Deathloop Download

Deathloop to pierwszoosobowa strzelanka nowej generacji, za której stworzenie jest odpowiedzialny zespół Arkane Studios, mające na swoim koncie takie pozycje jak Dishonored czy Prey. Gra została wydana przez firmę Bethesda Softworks.

Producent: Arkane Studios
Wydawca: Bethesda Softworks
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 14 września 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-2
Język: Polski, English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Arabic, Japanese, Korean, Polish, Portuguese – Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish – Latin America, Traditional Chinese
Ocena użytkowników: 8/10
Ilość pobrań: 16322

Deathloop Pobierz za darmo na PC

DEATHLOOP – Deluxe Edition

Deathloop download pc

Tytuł dostępny będzie dla użytkowników PC oraz konsoli PlayStation 5. Co więcej, będzie on możliwy do zakupienia w dwóch wersjach: Deathloop Edycja standardowa oraz Deathloop Deluxe Edition. Obydwie oferują podstawową rozgrywkę z trzema dodatkami przedsprzedażowymi, które stanowią – skórka “Jeździec burzy” dla Colta, maczeta królewski obrońca (dostępna tylko na PS5) oraz jedna błyskotka.

Fabuła

Akcja Deathpool rozgrywa się na wyspie Blackreef, gdzie wszystko jest dozwolone. Dwójka rywalizujących ze sobą zabójców, Colt i Julianna Blake, pozostaje uwięziona w tajemniczej pętli czasu. Są oni skazani na powtarzanie tego samego dnia. O ile Julianna wydaje się tym faktem zachwycona. Colt, ścigany przez wszystkich mieszkańców wyspy, nie podziela jej entuzjazmu. Jest gotów walczyć, by przerwać pętlę i odzyskać wolność sprawdź gry do pobrania za darmo.

Jedyną szansą Colta na przerwanie cyklu jest wyeliminowanie kluczowych osób, odpowiedzialnych za rozpoczynanie się każdego cyklu. Zadania nie ułatwi fakt, że cała wyspa stanowi obszar poszukiwań naszych celów, a Julianna nie będzie szczędzić wysiłku, by pokrzyżować plany Colta.

Ucz się na własnych błędach z kolejnymi podejściami do rozgrywki i dołóż wszelkich starań, by przerwać cykl – odnajduj nowe ścieżki, wchodź w posiadanie nowych informacji na temat bohaterów oraz wyspy Blackreef, by z powodzeniem zakraść się do docelowych lokacji, zdobywaj broń oraz zyskuj kolejne umiejętności.

Mechanika gry

Nowa gra Arkane Studios oferuje nam model rozgrywki znany z ich poprzednich tytułów. Tak jak w Dishonored gracz dostaje wiele możliwości do wykorzystania w świecie gry. Każde wyzwanie, składające się na wciągającą fabułę, można rozwiązać na wiele sposobów, a śmierć wcale nie oznacza końca gry.

W Deathloop śmierć postaci i każdy cykl stanowi kolejną szansę na wydostanie się z pętli. Wykorzystaj wiedzę zdobytą w poprzednich cyklach do urozmaicenia stylu rozgrywki. Możliwości pozostaje wiele – gracz może przemykać po kryjomu z kąta w kąt za plecami Julianny oraz pozostałych wrogów lub może lub stawać z nimi do bezpośredniej walki. Dodatkowo rozbudowywanie arsenału broni oraz informacje na temat zachowań i relacji niezależnych bohaterów gry, może okazać się przydatna do wyeliminowania ośmiu głównych przeciwników.

Rozgrywka nie narzuca graczom żadnej kolejności wykonywania zadań, ani nie umieszcza ich w konkretnej lokacji. Cała wyspa Blackreef jest do naszej dyspozycji, do wykorzystywania z całkowitą swobodą w kwestii podejmowanych działań. Jedyne ograniczenie stanowi długość każdego cyklu, który odpowiada jednemu dniu w świecie gry.

Tryby gry

Deathloop głównie jest przeznaczony dla pojedynczego gracza. Arkane Studios jednak udostępniło w grze rozgrywkę multiplayer. Opcjonalny tryb sieciowy przyjmuje postać Julianny, która co jakiś czas atakuje gracza. Nasza pozostaje decyzja, czy bohaterką ma kierować sztuczna inteligencja czy inni gracze.

Warto także zwrócić uwagę, że nie będzie to starcie identycznych bohaterów. Colt i Julianna wprawdzie wykorzystują podobne zdolności, jednak posiadają także własne unikatowe cechy oraz mogą wykorzystywać odmienny rodzaj broni.

Deathloop Download PC – Pełna Wersja

Deathloop pobierz grę

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i7-9700K 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce RTX 2060 / 8 GB Radeon RX 5700
 • Miejsce na dysku: 30 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Ultra: (60 fps / 4K)

 • Procesor: Intel Core i9-10900K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 3800 3.9 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800 XT
 • Miejsce na dysku: 30 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

the island of blackreef learn from each cyclewhatever it takes deathloop pcdeathloop pc find new weapons end the cycledeathloop pc learn from of blackreefbreak the loop single player deathloop pcamd radeon rx the game deathloop free download

before the game try new paths as colt deathloop is you'll need system requirements. pętli czasowej all the wiedza zdobyta developed players combine weapons arkane nvidia producenci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *