Forza Horizon 3 Download

Forza Horizon 3 do pobrania pełna wersja, to kolejna odsłona gry komputerowej, w której wcielamy się w rolę prawdziwego rajdowca. Gra została przeniesiona w świat pecetów, wprost z konsol Xbox, co gwarantuje wysoką jakość obrazu. Data premiery: 27 września 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, Xbox One. Producent: Playground Games. Wydawca: Microsoft Studios.

Forza Horizon 3 Download PC

Forza Horizon 3 pc download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Forza Horizon 3, jest na pierwszy rzut oka, produkcją dość ubogą, jeśli chodzi o kwestie fabularne. Jednak w trzeciej odsłonie cyklu, pojawiło się kilka zmian, które zmieniają nieco formę rozgrywki i nadają jej odcień fabularny. O co chodzi?

W Forza Horizon 3, nie ograniczamy się już wyłącznie do ścigania się na różnych torach. Możemy również wcielić się w rolę organizatora takich wyścigów, który będzie odpowiadał za różne ich aspekty. Przykład? To od nas będzie zależeć cena biletów, muzyka puszczana podczas startów… Wszystko oczywiście po to, by ściągnąć na nasze wyścigi coraz więcej głodnych wrażeń fanów motoryzacji. Jeśli chcesz się na własne oczy przekonać, jak od strony ekonomicznej wygląda nowa Forza Horizon 3 Download, koniecznie pobierz ją na swój komputer. Producenci recenzowanej gry sandbox mogą być dumni z wyróżnienia w postaci nagrody The Game Award: Najlepsza gra sportowa/wyścigowa. Fani tej serii na pewno skuszą się na kolejną część Forza Horizon 4.

Mechanika gry

Gra, przenosi nas tym razem do Australii. Śmiało można powiedzieć, że w swojej nowej odsłonie, Forza stawia nie tylko na realizm, ale przede wszystkim na rozbudowę rozgrywki. W nowej odsłonie gry, świat po którym możemy się poruszać, jest aż dwukrotnie większy od poprzednich. Ponadto, twórcy Forza Horizon 3, zaimplementowali w grze aż 350 różnych modeli samochodów. Jest więc w czym wybierać…

Mamy do wyboru typowo wyścigowe pojazdy, ale też te bardziej rodzinne. Nie zabraknie również ciężarówek. Każdy z posiadanych przez nas pojazdów, będzie można dowolnie modyfikować. Wprowadzane zmiany, nie będą rzecz jasna obejmować wyłącznie zmian zewnętrznych, ale przede wszystkim – również tych wewnętrznych. Będziemy więc mogli wpływać nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na moc i szybkość naszych pojazdów.

Podczas prowadzenia wyścigów, niektóre z ich elementów można w sposób dowolny zmieniać. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich aspektów wyścigowych starć… W ten sposób przygotowane eventy, można zapisać w pamięci komputera a następnie – wysłać naszym znajomym. Wtedy również z nimi, będziemy mogli pograć na własnych zasadach. Oczywiście działa to również w drugą stronę.

W Forza Horizon 3 na XONE, PC możemy grać ze sztuczną inteligencją i prawdziwymi zawodnikami. Niemniej, możemy też prowadzić rozgrywkę za pomocą specjalnych Drivatarów, które odzwierciedlają poziom nasz, bądź naszego przeciwnika. Usługę Drivatarów, można zakupić w specjalnym sklepie.

No właśnie – sklep. W Forza Horizon 3, mamy do czynienia z czymś na wzór domu akcyjnego. Możemy w nim sprzedawać dosłownie wszystko, od poszczególnych części aż po wybrane pojazdy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób nabyć również nowe, piękne autko.

Jeśli więc chcesz na nowo przeżyć przygodę z Forza Horizon 3 Download, koniecznie pobierz tę grę na swój komputer. Przekonasz się, że gry wyścigowe, wcale nie muszą być tak przewidywalne jak kiedyś.

Informacje dodatkowe

Forza Horizon 3, to gra oferująca tryb single i multi. Jednak w szczególny sposób, warto powiedzieć kilka zdań na temat tego drugiego trybu. Otóż wersja multi, jest bardzo ciekawa, głównie ze względu na możliwość toczenia zaawansowanych wyścigów z naszymi znajomymi. Ponadto platforma multiplayer, oferuje swoim graczom prowadzenie rozgrywki pomiędzy pecetami a konsolami Xbox.

Od strony graficznej, gra również prezentuje się bardzo dobrze. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę piękne animacje samochodów i plenerów Australii. Pobierz Forza Horizon 3 Download a przekonasz się, że gra ta jest najpiękniejszą wyścigówką.

Forza Horizon 3 Pobierz

Forza Horizon 3

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7 3.6 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 12 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 12.

Oficjalna strona: https://www.forzamotorsport.net/en-us/games/fh3.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *