Call of Cthulhu Download

Kultowe gry RPG to widowiskowe produkcje. Gra Call of Cthulhu PC, PS4, XONE jest mroczną przygodówką, uzupełnioną elementami survival horroru i skradanki. Produkcja jest dziełem Cyanide Studio i została wydana przez Focus Home Interactive. Jeżeli chcesz wkroczyć do niepokojącego, mrocznego świata, zainstaluj Call of Cthulhu na PC i przeżyj emocjonującą przygodę. Data premiery: 30.10.2018. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Call of Cthulhu pełna wersja codex

Call of Cthulhu pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gra Call of Cthulhu opiera swoje motywy fabularne na mitologii opracowanej przez amerykańskiego pisarza znanego z wielu powieści grozy, Howarda Philipsa Lovecrafta. Głównym bohaterem produkcji jest Edward Pierce, prywatny detektyw badający sprawę niewyjaśnionego morderstwa rodziny Hawkinsów, w tym popularnej artystki Sary. Postępy w grze zaczynają odkrywać kolejne tajemnice fabuły, która za sprawą licznych zwrotów akcji oraz intrygującej tematyki jest niezwykle wciągająca. Jeżeli chcesz poznać historię tajemniczego śledztwa, pobierz za darmo Call of Cthulhu Download i wkrocz do mrocznego świata H. P. Lovecrafta. Z czasem odkrycia Pierce’a doprowadzają go do sprawy tajemniczych zaginięć oraz dziwnych wydarzeń rozgrywających się na Darkwater Island w Bostonie. Śledztwo doprowadza detektywa do przeczuć, że niewyjaśnione sytuacje mogą być spowodowane przebudzającą się, prastarą istotą Cthuluą, będącą jedną z Wielkich Przedwiecznych.

Rozgrywka

Akcja gry Call of Cthulhu rozgrywana jest z perspektywy pierwszej osoby i opiera się przede wszystkim na eksploracji oraz rozwiązywaniu mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek. Podczas zabawy gracz zwiedza niepokojące miejskie uliczki, świątynie kultystów, podziemia oraz kompleksy badacze, w których czekają liczne tajemnice. Jeżeli chcesz wcielić się w detektywa Pierce’a, ściągnij Call of Cthulhu free Download i zwiedzaj niezwykle klimatyczne lokacje przygotowane przez twórców gry. Celem rozgrywki jest również utrzymanie równowagi psychicznej detektywa, który pod wpływem kontaktu z silami ciemności zaczyna popadać w obłęd. Gracz napotyka na swojej drodze różne postacie, które pełnią określone funkcje podczas rozgrywki. Niektóre z nich reagują na poczynania Pierce’a agresywnie, a inne oferują pomoc i współpracę bohaterowi. W grze zaimplementowano również elementy znane z papierowego RPG wydanego przez Chaosium, dzięki czemu gracz może bardziej spersonalizować postać detektywa. Podobną grą może się okazać Lust for Darkness.

Strona techniczna

Gra Call of Cthulhu posiada wysokiej jakości oprawę graficzną, która zwraca uwagę szczegółowością oraz bardzo posępną atmosferą. Ponura stylistyka jest elementem świadomego budowania klimatu, spotęgowanego stosunkowo oszczędną kolorystyką. Lokacje przygotowane zostały z dbałością o detale, dzięki czemu każdy etap rozgrywki jest intrygującym i niezwykle pamiętnym doświadczeniem. Jeżeli również pragniesz odwiedzić Darkwater Island, pobierz grę Call of Cthulhu PC Download i przeżyj sugestywną przygodę jako detektyw Pierce. Dodatkową zaletą produkcji jest niezwykle atmosferyczna i intrygująca ścieżka dźwiękowa, która została bardzo starannie dopasowana do przytłaczającej atmosfery gry.

Call of Cthulhu Download skidrow

Call of Cthulhu download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Call of Cthulhu Torrent Pebx
  • Free Download Call of Cthulhu Crack Exsite
  • Chomikuj Call of Cthulhu Free download
  • CODEX Call of Cthulhu Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.