ARK Survival Evolved Download

Gra ARK Survival Evolved Download toczy się w świecie otwartym, jest to tak zwany sandboksowy symulator przetrwania, który już dziś przyciąga oraz kusi wielu graczy, choć jego ostateczna data premiery wciąż nie jest znana. Jest to debiut studia Wildcard, które zostało założone przez byłego pracownika firmy Microsoft Game Studios. Na samym początku gracze – w roli kobiety, bądź mężczyzny – trafiają na nieznaną wyspę. Nadzy. Bezbronni. Bez wiedzy o swoich przeciwnikach. Zadaniem graczy jest przede wszystkim walczyć z wrogami, a także – co najważniejsze – przetrwać, a w tym też celu równocześnie polować, zbierać różnorodne materiały, aby móc stworzyć broń, narzędzia, a także schronienie, w którym będzie można schować się przed nieprzyjaznym środowiskiem, tudzież ludnością zamieszkałą na tajemniczej wyspie. Data premiery gry której twórcą jest Kayd Hendricks została zapowiedziana na dzień 29 sierpnia 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

ARK Survival Evolved Download Pełna Wersja PC

ARK Survival Evolved pobierz

Pobierz za Darmo!

Nie jest tajemnicą, iż aby zagrać w grę ARK Survival Evolved potrzebny jest sprzęt najlepszej jakości, o parametrach, które wielu mogą się jedynie śnić. Jednak równocześnie jest to gra sandbox, która zasługuje na komputer jedynie o najlepszych wymaganiach. Osoby, które mają taką możliwość z całą pewnością nie mogą doczekać się premiery gry, z kolei gracze nie posiadający sprzętu o podobnych parametrach… Cóż, muszą niezwłocznie zakupić lepszy komputer! Jeśli chcesz poczuć gęsią skórkę oraz grozę, nie wahaj się i jak tylko będzie to możliwe, pobierz ARK Survival Evolved Download, a z całą pewnością nie pożałujesz.

Gra ta posiada wątki prehistoryczne, bowiem jednymi z (niekoniecznie pozytywnymi) bohaterów są… dinozaury. Choć nie pojawiły się one od dłuższego czasu, to jednak ta gra ponownie przypomni o nich i to w sposób najlepszy z możliwych. Ostatecznie, w grze ma pojawić się aż ponad siedemdziesiąt różnych gatunków tych prehistorycznych gadów, które będą uzależnione od poziomów gry komputerowej. Początkowo należy stworzyć własną postać, która następnie budzi się na plaży bez jakiegokolwiek ubrania. Na ramieniu bohatera widnieje dziwny symbol, którego pochodzenie oraz autor są nieznani. Grafika i soundtrack to głównie zasługa silnika Unreal Engine 4 z którego korzysta np. Tropico 6. Gra wspiera DirectX 11 i DirectX 12, więc wszystko jest przygotowane do wyświetlania w postaci rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift i PlayStation VR w którą możesz zagrać np. w trybie kooperacyjnym. Trailer pokazuje możliwe elementy RPG występujące w recenzowanej grze.

Gra toczy się z perspektywy osoby pierwszej, co dodatkowo umacnia realne odczucia graczy. Jak się okazuje – cel przeżycia za wszelką cenę nie jest jednak zadaniem zbyt prostym, bowiem można zginąć z kilku powodów – z głodu, nadmiernego chłodu, bądź gorąca albo z powodu tak błahego, jak… pożarcie przez dinozaura. Powód prosty, prawda? Z cała pewnością nikt nie chciałby przyznawać się w Niebie, bądź przed znajomymi, iż został zjedzony jako przekąska prehistorycznych gadów, dlatego również i bohater gry ARK Survival Evolved tego nie chce. Trzeba więc pomóc mu znaleźć pożywienie, znaleźć ubranie oraz stworzyć schronienie, gdzie będzie mógł przetrwać deszcze, mrozy, upały oraz wizyty (niekoniecznie przyjazne) okolicznych dinozaurów. Ze względu na wciąż zmieniające się warunki atmosferyczne, należy bohatera gry przystosować do nich jak najszybciej, aby przy okazji nie doszło do – oczywiście – śmierci.

Warto także pamiętać, iż tuż po przebudzeniu nie ma czasu na sen, ani zastanawianie się nad własnym położeniem, gdyż niemal natychmiastowo pojawiają się ciekawe, a także wygłodniałe dinozaury i to one są największym zmartwieniem bohaterów, a – co za tym idzie – również i samych graczy. Cena na steam: 49,99 USD.

ARK: Survival Evolved Pobierz grę na PC

ARK Survival Evolved download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4670K 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz ARK Survival Evolved Torrent Exsite
  • Extinction Download ARK Survival Evolved Crack
  • Pebx ARK Survival Evolved Pobierz za darmo
  • Chomikuj ARK Survival Evolved steam Download

Oficjalna strona: http://playark.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.