Kena: Bridge of Spirits Download

Kena: Bridge of Spirits jest przygodową grą akcji, za której powstanie odpowiedzialne jest niezależne studio Ember Lab. Będzie dostępna w Epic Games Store. Gra, która swojej premiery doczeka się za niecałe dwa tygodnie, możliwa do kupienia będzie na PC oraz konsole PS4 (playstation 4) i PS5 (playstation 5).

Producent: Ember Lab
Wydawca: Ember Lab
Data premiery: 21 września 2021
Tryb gry: single player
Język: Polski (spolszczenie), English, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), French, Italian, German, Japanese, Korean, Spanish (Spain)
Ocena użytkowników: 8/10
Ilość pobrań: 23411

Kena: Bridge of Spirits Pobierz – Pełna Wersja PC

Kena: Bridge of Spirits Digital Deluxe Edition

Kena: Bridge of Spirits download pc

Fabuła

Główna bohaterką jest Kena – młoda duchowa przewodniczka, która wyruszyła na poszukiwanie górskiego sanktuarium. Zamiast niego na swojej drodze natrafia jednak na opuszczoną wioskę w samym sercu zepsutego lasu. Może Cię również zainteresować gra Ylands Download.

Kena chce przywrócić miejscu jego dawną świetność. W tym celu musi jednak nawiązać interakcję z rozsianymi po bujnym lesie duchami Rot, których zadaniem jest dbanie o równowagę przez rozkładanie martwych i gnijących pierwiastków.

Zwiastun Kena: Bridge of Spirits

Mechanika Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits opowiada historię Keny z perspektywy osoby trzeciej (TPP). W toku gry przemierzamy szereg lokacji, przy czym w centrum rozrywki pozostaje wioska. Do głównych zadań gracza należy rozwiązywanie zagadek środowiskowych, starcia z przeciwnikami oraz łapanie duszków Rot.

System walki

Czekają na nas dynamiczne rozgrywki, w których zręczność i refleks nie pozostanie bez znaczenia. Mimo tego, że Kenie dostępna jest tylko jedna broń w żaden sposób nie sprawia, że starcia stają się nudne. Magiczna laska duchowej przewodniczki może być wykorzystana do obrony przez wrogami poprzez tworzenie magicznej osłony wokół bohaterki, ale niezbędna jest także w walce w starciu czy na odległość. Oczywiście nie obędzie się także bez systemu ulepszania naszego oręża.

Duszki Rot Kena: Bridge of Spirits

Odgrywają one kluczową rolę w rozgrywce już ze względu na swoją umiejętność przenoszenia wybranych obiektów i naprawiania zniszczonych elementów. Nie są to jednak jedyne umiejętności. Duszki Rot wspomogą nas też aktywnie w walce, chociażby poprzez odwracanie uwagi naszego przeciwnika. Co więcej, kolejni towarzysze których pozyskujemy w toku rozgrywki nie tylko zapewniają nam umiejętność przekształcania otoczenia, ale także dają możliwość zdobycia potężnych zdolności, które wykorzystamy nie tylko podczas bitwy, ale także podczas eksploracji okolicy wioski.

Kena: Bridge of Spirits Download PC za darmo

Kena: Bridge of Spirits pobierz za free

Wymagania Sprzętowe gry Kena: Bridge of Spirits:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 360
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

forgotten village and find and collect rotyoung spirit guide and transform the environmentgain powerful abilities players find and growand collect rot overgrown forest where wanderingforgotten village they maintain balancetrapped and unable in search Kena: Bridge of Spirits free download

to gain powerful abilities and unable spirits have become corrupt. creating new manipulate the environment story driven fast paced combat charming spirit companions. equivalent memory spirit realm as kena abandoned village build your team mountain shrine. available space play as kena she struggles make discoveries

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *