Hearthstone Heroes of Warcraft Download

Hearthstone: Heroes of Warcraft pełna wersja, to darmowa gra logiczna, za powstanie której odpowiedzialne jest studio Blizzard Entertainment. W grze, pojawia się mnóstwo odniesień do mitycznego świata Azeroth, znanego chociażby z serii Warcrafta. Data premiery odbyła się 11 marca 2014 na platformy Microsoft Windows PC, Android, iOS.

Fabuła gry

Trudno jednoznacznie zdefiniować fabułę Hearthstone: Heroes of Warcraft, gdyż jest to… gra karciana, oparta na świecie Warcrafta. W grze, pojawiają się postaci znane z mitycznego świata Azeroth, które dzięki naszym kartom, mogą pokonywać postacie innych frakcji. Zaletą gry jest to, że nie jest ona zbyt skomplikowana dla gracza. Nawet jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z grami karcianymi i Warcraftem, to zasady rządzące Hearthstone: Heroes of Warcraft powinniśmy opanować dosyć szybko. Dlatego, jeśli lubisz gry karciane i jednocześnie nie masz czasu na poznawanie ich skomplikowanych tajników, koniecznie pobierz Hearthstone Heroes of Warcraft Download. Przekonasz się, że ta gra, to pozycja właśnie dla Ciebie.

Hearthstone Heroes of Warcraft Download

Hearthstone Heroes of Warcraft Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak już wspominaliśmy, zasady gry w Hearthstone: Heroes of Warcraft są dosyć proste. Gracze losują swoje talie kart a następnie – wybierają postać którą chcą grać. Następnie zagrywają oni kolejne karty, używając przy tym różnych czarów, magii itd. Oczywiście nie musimy od razu rozpoczynać wirtualnej rozgrywki z prawdziwymi graczami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na samym początku rozpocząć batalię treningową. Będziemy ją rozgrywali z jedną z postaci znanych z uniwersum Warcrafta. Dzięki temu, będziemy mogli w miarę szybko, nauczyć się wszystkich zasad rządzących tą właśnie grą. Zwieńczeniem sukcesu gry jest otrzymanie wyróżnienia w postaci Nagrody Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepszy multiplayer.

Ogólne zasady gry

Gracz otrzymuje kilka pakietów kart. W każdym pakiecie, znajduje się pięć takich kart. Są one podzielona na cztery podstawowe rodzaje: zwykłe (białe), rzadkie (niebieskie), epickie (fioletowe) lub legendarne (pomarańczowe). Co więcej, w każdej z paczek można znaleźć kartę rzadką, bądź kartę wyższej klasy. Każda z tych kart, może być jednocześnie ulepszona do złotej wersji. Zdobywanie pakietów może mieć miejsce na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to wygranie konkretnego starcia a drugi – to zakupienie ich za pieniądze. Jak widać, ogólne zasady Hearthstone Heroes of Warcraft Download są dosyć proste i jeśli również Ty chcesz spróbować swoich sił w tej grze logicznej, koniecznie pobierz ją na swój komputer.

Tryby gry

Nieco wyżej pisaliśmy o trybie treningowym, w którym można zagrać z wybraną postacią z Uniwersum. Oprócz trybu treningu, w Hearthstone: Heroes of Warcraft zaimplementowano również dwa inne tryby: “Arena” i “Pojedynek”.

Pierwszy z nich, to tryb płatny. Jeśli więc będziemy chcieli skorzystać z niego, konieczne będzie uiszczenie opłaty. W przypadku trybu “Pojedynek”, gra nie wymaga uiszczenia opłaty. W trybie tym, prowadzimy rozgrywkę przeciwko innym graczom a nasze wyniki, są zapisywane w statystykach.

W związku z tym, że w Hearthstone: Heroes of Warcraft, gramy przeciwko innym (prawdziwym) graczom, gra ta jest dostępna tylko w trybie multiplayer. Nawet prowadzenie gry w trybie treningowym, wymaga połączenia sieciowego o odpowiedniej jakości.

Grafika w grze

Hearthstone: Heroes of Warcraft na PC, AND, iOS to gra bardzo dopracowana od strony graficznej. Pojawiające się na ekranie motywy graficzne, są dopracowane do perfekcji. Postacie pojawiające się w interfejsie gry, w dużym stopniu przypominają te, które możemy spotkać w Uniwersum. Jeśli więc jesteś fanem Warcrafta, koniecznie pobierz Hearthstone Heroes of Warcraft Download na swój komputer. Zalety i wady w grze dyktuje silnik Unity który wydaje się być bardzo solidnym.

Hearthstone Heroes of Warcraft Pobierz na PC

Hearthstone Heroes of Warcraft Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 2.2 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GT 240.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: https://playhearthstone.com/pl-pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *