LEGO City Undercover Download

Czy jest osoba, która w dzieciństwie nie grałaby w LEGO? Jest to kultowa gra znana na całym świecie. Każdy ją zna i lubi, jednak już wraz z płynącym czasem, została ona przeniesiona do świata wirtualnego, dzięki czemu już niedługo gracze będą mogli przetestować grę LEGO City Undercover Download, ściągając ją na własny komputer! Jeśli choć raz miałeś okazję tworzyć budowle z klocków LEGO, nie możesz przegapić tej premiery! Warner Bros. Interactive Entertainment wraz z twórcami LEGO City Undercover – studiem TT Games stworzyli najnowszą grę, która już niedługo ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Ninetendo Switch. Premiera będzie miała miejsce już siódmego kwietnia bieżącego roku. Jak zapowiadają producenci, gra będzie posiadała tryb kooperacji, w związku z czym będzie można zagrać z przyjaciółmi! Data premiery 04.04.2017.

LEGO City Undercover Download Skidrow

LEGO City Undercover pobierz

Pobierz za Darmo!

Jak podają najnowsze informacje, gra LEGO City Undercover opiera się na ciekawej fabule – główny bohater, Chase McCain ma za zadanie pojmać swojego największego wroga – złoczyńcy – Rexa Fury’ego. Bohater, aby go złapać, rozpoczyna rozmyślać nad tytułową „przykrywką”, czyli – inaczej mówiąc – wchodzi w szeregi mafijne, aby rozpracować je od środka. Fabuła poszerza się wraz z kolejnymi zagrywkami oraz etapami. Z całą pewnością każdy domyśli się, iż w grze zawarte są przygody między innymi Batmana, Jamesa Bonda, Hutcha, a nawet samego Starsky’ego.

Humor dopisuje bohaterom LEGO GTA przez cały czas. Jako główny bohater, możesz wcielać się w różne postacie, zwiedzać tytułowe miasto, a także cieszyć się jazdą, prowadząc różnorodne pojazdy, takie jak na przykład samochody, łodzie podwodne, śmigłowce, a nawet… wózki inwalidzkie! Tak, nawet tym możesz się poruszać! Sam więc widzisz, nie wahaj się i pobierz grę LEGO zaraz po premierze! Walcz, ścigaj się, prowadź działania rodem z filmów akcji, które kochają przecież wszyscy. Atakuj, broń się, nie daj się złapać i… rozpracuj szajkę, którą tak długo próbujesz przyskrzynić! Przy okazji, gra umożliwia kolekcjonowanie różnorodnych perełek. Sprawdź także LEGO Worlds Pobierz.

Sami gracze mogą używać między innymi kilofów, przebierać się oraz kreować na kryminalistę – możliwości jest wiele, a oczekiwania graczy względem LEGO City Undercover Download są niezwykle wysokie. Jest jednak jedno pewne – ta gra nikomu się nie znudzi, bowiem na Lego nigdy nie jest się zbyt dużym, prawda? Projekt jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, zarówno dzieci, jak też i dorosłych, bowiem nie posiada ona żadnych ograniczeń wiekowych. Gra posiada niezwykle dobrej jakości grafikę, w której kolorów nie szczędzono. Paleta barw jest niezwykle żywa, dzięki czemu jeszcze bardziej można wczuć się w swojego bohatera. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół został dokładnie przemyślany oraz dopracowany, w związku z czym z całą pewnością nikt nie będzie czuł, że coś w projekcji zostało pominięte. Gra jest dostępna w trybie singleplayer, a dodatkowo – w angielskiej wersji językowej. Można ją ściągnąć zarówno na komputer PC, jak również i konsolę WiiU, bądź PlayStation.

Nie czekaj! Pobierz ją już dziś i sprawdź, czym tak bardzo zachwyca! Przenieś się do czasów dzieciństwa, nie porzucając przy okazji najnowszej technologii. Wykorzystaj ją, aby wrócić do dawnych lat!

LEGO City Undercover Pobierz Codex

LEGO City Undercover download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 760 2.8 GHz/AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce 560 Ti/Radeon HD 5850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10

  • CODEX LEGO City Undercover Free Download
  • Pebx LEGO City: Tajny Agent Pobierz za darmo PC
  • Steam Download LEGO City Undercover Crack Exsite
  • Reloaded LEGO City: Tajny Agent Torrent Chomikuj

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.