LEGO Batman 3 Beyond Gotham Pobierz

Osoby, które nie mogą się doczekać kolejnych części gier zręcznościowo-przygodowych z serii LEGO mają powody do zadowolenia. Studio Traveller’s Tales przygotowało dla nich wyjątkowy prezent, właśnie w ten sposób można bowiem najtrafniej określić grę komputerową LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Już po raz trzeci gracze na całym świecie mogą więc wcielić się w postać Batmana, a także dziesiątek innych superbohaterów i złoczyńców znanych nam z kolejnych komiksów DC. Data premiery gry twórcy Jona Burtona odbyła się dnia 11 listopada 2014. Platformy: Microsoft WindowsPC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, Android, Wii U, iOS, PlayStation Vita. Wydawcą recenzowanej gry zostało studio Warner Bros. Interactive Entertainment.

LEGO Batman 3: Poza Gotham Pobierz na PC

LEGO Batman 3 Beyond Gotham Download

Pobierz za Darmo!

Tym razem gracz musi liczyć się z tym, że przyjdzie mu opuścić Gotham City, aby poznać inne regiony uniwersum DC. Podróżowania będzie zatem wiele, celem osoby przystępującej do rozgrywki stanie się bowiem przestrzeń kosmiczna z licznymi obcymi planetami. Liga Sprawiedliwych z Batmanem na czele stanie tym razem przed zadaniem wyjątkowo trudnym, niełatwo jest bowiem zapobiec zagrażającemu ziemi kryzysowi zwłaszcza, gdy sam skład Ligi jest tak różnorodny. Najgorsze jest to, że wiele złego już się dokonało, Brainiac zakończył bowiem sukcesem swój plan zmniejszenia ziemi i dołączenia jej do swojej, cokolwiek dziwnej, kolekcji trofeów. Pełną wersję pobierzesz LEGO Batman 3 Beyond Gotham Download już w wersji za darmo. Owszem, nie można jeszcze mówić, że dla Ziemi nie ma ratunku, czasu nie ma jednak wiele, a międzygwiezdna podróż nie jest łatwa. Pokonanie Brainiaca jest możliwe, najpierw trzeba jednak odzyskać skradzione przez niego pierścienie. Wciągająca akcja dodatkowo zachwyci fanów świata DC, okazuje się bowiem, że wiele lokalizacji jest jak gdyby żywcem przeniesionych do świata Lego z kart kolejnych komiksów. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że autorzy postawili na solidne przygotowanie oprawy fabularnej, wszystkie dialogi zostały więc zdubbingowane, a w przeważającej większości z nich postaciom głosów użyczają ci sami aktorzy, których znamy z animowanych serii telewizyjnych. Fani serii powinni zobaczyć kolejną nowszą część The LEGO Ninjago Movie Video Game.

LEGO Batman 3 Beyond Gotham „Trailer”

Sama mechanika rozgrywki nie powinna być dla gracza zaskoczeniem, nie różni się bowiem w istotny sposób od tego, co zostało mu zaproponowane w poprzednich częściach gier. Trójwymiarowy świat gry przedstawiony z perspektywy trzeciej osoby jest przyjazny i przejrzyści, gracz może więc błyskawicznie odnaleźć się w nim. Nadal można też liczyć na prosty system walki, nie brakuje przy tym miejsc, w których nasza przyszłość będzie uzależniona od umiejętności postawienia konstrukcji z klocków. Zawsze można też oczekiwać na różnego rodzaju ukryte bonusy oraz niespodzianki. Zagraj już teraz w LEGO Batman 3: Poza Gotham Pobierz w formie szybkiego instalatora.

LEGO Batman 3 Pobierz na PC – Pełna wersja gry

Osoby, które w tym momencie zaczynają bać się, że nie natrafią na żadną nowość, mogą jednak odetchnąć z ulgą, twórcy po raz kolejny bowiem nie rozczarowują. Na uwagę zasługuje już choćby w istotny sposób rozszerzona lista wyposażenia i gadżetów, walka jest więc sprawniejsza dzięki różnego rodzaju kombinezonom oraz ponadprzeciętnym umiejętnościom. Batman może zatem liczyć na swoje oryginalne kostiumy, a Cyborg zmieni rozmiar, aby przeciwnicy nie mogli go zbyt szybko zauważyć. Lubisz filmy Batmana teraz już możesz zagrać za darmo w LEGO Batman 3 Beyond Gotham Pobierz na PC. Ciekawym rozwiązaniem są też mini gry z różnymi zadaniami do zrealizowania. Gracz będzie zatem musiał wziąć udział w wyścigach, wydostać się z labiryntu, stoczyć walkę na arenie, a także wziąć na swoje barki kilka innych wyzwań. Niektóre poziomy rozgrywają się zresztą nie na kolejnych planetach, ale w otwartej przestrzeni kosmicznej, można będzie więc walczyć w stanie nieważkości oraz w gwiezdnym myśliwcu. Twórcy przewidzieli też możliwość dwuosobowej kooperacji na podzielonym na pół ekranie, co przecież jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech serii.

LEGO Batman 3 Download – Zainstaluj pełną wersję LEGO Batman 3 na PC !

lego 3 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-750 2.66GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 480.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • LEGO Batman 3 Beyond Gotham Download
 • LEGO Batman 3 Download PC Full Version
 • Exsite LEGO Batman 3 Pobierz
 • LEGO Batman 3 Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download LEGO Batman 3
 • Pobierz LEGO Batman 3 Beyond Gotham
 • LEGO Batman 3 pobierz na komputer
 • Chomikuj LEGO Batman 3 zainstaluj
 • LEGO Batman 3 torrent
 • Pebx LEGO Batman 3 DLC
 • LEGO Batman 3 Patch
 • LEGO Batman 3 Poza Gotham Dodatek

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *