Lust for Darkness Download

Lust for Darkness to przygodowa gra w konwencji horroru, opracowana ze szczególną dbałością o aspekt psychologiczny. Tytuł jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia Movie Game. Jego powstanie było możliwe dzięki udanej kampanii crowdfundingowej, przeprowadzonej za pomocą serwisu Kickstarter. Jeżeli lubisz psychologiczne horrory, pobierz Lust for Darkness Download i weź udział w mrocznej oraz niepokojącej przygodzie. Data premiery PC 12.06.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Lust for Darkness Download pełna wersja

Lust for Darkness skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Głównym bohaterem gry Lust for Darkness PS4, XONE, PC oraz Switch jest niejaki Jonathan Moon. Gracz poznaje go w momencie, gdy ten otrzymuje od swojej zaginionej żony tajemniczy list. Partnerka bohatera zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a od momentu tragedii upłynął rok. Dzięki informacjom zawartym w wiadomości, Moonowi udaje się dotrzeć do niezwykłej wiktoriańskiej posiadłości, należącej do rodziny Yelvertone. W rezydencji zastaje tajemniczą ceremonię okultystyczną, a z czasem wplątuje się w niezwykle skomplikowaną intrygę. W całe zamieszanie wplątane są mroczne siły pochodzące z innego wymiaru, a cała posiadłość połączona jest z alternatywnym światem zwanym Lusst’ghaa. Zamieszkują go zdegenerowane istoty, które tysiące lat temu przekształciły swoje ciała i przeżywają permanentną ekstazę. Jeżeli lubisz pokręcone historie, pobierz za darmo Lust for Darkness PC Download i wkrocz to mrocznej posiadłości pełnej tajemnic.

Mechanika

Akcja w Lust for Darkness obserwowana jest przez gracza z perspektywy pierwszej osoby, a podstawą całej rozgrywki jest eksploracja. Podczas zabawy konieczne jest przemierzanie wiktoriańskiej rezydencji i skąpanych w mroku okolic, a także tajemniczego świata Lusst’ghaa. Do innego wymiaru gracz może się dostać za pomocą napotykanych gdzieniegdzie portali. Aby trafić do alternatywnej rzeczywistości, poszukaj na steam ściągnij Lust for Darkness free Download i poznaj zasady rządzące tym światem. Kraina zamieszkiwana jest przez groźne zmutowane byty, jednak główny bohater nie dysponuje zdolnością walki. Jedynym wyjściem w przypadku bezpośredniej konfrontacji jest ucieczka, dlatego bezpieczniejszym rozwiązaniem jest bezszelestne omijanie adwersarzy i korzystanie z ukrycia. Może Ci się spodobać gra Call of Cthulhu.

Rozgrywka

Ważnym elementem rozgrywki w Lust for Darkness jest także rozwiązywani rozmaitych zagadek. Zazwyczaj polegają one na odnalezieniu potrzebnych przedmiotów, dzięki którym gracz może popchnąć fabułę do przodu. Określone znaleziska pozwalają też na uzyskanie rozmaitych informacji dotyczących świata gry. Aby poznać dalszy ciąg tej historii, pobierz grę Lust for Darkness Download i dowiedz się wszystkiego na temat alternatywnego wymiaru. Atutem produkcji jest efektowna i dopracowana oprawa graficzna. Warstwa wizualna gry zainspirowana została obrazami Zdzisława Beksińskiego, a także motywami związanymi z erotyką oraz okultyzmem. Podczas rozgrywki usłyszeć można ścieżkę dźwiękową przygotowaną przez doświadczonego kompozytora Draco Nareda, twórcę niezwykle klimatycznych soundtracków do takich gier jak Phantaruk czy Agony.

Lust for Darkness Pobierz skidrow

Lust for Darkness download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz Lust for Darkness Torrent Pebx
  • Free Download Lust for Darkness Crack Exsite
  • Chomikuj Lust for Darkness Free download
  • CODEX Lust for Darkness Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.