok, w sprzedaży pojawiła się bowiem strzelanka Star Wars: Battlefront. Dlaczego warto ją pobrać? Znakomitą rekomendacją może być już choćby to, że jest kolejną produkcją niezwykle cenionego studia DICE, a przecież dla wielu fanów jest to niekwestionowany wzór wówczas, gdy w grę wchodzi tworzenie naprawdę wciągających strzelanek. Powodów jest przy tym znacznie więcej. Data premiery: 17 listopada 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawcą recenzowanej gry jest Electronic Arts.

Zainstaluj Star Wars: Battlefront Download PC

download Star Wars: Battlefront

Pobierz za Darmo!

Choć Star Wars: Battlefront Download jest propozycją nową, świat, w którym rozgrywa się akcja nie powinien być obcy każdemu z fanów serii. Gra przygotowana z myślą o komputerach stacjonarnych jest stworzona przede wszystkim do tego, aby toczyć starcia korzystając z możliwości, jakie daje tryb multiplayer, trudno więc liczyć na wciągającą fabułę, która sprawi, że trudno będzie się rozstać z tym tytułem. Nawet szczątkowy zarys akcji nie powinien jednak nikogo rozczarować, czy bowiem można narzekać wiedząc, że Sojusz Rebeliantów po raz kolejny będzie stawiał czoła szturmowcom Imperium. Same lokacje również dają ogromną satysfakcję, osoby z niecierpliwością czekające na filmową odsłonę przygód swoich ulubionych bohaterów z pewnością rozpoznają bowiem większość z nich. Kolejnym argumentem przemawiającym za pobraniem gry jest możliwość wcielenia się w bohaterów, którzy są rozpoznawalni na całym niemal świecie. Kto nie chciałby stać się przez moment Darth Vaderem, Luke Skywalkerem, Hanem Solo, a nawet księżniczką Leią?

Gracze nie przepadają za tym określeniem, nie da się jednak ukryć, że sama rozgrywka science fiction w Star Wars: Battlefront do pobrania nie różni się od tego, co mogą nam zaproponować inne pozycje tego typu. Nie jest to zresztą wcale wada, decydując się na pobranie gry akcji dość szybko możemy bowiem oswoić się z jej zasadami. Walkę możemy obserwować tak z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby, oba tryby są przy tym dostępne w każdym momencie zabawy. Co cieszy, w tej samej walce może uczestniczyć nawet czterdzieści osób, mamy więc do czynienia ze starciem, które potrafi być wyjątkowo efektowne. W grze duże znaczenie maja nasze indywidualne umiejętności, nie można jednak zapominać o roli, jaką odgrywa współpraca z innymi uczestnikami rozgrywki (FPP). Można przy tym liczyć na szereg pojazdów i broni, które są w stanie przesądzić o przewadze jednej ze stron nawet, gdy początkowo trudno było przewidzieć taki scenariusz. Fani recenzowanej serii strzelanek mogą pobrać kolejną część Star Wars Battlefront II. Grafika i soundtrack to załuga silnika Frostbite 3.

Star Wars: Battlefront PS4, XONE, PC trailer

Samo starcie może rozgrywać się nie tylko w trybie online, ale i offline. W tym ostatnim odnajdą się zwolennicy lokalnego multiplayer, a dostępne dla nich misje są podzielone na kilka typów. Zadania graczy nie ograniczają się więc do odpierania kolejnych fal wrogów, typową rozgrywkę przerywają bowiem indywidualne starcia bohaterów oraz próby. To jednak tryb online jest tym, który sprawia, że warto zdecydować się na pobranie gry. Star Wars: Battlefront Download to okazja do interakcji z wielbicielami Gwiezdnych Wojen z całego świata, z którymi można walczyć i zawierać sojusze. Ogromnym atutem multiplayer sieciowego jest też wysoki stopień zróżnicowania rozgrywki. Zmieniają się nie tylko same lokacje, ale również zadania, jakie mamy do wykonania, za każdym razem o sukcesie może przy tym zadecydować suma umiejętności indywidualnych, zmysłu kooperacyjnego oraz przemyślanej strategii. Gra zapewnia rozgrywkę trwającą godzinami i potrafi zaskoczyć nawet te osoby, którym wydaje się, że zdążyły dobrze ją poznać.

Pobierz Star Wars: Battlefront pełną wersję PL

Star Wars: Battlefront

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 6600 3.9 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Star Wars: Battlefront Download Free Reloaded
 • Pobierz Star Wars: Battlefront Chomikuj
 • Free Download Star Wars: Battlefront Torrent
 • Star Wars: Battlefront Pobierz za darmo
 • Exsite Star Wars: Battlefront Free Download

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *