The Crew 2 Download

The Crew 2 to druga odsłona gry wyścigowej The Crew, która pojawiła się na rynku w 2014 roku. Dla studia Ivory Tower była to debiutancka pozycja, jednak jej pracownicy mieli już wcześniej doświadczenie oraz kilka innych tytułów na koncie. Pierwsza część The Crew spotkała się z na tyle dobrym przyjęciem, że zadecydowano o stworzeniu kontynuacji dla firmy Ubisoft.

The Crew 2 Pobierz gre reloaded

The Crew 2 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W porównaniu do pierwszej części, The Crew 2 jest grą znacznie bardziej rozbudowaną. Zrezygnowano z kameralnej historii opowiadającej o policjantach i gangsterach, na rzecz udziału czterech rodzin motoryzacyjnych oraz otwartego świata. Zadaniem gracza jest skuteczne zaznaczenie swojej obecności w tym ogromnym placu zabaw, zlokalizowanym na motoryzacyjnej scenie USA. Jeżeli lubisz gry wyścigowe, pobierz za darmo The Crew 2 Download i sprawdź szerokie możliwości oferowane przez ten tytuł. Sednem zabawy jest udział w różnego rodzaju zawodach. Każda z czterech rodzin specjalizuje się w innej formie jazdy – ulicznej, off-roadzie, freestyle’u oraz wyścigach profesjonalistów. Gracz zdobywa podczas zabawy różne pojazdy oraz ulepszenia. Wozy trafiają do indywidualnej bazy, w której można dokonywać modyfikacji ich wyglądu.

Rozgrywka

O ile w oryginalnym The Crew gracz mógł poruszać się wyłącznie za pomocą samochodów, kontynuacja pozwala na znacznie więcej. Dostępne są zarówno zawodny szybkich łodzi, jak i zwinnych samolotów. W przypadku każdej z maszyn model prowadzenia jest jednoznacznie zręcznościowy. Na wymagających trasach znaleźć można liczne przeszkody, a także skocznie oraz inne atrakcje. Podczas zabawy znajomość struktury poszczególnych torów ma bardzo duże znaczenie, podobnie jak ogólne obycie z grą. Za sprawą całkowicie otwartego świata już od początku, graczowi nic nie jest narzucane z góry. W każdej chwili może sam zadecydować, dokąd ma ochotę się udać. Jeżeli cenisz swobodę w grach wyścigowych, pobierz grę The Crew 2 free Download i wypróbuj wszystkie możliwości. Zobacz dodatek do pierwszej części gry The Crew Wild Run.

Strona techniczna

Pod względem oprawy graficznej, The Crew 2 jest produkcją o wiele bardziej udoskonaloną od poprzedniczki. Każdy z pojazdów został szczegółowo dopracowany, dzięki czemu modele prezentują się wyjątkowo realistycznie. Miasta również są bardziej rozbudowane, a w niektórych miejscach można nawet jeździć po dachach budynków. Całość oprawy uzupełniona została wieloma innymi atrakcjami, takimi efekty wizualne czy zmienny cykl dobowy. Aby podziwiać zapierającą dech grafikę, ściągnij The Crew 2 PC Download i poczuj się jak zawodowy kierowca. Podobnie jak w przypadku części pierwszej, omawiany tytuł kładzi duży nacisk na rozbudowane aspekty społecznościowe. Z poszczególnymi graczami można nie tylko konkurować, ale też prezentować im najbardziej imponujące z samodzielnie wykonanych akcji.

The Crew 2 Download pełna wersja

The Crew 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz The Crew 2 Torrent Pebx
  • Free Download The Crew 2 Crack Exsite
  • Chomikuj The Crew 2 Free download
  • CODEX The Crew 2 Pobierz za darmo

Podobne Darmowe Gry

Bus Simulator 18 pobierz gre

Bus Simulator 18 Download

Chcielibyście pojeździć autobusem ze znajomymi w kooperacji? Prezentujemy Bus Simulator 18 jest to następna odsłona cyklu symulatorów, pozwalających graczom na realistyczną jazdę autobusami miejskimi. Podobnie jak poprzednia część serii, produkcja jest dziełem studia deweloperskiego StillAlive, mającego na swoim koncie także […]

Ghost of a Tale pobierz

Ghost of a Tale Download

Fabularne gry przygodowe to świetna alternatywa producentów. Prezentowana Ghost of Tale to przykład niezależnej produkcji z gatunku akcji/przygodowe, jednak tytuł posiada także rozwiązania charakterystyczne dla gier RPG. Dzieło opracowane zostało przez animatora Lionela Gallata, znanego ze współpracy ze studiami filmowymi […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.