Ylands Download

Pełna wersja premiery Ylands to gra sandboksowa, opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Microsoft Windows PC. Produkcja jest dziełem zespołu Bohemia Incubator, czyli wewnętrznego oddziału studia Bohemia Interactive (producent i wydawca). Jego pracownicy testują innowacyjne koncepcje i tworzą różne eksperymentalne, oryginalne gry. Ylands jest obok zapowiedzianego Project Argo debiutanckim dziełem grupy. Jeżeli lubisz nowatorskie produkcje, pobierz Ylands Download i zabaw się w tej obszernej piaskownicy. Data premiery: maj 2019.

Ylands Pobierz grę za darmo PC

Ylands download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Gracz trafia do otwartego świata, w którym może poświęcić się kilku głównym aktywnościom. Schemat nieskrępowanej rozgrywki opiera się przede wszystkim na kreowaniu własnych krain, czyli tytułowych Ylands. Mogą one powstawać w najróżniejszych konwencjach i sceneriach, na przykład na Dzikim Zachodzie czy w Feudalnej Japonii, a także średniowiecznych zamczyskach, lasach czy farmach. Stwórz własną krainę, pobierz grę Ylands crack Download i zadecyduj o jej wyglądzie. Na zróżnicowanie obszarów wpływ mają różne czynniki, włącznie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Gracz ma możliwość modyfikowania topografii terenu, a także tworzenia rozmaitych przedmiotów czy budynków. Konstrukcje te wymagają jednak pozyskania określonych surowców, które występują wyłącznie w konkretnych środowiskach. Aby stworzyć własne obiekty, ściągnij Ylands free Download i zbierz potrzebne materiały.

Rozgrywka

Istotnym elementem rozgrywki w Ylandselementy survivalowe. Aby przeżyć na wykreowanym przez siebie ylandzie, gracz musi zdobywać pożywienie. Poza polowaniami, konieczna jest ciągła samoobrona przed dzikami, rekinami oraz innymi drapieżnikami. Aby sobie poradzić, należy dysponować odpowiednio bogatym ekwipunkiem. Zdobądź niezbędne wyposażenie i pobierz za darmo Ylands torrent Download, aby przetrwać w wykreowanym przez siebie świecie. Poza zwierzętami nastawionymi do bohatera wrogo, w grze spotkać można również osobniki nadające się do oswojenia. Towarzyszami przygód gracza z czasem stają się również roboty. Wykreowane otoczenie zwiedzać można na piechotę lub przy użyciu rozmaitych maszyn. Siądź za sterami wybranego pojazdu w Ylands, aby zwiedzić własną krainę.

Tryby i kwestie techniczne

Ylands oferuje graczom możliwość zabawy w pojedynkę, a także trybie multiplayer. We wspólnym towarzystwie zagrać mogą maksymalnie cztery osoby. Poza standardową rozgrywką, tytuł pozwala na udostępnianie wykreowanych krain społeczności. Stwórz własny świat i pobierz na PC Ylands, aby podzielić się nim z innymi użytkownikami. Akcja gry przedstawiona została graczom z perspektywy trzecioosobowej. Cała zabawa rozgrywa się w środowisku trójwymiarowym. Produkcja zwraca uwagę niezwykle kolorową oprawą graficzną w poligonalnej stylistyce, która z pewnością przypadnie graczom do gustu. Ylands pozwala na modyfikowanie i niszczenie praktycznie wszystkich elementów otwartego świata. Jeżeli lubisz sandboksy oferujące bogate możliwości, Ylands pobierz grę i zajmij się tworzeniem własnej, unikalnej i oryginalnej krainy.

Ylands Download – Pełna Wersja gry na PC

Ylands pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10

  • Codex Ylands Free Download
  • Skidrow Ylands Pobierz za darmo
  • Free Download Ylands Crack Chomikuj
  • Pobierz Ylands Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.