The Crew Download

Weź udział w niesamowitym wyścigu, pobierz pełną wersję gry sandbox – kliknij na The Crew Download. Gry samochodowe z w pełni otwartym światem zawsze cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Właśnie taką jest gra The Crew, w której możemy rywalizować z innymi kierowcami przemierzając Stany Zjednoczone. Za tytuł odpowiada francuskie studio Ivory Tower założone przez osoby współpracujące początkowo z Eden Games, natomiast wydawcą jest Ubisoft. Data premiery: 2 grudnia 2014 roku. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360.

Zdobądź najlepsze trofea, The Crew Pobierz i zainstaluj pełną wersję gry na komputer. Przystępując do rozgrywki mamy okazję wcielić się w rolę kierowcy samochodu, naszym wyzwaniem są zaś wyścigi, do których dochodzi na ulicach amerykańskich miast. Twórcy zadbali o to, aby można było wybierać w dość szerokim asortymencie aut, możemy liczyć jednak przede wszystkim na ich przerobione wersje podzielone na pięć kategorii. Zainteresowani będą mogli zagrać na konsolach PS4, XONE, X360 lub PC.

Twórcy postawili sobie za cel zagwarantowanie uczestnikom rozgrywki, że nigdy nie będą ścigali się sami, nie powinien zatem zaskakiwać nacisk, jaki położono na rozbudowane funkcje społecznościowe. To właśnie one sprawiają, że przejście pomiędzy trybem jedno- i wieloosobowym odbywa się płynnie, a The Crew poleca zróżnicowane warianty rozrywki sprawdzające się tak podczas rywalizacji indywidualnej, jak i w czasie gry w towarzystwie znajomych, a nawet graczy dobranych w sposób losowo. Jedną z najważniejszych cech tej gry jest wzmiankowany już otwarty świat, twórcy zadbali więc o to, abyśmy mieli możliwość przejechania blisko 5 tysięcy mil kwadratowych przeznaczonych do eksploracji. Czekają tam na nas zresztą dość zróżnicowane atrakcje, w tym setki misji, zadań, a przede wszystkim – wyścigów. Ciekawym rozwiązaniem jest też obecność kampanii fabularnej zapewniającej nam aż dziesięć godzin rozgrywki. Fani serii powinni zainteresować się nowszą częścią The Crew 2.

Nie można nie wspomnieć również o rozbudowanym systemie umożliwiającym modyfikowanie samochodów. Gracze mogą zdecydować się na szereg zmian, te dotyczą przy tym nie tylko wyglądu nadwozia, ale także parametrów technicznych, dzięki czemu pojazdy mają coraz lepsze osiągi. Rozrywka ma typowo zręcznościowy charakter, twórcy zadbali jednak o to, aby każda kategoria pojazdów charakteryzowała się indywidualnym modelem jazdy, a także o to, aby system prowadzenia był na tyle przystępny, aby nie stanowił utrudnienia dla początkujących graczy.

W grze multiplayer na uwagę zasługuje też dość dobra oprawa audiowizualna, w tym zwłaszcza odwzorowane z dużą pieczołowitością modele samochodów, jakimi dysponuje gracz i urozmaicone trasy.

The Crew Download – Pobierz pełną wersję

The Crew Download

Pobierz za Darmo!

The Crew Pobierz “Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-750 2.66GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 580.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • The Crew Download
 • Download The Crew
 • Pobierz The Crew
 • The Crew Pobierz za darmo
 • The Crew pc Download
 • The Crew Full Version Download
 • The Crew Pełna Wersja

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *