Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Pobierz

Jeśli interesują Cię realia II wojny światowej i masz ochotę poprowadzić czołg kliknij pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download i zostań kierowcą potężnego wojennego pojazdu. Bitwa stoczona w prawdziwym czołgu dostarczy wyjątkowych emocji szczególnie osobom lubiących klimaty wojenne.

Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka do pobrania

Pełna wersja

Il-2 Sturmovik 2020 download

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem gry jest 777 Studios, a wydawcą 1C / Cenega. Planowana data premiery wersji na Microsoft Windows PC to rok 2020, ale wczesny dostęp jest możliwy od 18 lipca 2018 roku. Gatunek tej recenzowanej gry to symulacja w okresie II wojny światowej.

Fabuła gry

Wcielamy się w kierowcę czołgu w czasie roku 1943, kiedy to trwała bitwa pod Prochorowką. Była to największa bitwa pancerna II wojny światowej. Historia mówi o powstrzymaniu ataku Armii Czerwonej, która mimo pozornej przegranej osiągnęła to, czego chciała – zapobiegła przełamaniu radzieckiej trzeciej linii obrony i dostanie się wojsk niemieckich na terytorium ZSRR.

Modele czołgów w grze zostały bardzo dobrze skopiowane z rzeczywistości, i dzięki tej symulacji możemy wejść do środka takich maszyn jak między innymi T-34-76 STZ, KV-1s, SU-122, SU-152, PzKpfw III Ausf.L, PzKpfw IV Ausf.G, PzKpfw V Ausf.D, PzKpfw VI Ausf.H1, Sd. Kfz. 10 + Flak38, ZIS-5 + 72K, Sd. Kfz. 184.

Zasady gry

Wcielamy się  w kierowcę pancernej maszyny, w której toczymy bitwy w wiernie odtworzonych realiach II wojny światowej. Maszyny są bardzo dokładnie odtworzone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie sposób nie dać się pochłonąć tak realnie przedstawionemu światu.

Mapa gry to około 100 km2 powierzchni, po której możemy się dowolnie poruszać. Możemy odwiedzić wiernie odtworzone miasta Pochorowka lub Belgorod i ich okolice w postaci lasów lub otwartych przestrzeni. Oczywiście mowa tu o zwiedzaniu okolicy z roku 1943, który znacznie różni się od współczesnych czasów.

Rozgrywka może być przeprowadzona zw trybie jednoosobowym lub wieloosobowym – multiplayer. W drugiej opcji jest możliwość gry w kooperacji, co po kilku grach w pierwszej opcji gry może być miłą i interesującą odmianą.

W trybie multiplayer potrzebna jest więcej niż jedna osoba do prowadzenia czołgu, wiec jeśli chcemy wygrać to w trybie kooperacji musimy ze sobą zgodnie współpracować, bo inaczej nawet nie ruszymy się z miejsca. Musimy stać się prawdziwą załogą historycznego czołgu.

Gra przeznaczona jest dla osób lubiących klimaty wojenne, wiec jeśli do takich należysz kliknij pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download i cofnij się w czasie do niebezpiecznych lat w Związku Radzieckim.

Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Pobierz

Il-2 Sturmovik: Tank Crew - Clash at Prokhorovka crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 , 2 GB VRAM
  • Wolna przestrzeń na dysku: 46 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1/8/10 64-bit

  • Pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Cracked Chomikuj
  • Free Download Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Torrent Pebx
  • SKIDROW Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Pobierz za darmo
  • CODEX Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *