The Crew 2 Download

The Crew 2 to druga odsłona gry wyścigowej The Crew, która pojawiła się na rynku w 2014 roku. Dla studia Ivory Tower była to debiutancka pozycja, jednak jej pracownicy mieli już wcześniej doświadczenie oraz kilka innych tytułów na koncie. Pierwsza część The Crew spotkała się z na tyle dobrym przyjęciem, że zadecydowano o stworzeniu kontynuacji dla firmy Ubisoft.

The Crew 2 Pobierz gre reloaded

The Crew 2 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W porównaniu do pierwszej części, The Crew 2 jest grą znacznie bardziej rozbudowaną. Zrezygnowano z kameralnej historii opowiadającej o policjantach i gangsterach, na rzecz udziału czterech rodzin motoryzacyjnych oraz otwartego świata. Zadaniem gracza jest skuteczne zaznaczenie swojej obecności w tym ogromnym placu zabaw, zlokalizowanym na motoryzacyjnej scenie USA. Jeżeli lubisz gry wyścigowe, pobierz za darmo The Crew 2 Download i sprawdź szerokie możliwości oferowane przez ten tytuł. Sednem zabawy jest udział w różnego rodzaju zawodach. Każda z czterech rodzin specjalizuje się w innej formie jazdy – ulicznej, off-roadzie, freestyle’u oraz wyścigach profesjonalistów. Gracz zdobywa podczas zabawy różne pojazdy oraz ulepszenia. Wozy trafiają do indywidualnej bazy, w której można dokonywać modyfikacji ich wyglądu.

Rozgrywka

O ile w oryginalnym The Crew gracz mógł poruszać się wyłącznie za pomocą samochodów, kontynuacja pozwala na znacznie więcej. Dostępne są zarówno zawodny szybkich łodzi, jak i zwinnych samolotów. W przypadku każdej z maszyn model prowadzenia jest jednoznacznie zręcznościowy. Na wymagających trasach znaleźć można liczne przeszkody, a także skocznie oraz inne atrakcje. Podczas zabawy znajomość struktury poszczególnych torów ma bardzo duże znaczenie, podobnie jak ogólne obycie z grą. Za sprawą całkowicie otwartego świata już od początku, graczowi nic nie jest narzucane z góry. W każdej chwili może sam zadecydować, dokąd ma ochotę się udać. Jeżeli cenisz swobodę w grach wyścigowych, pobierz grę The Crew 2 free Download i wypróbuj wszystkie możliwości. Zobacz dodatek do pierwszej części gry The Crew Wild Run.

Strona techniczna

Pod względem oprawy graficznej, The Crew 2 jest produkcją o wiele bardziej udoskonaloną od poprzedniczki. Każdy z pojazdów został szczegółowo dopracowany, dzięki czemu modele prezentują się wyjątkowo realistycznie. Miasta również są bardziej rozbudowane, a w niektórych miejscach można nawet jeździć po dachach budynków. Całość oprawy uzupełniona została wieloma innymi atrakcjami, takimi efekty wizualne czy zmienny cykl dobowy. Aby podziwiać zapierającą dech grafikę, ściągnij The Crew 2 PC Download i poczuj się jak zawodowy kierowca. Podobnie jak w przypadku części pierwszej, omawiany tytuł kładzi duży nacisk na rozbudowane aspekty społecznościowe. Z poszczególnymi graczami można nie tylko konkurować, ale też prezentować im najbardziej imponujące z samodzielnie wykonanych akcji.

The Crew 2 Download pełna wersja

The Crew 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz The Crew 2 Torrent Pebx
  • Free Download The Crew 2 Crack Exsite
  • Chomikuj The Crew 2 Free download
  • CODEX The Crew 2 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.