Styx: Shards of Darkness Download

Styx: Shards of Darkness to kontynuacja bardzo ciepło przyjętej pierwszej części serii o nazwie Styx: Master of Shadows. Gra komputerowa została wypuszczona na platformę PC Windows przez firmę Focus Home Interactive. Za drugą część serii odpowiedzialny jest zespół pochodzący z francuskiego studia Cyanide, który również stworzył pierwowzór. Cyanide jest znane głównie z takich tytułów jak: Call of Cthulhu czy też Space Hulk. Styx: Shards of Darkness to skradanka widziana oczyma trzeciej osoby, której autorzy mocno inspirowali się serią Thief, jednak ta została osadzona w zupełnie innych realiach. Jeśli miałeś okazję zagrać w część pierwszą, to z pewnością nie możesz się doczekać części drugiej, która zapowiada się jeszcze lepiej. Koniecznie pobierz Styx: Shards of Darkness Download i wciel się ponownie w goblina Styxa, aby ocalić swoją rasę przed masakrą. Data premiery została zapowiedziana na dzień 14 marca 2017 i udostępniona na Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Styx: Shards of Darkness Download PC Codex

Crack Styx Shards of Darkness reloaded

zainstaluj Styx: Shards of Darkness na pc

Główny bohater czyli goblin zabójca o imieniu Styx zostaje zmuszony do infiltracji miasta Korangar, które jednocześnie jest bastionem Mrocznych Elfów. Styx udaje się na miejsce i odkrywa, że zwołane zostało tajne zebranie krasnoludów i elfów, które zostało nazwane dyplomatycznym spotkaniem. Bardzo szybko jednak okazuje się, że jest to jedynie przykrywka do spisku i sojuszu, jaki elfy i krasnoludy zawarły przeciwko goblinom. Zadaniem Styxa jest więc ostrzec swoich kompanów zanim będzie za późno. Goblin musi również dowiedzieć się, jakie konkretnie sojusz ma plany względem jego rasy.  Nowa część nie odbiega za bardzo od swojej poprzedniczki jeśli chodzi o całą mechanikę gry. Autorzy jednak postanowili wprowadzić kilka ulepszeń i dodatkowych elementów, które znacznie podwyższają poziom atrakcyjności przygodowej gry akcji. Przedstawiony świat jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i rozległy, a goblin zyskał kilka bardzo ciekawych umiejętności.

Pojawiły się możliwości skakania pomiędzy narożnikami budynków, huśtania się czy też wspinania po linie. Ponadto do gry wprowadzono wiele nowych lokacji, niezależnych bohaterów, nowych przeciwników oraz typów broni. Głównym zadaniem bohatera jest nadal skradanie się i cicha eliminacja wrogów, jednak wątek ten został mocno rozbudowany. Jeśli mroczne gry fantasty to Twój ulubiony gatunek, to ten tytuł koniecznie powinien znaleźć się w Twoim zbiorze. Tajemnicze miejsca, konieczność skradania się, podsłuchiwania i szpiegowania to coś, co bardzo Cię przekonuje do zakupu kolejnych tytułów? W takim razie koniecznie pobierz Styx: Shards of Darkness Download i wciel się w postać paskudnego goblina będącego ostatnią nadzieją swojej rasy przed zagładą. Przysłuż się swoim pobratymcom i dowiedz się, co tak naprawdę planuje sojusz krasnoludów i elfów! Sprawdź grę na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC i zostaw komentarz z oceną.

Najnowsza część serii różni się od swojej poprzedniczki przede wszystkim bardziej dopracowaną oprawą graficzną, a to za sprawą zmiany silnika na nowoczesny Unreal Engine 4. Zupełnie nowe lokacje sprawiają wrażenie dużo bardziej rozbudowanych i otwartych z większą ilością detali. Nowymi miejscami, które goblin odwiedza teraz w grze są: elfia osada położona bardzo wysoko w górach, a także zbudowane na wrakach zapomnianych statków Miasto Złodziei. Doskonała szata graficzna z pewnością zachwyci niejednego fana gier fantasy – przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowości i niepowtarzalności tego długo oczekiwanego projektu i pobierz Styx: Shards of Darkness Download! Cena na steam: 39,99 USD.

Styx: Shards of Darkness Pobierz Cracked

Beta Styx: Shards of Darkness pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4460 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Steam Download Styx: Shards of Darkness Crack Exsite
  • Reloaded Styx: Shards of Darkness Torrent Chomikuj
  • CODEX Styx: Shards of Darkness Free Download
  • Pebx Styx: Shards of Darkness Pobierz za darmo PC

Oficjalna strona: http://www.styx-game.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.