LEGO Worlds Download

Na gracza czeka olbrzymi wirtualny plac zabaw w świecie klocków LEGO. Jest to kolejna już produkcja studia wychodząca z pod ręki Traveller’s Tales. Zaoferować może zestaw prostych w obsłudze narzędzi, umożliwiających tworzenie własnych konstrukcji, krajobrazów, postaci, pojazdów i wielu innych. Na dodatek w LEGO Worlds download można poznać innych graczy, a także wymieniać pomiędzy sobą tworzonymi przez siebie „zabawkami”. Data premiery gry której twórcą jest Arthur Parsons odbyła się dnia 7 marca 2017 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Wydawcą gry sandbox jest Warner Bros. Interactive Entertainment.

LEGO Worlds Download PC Pełna wersja

Chomikuj LEGO Worlds Pobierz

Pobierz za Darmo!

LEGO Worlds download to wieloosobowa gra internetowa, polegająca na budowaniu własnych konstrukcji z klocków, eksplorowaniu świata oraz interakcji z innymi graczami jednym słowem, wirtualna piaskownica. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Traveller’s Tales, autorzy już kultowej serii gier wideo, wykorzystującej klocki LEGO.

Tym razem nie trafiamy do ram filmowego czy komiksowego uniwersum odtworzonego z klocków, które wywodzą się z Dani, ale sami jesteśmy kreatorem własnego świata. W tym celu producent udostępnił szereg prostych w użyciu narzędzi, które umożliwiają własnoręczne, dowolne kształtowanie terenu i stawianie unikalnych budowli tworzonych z klocków, od podstaw. Tworzyć można również postacie i to nie tylko te, którymi sterujemy, dobierając do siebie poszczególne, zawarte w bogatej palecie elementy ubioru i wyglądu. Oprócz dzieł użytkowników, realia gry są wypełnione przez miasteczka i wioski oraz proceduralnie generowane przestrzenie podziemne. Co więcej, można się bawić całymi zestawami klocków LEGO które w rzeczywistości mogliśmy i nadal możemy spotkać na sklepowych półkach. Zagraj już dzisiaj w przygodową grę akcji na najnowszych konsolach PS4, XONE, Switch lub komputerach PC. Fani tej serii prawdopodobnie skorzystają z oferty pobrania kolejnej części The LEGO Ninjago Movie Video Game.

LEGO Worlds zdjęcia


Po dostępnym obszarze można się poruszać na pokładzie rozmaitych pojazdów takich jak samoloty, poduszkowce czy gigantyczne wiertła oraz na grzbietach wierzchowców którymi są nie tylko klasyczne konie, ale także niedźwiedzie i strusie, a nawet ziejące ogniem smoki. To oczywiście nie wszystko, bowiem zgodnie z duchem gry, środki transportu również można projektować samemu. W LEGO Worlds download skrywa ogrom niezwykłych sekretów i poukrywanych skarbów. Przemierzając plastikowy świat pełen kanciatych klocków, można się też natknąć na wrogo nastawione postaci którymi mogą być na przykład ożywione szkielety, walka z nimi przebiega przy użyciu różnych rodzajów broni, od narzędzi do walki wręcz przez wyrzutnie rakiet po granaty, które gracz jest w stanie stworzyć samodzielnie

Gracze mogą się spotykać w wirtualnym świecie, grając za pośrednictwem Internetu. Poza tym, stworzone przez siebie projekty można zapisać i udostępnić innym osobom, które będą chciały je wykorzystać. Warto także uwzględnić fakt, iż jest możliwość grania w trybie kooperacyjnym.

LEGO Worlds download posiada charakterystyczny dla tytułu styl graficzny. Świat i postaci zbudowane są z wirtualnych klocków LEGO, więc nie wolno tu mówić o fotorealizmie. Twórcy zadbali jednak o ładne efekty świetlne oraz cieniowanie, jak i dobrze wypośrodkowany dynamiczny cykl dnia i nocy.

Rekomendowane wymagania sprzętowe to procesor klasy Intel Quad Core o taktowaniu 2.6 GHz, 4 GB pamięci RAM na  pokładzie, karta graficzna o mocy 1.5 GB klasy GeForce GTX 480 lub 1 GB Radeon HD 5850 i lepsze, 10 GB miejsca do zagospodarowania na twardym dysku i minimum system Windows XP z dodatkiem Service Pack w trzecim wydaniu.

LEGO Worlds trailer

Minimalne zapotrzebowanie jakie podaje producent jest jednak nieco niższe, a mianowicie pada nazwa procesora Intel Core 2 Duo o taktowaniu 2 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, karta grafik zaledwie 512 MB klasy GeForce 8800 GT lub wyższej, niezmienne pozostaje zapotrzebowanie na miejsce 10 gigabajtów na dysku twardym i wymóg odnośnie systemu operacyjnego.

Jeżeli w okresie dziecięcym lubiłeś zabawiać się małymi klockami, pobierz grę już dziś i wróć do wspomnień z tamtego pięknego okresu w życiu każdego człowieka. Cena na steam: ‎‎29,99 USD.

LEGO Worlds Pobierz Codex PL – GTA

Pebx LEGO Worlds torrent

Pobierz za Darmo!

  • Pełna wersja LEGO Worlds GTA Chomikuj
  • Pobierz LEGO Worlds PC Crack Chomikuj
  • Pebx Reloaded LEGO Worlds Pobierz Exsite
  • CODEX LEGO Worlds Free Download

Oficjalna strona: https://www.lego.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.