Hitman 2016 Download

Najnowsza część kultowej serii Hitman to kolejna porcja doskonałej rozrywki z pogranicza akcji i skradanki. Głównym bohaterem ponownie jest cichy zabójca o kryptonimie Agent 47. Hitman 2016 jest restartem serii i oderwaniem od poprzedniczek pod względem fabularny. Tym razem rozgrywka odbywa się na dużo większym obszarze działania i daje wyraźniejszą swobodę w przeprowadzaniu misji. Gra typu strzelanka wydana została w odrębnych epizodach, wypuszczanych w konkretnych odstępach czasu. Data premiery odbyła się 11 marca 2016 i została udostępniona na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producentem recenzowanej gry jest IO Interactive a jej wydawcą Square-Enix.

Hitman 2016 Download PC pełna wersja

Hitman Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i rozgrywka w grze Hitman 2016

Mechanika w grze Hitman 2016 opiera się na całkowicie nowej formule, przypominającej gry sandboksowe. Tym razem fabuła jest dużo bardziej nieliniowa i pozwala na oderwanie od sztywnych, opierających się na ustalonych przez projektantów gry działań oraz swobodnej kolejności wykonywanych czynności. Do dyspozycji gracza przedstawiono sześć rozległych lokacji, które pozwalają na realizację zleceń wykonywanych przez Agenta 47 w różnych miejscach świata. Skondensowanie treści do formuły odcinków pozwoliło na uwydatnienie najciekawszych historii w formie mini-fabuł, które związane są z konkretnymi wykonywanymi zleceniami i razem łączą się w istotną linię opowiadającą o wydarzeniach zmierzających do finału całości. Jeżeli chcesz poznać wszystkie wątki z nowych przygód Agenta 47, Pobierz Hitman 2016 Download i czekaj na kolejne zapowiedziane części. Fani tej serii na pewno zainteresuje fakt, że jest już dostępna najnowsza wersja Hitman 2.

Hitman 2016 zdjęcia


Pod względem rozgrywki, wydany na PC Windows Hitman stanowi kolejny krok na drodze ewolucji serii, łącząc najlepsze rozwiązania jej poprzednich odsłon z mocno uwspółcześnioną mechaniką zabawy. Najważniejszym novum jest tutaj wprowadzenie otwartego świata, a konkretnie kilku rozległych lokacji, w których oprócz celu głównego, na graczy czeka jeszcze sporo wyzwań oraz opcjonalne aktywności związane z fabułą. Poszczególne misje stały się też bardziej rozbudowane i wyraźnie dłuższe, a ich wykonanie (wraz z wszystkimi celami pobocznymi) zająć może nawet kilka godzin zabawy. Spróbuj swoich sił na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Podobnie jak w pozostałych częściach serii, Hitman 2016 opiera rozgrywkę przede wszystkim na likwidowaniu określonych celów. Gra umożliwia w tym celu wykorzystanie wielu zróżnicowanych sposobów i narzędzi. Swoboda w wykonywaniu wszystkich zleceń pozwala na przeprowadzenie otwartej konfrontacji z obiektem i jego ochroną, a także sukcesywne, przemyślane działania mające za zadanie jak najbardziej bezszelestne i subtelne przedostanie się do celu. Do dyspozycji gracza pozostaje wiele akcesoriów i przebrań, więc jeżeli masz ochotę wykonać misję za pomocą karabinu snajperskiego Pobierz Hitman 2016 Download i wykorzystaj przebrania, tłumiki oraz pozoruj wypadki by dostać się do celu. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Glacier 2 znanego z poprzednich części.

Hitman 2016 trailer

Usprawnienia i tryby gry Hitman 2016

Twórcom najnowszej odsłony przygód Agenta 47 udało się jeszcze lepiej stworzyć pozory prawdziwego życia cichego zabójcy. Sztuczna inteligencja strażników została znacznie poprawiona, zrezygnowano z uproszczeń obecnych w poprzednich częściach, a realizmu dodaje również fakt, że bohater nie może nosić przy sobie wielu rodzajów broni i nadmiaru przedmiotów. Działa to również w trybie Contracts, w którym gracze rywalizują ze sobą o najlepszy wynik punktowy poszczególnych zleceń. Do dyspozycji graczy przedstawiono również szereg innych wyzwań, więc już teraz Pobierz Hitman 2016 Download i zagraj w trybach takich jak Nieuchwytny Cel lub eskalacja, które przeznaczone są wyłącznie dla najlepszych i najbardziej doświadczonych graczy serii Hitman.

Hitman 2016 Pobierz / zainstaluj

Hitman 2016 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://hitman.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *