Visage Pobierz

Nadciąga kolejny przerażający horror. Visage PC to gra przygodowa rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby, utrzymana w konwencji psychologicznego horroru. Produkcja będąca dziełem debiutanckiego studia SadSquare z Kanady sfinansowana została dzięki udanej kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter. Twórcom udało się zebrać kwotę trzykrotnie wyższą od zakładanego celu finansowego. Jeżeli lubisz horrory psychologiczne, pobierz Visage Download i zagraj w tę niezwykle wciągającą grę przygodową. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Visage Pobierz – Pełna Wersja PC

Visage download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Visage PS4, XONE, PC ma miejsce wewnątrz mrocznego domu, w którym na przestrzeni stuleci działo się wiele przerażających rzeczy. Ludzie popadali na jego terenie w szaleństwo i mordowali wszystkich członków swoich rodzin, by następnie popełnić samobójstwo. Na przestrzeni lat koszmarnych zdarzeń zgromadziło się bardzo wiele, przez co obecnie praktycznie każdy zakątek posiadłości kryje w sobie pozostałości po dokonanych zbrodniach. Gracz wciela się w bohatera uwięzionego wewnątrz przeklętego domostwa, a jego zadaniem jest jak najszybsza ucieczka. Jeżeli chcesz rozwikłać wszystkie tajemnice mrocznego domu, pobierz grę Visage PC Download i postaraj się przetrwać w nieprzyjaznym otoczeniu.

Mechanika

Rozgrywka w Visage opiera się głównie na eksplorowaniu pomieszczeń i korytarzy domostwa, a także stopniowym odkrywaniu jego sekretów. Bo może podnosić różne istotne dla rozwoju fabuły przedmioty oraz manipulować do pewnego stopnia otoczeniem. Spory nacisk w mechanice rozgrywki położony został na budowanie klimatu, a tym samym wywoływanie uczucia niepokoju u gracza. Jeżeli jesteś miłośnikiem sugestywnych opowieści grozy, ściągnij Visage free Download i zatrać się we wciągającej rozgrywce. Inną świetną grą z gatunku horrorów jest Call of Cthulhu do pobrania.

Rozgrywka

Nieodłącznym elementem zabawy jest akcja, jednak podczas zabawy nie ma możliwości walki ze snującymi się po domostwie duchami. Gracz musi skupić się na unikaniu konfrontacji, a w ostateczności decydować na ucieczkę. Wybory dokonywane przez bohatera mają wpływ na historię, ponieważ fabuła gry nie jest do końca liniowa. Pokieruj swoją postacią i pobierz za darmo Visage Donwload, aby dokonać właściwych wyborów. Wiele wydarzeń rozgrywających się w posiadłości generowanych jest losowo na samym początku zabawy, dzięki czemu każda rozgrywka charakteryzuje się pewnym procentem unikalności.

Kwestie techniczne

Visage przykuwa uwagę dobrej jakości oprawą wizualną, która została opracowana z zastosowaniem silnika Unreal Engine 4. Wnętrza domostwa pełne są detali i szczegółów istotny dla rozwoju fabuły. Eksploracja pozwala graczowi wciągnąć się w niezwykle przytłaczający klimat otoczenia. Jeżeli lubisz ponurą atmosferę w grach przygodowych, Visage Pobierz na PC i odwiedź mroczną posiadłość. Wrażenia potęgowane są dodatkowo dobiegającymi z każdego zakątka tajemniczymi odgłosami, a także sugestywnym soundtrackiem. Produkcja oferuje wsparcie dla zestawów VR. Jeżeli lubisz gry pozwalające na korzystanie z wirtualnej rzeczywistości – wkrocz do przerażającego świata horroru.

Visage Download VR – Gra na PC za darmo

Visage pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3, 6 GB RAM
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 950 / Radeon R7 370 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10

  • Pełna wersja Visage do pobrania chomikuj
  • free Download Visage crack Pebx
  • Gra Visage pobierz za darmo torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.