7 Days to Die Download

7 Days to Die na platformę PC Windows to sandboksowy FPS, który został osadzony w postapokaliptycznym świecie. Gra komputerowa w otwartym świecie należy do gatunku survival horror i jest to debiutancki projekt studia The Fun Pimps Entertainment. Tytuł został ufundowany na platformie Kickstarter za sumę ponad 500 tysięcy dolarów, podczas gdy celem autorów było zebranie jedynie 200 tysięcy. Fanom gier o zombie ten tytuł szczególnie przypadnie do gustu. Jeśli jesteś miłośnikiem horrorów, uwielbiasz rozgrywki z żywymi trupami w tle, to ten tytuł z pewnością Ci się spodoba. Koniecznie pobierz 7 Days to Die Download i walcz o przetrwanie przeciwko krwiożerczym zombie! Data premiery: 13 grudnia 2013. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

7 Days to Die Download Skidrow

7 Days to Die steam

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w świecie, w którym wojna atomowa doprowadziła do prawie całkowitej zagłady ludzkości. Akcja rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości – bo w 2034 roku w Stanach Zjednoczonych. Rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus, którym została zainfekowana znaczna część populacji, natomiast druga część musi stale walczyć o przetrwanie. Wirus ten zabija człowieka w ciągu zaledwie siedmiu dni, a następnie przeobraża go w zombie. Taka apokaliptyczna wizja świata z pewnością spodoba się niejednemu fanowi. Gracz ma za zadanie wcielić się w jednego z garstki ludzi, którzy przetrwali niezarażeni wirusem, jednak stale muszą walczyć przeciwko żywym trupom. Żyją oni w amerykańskim hrabstwie Navezgane, którego nazwa w języku Apaczów oznacza zabójcę potworów. Tym właśnie trudni się główny bohater – musi zabijać, aby samemu przeżyć. Gra została osadzona w świecie o bardzo otwartej strukturze, który w znacznej mierze składa się voxeli. Gracz może likwidować i rozbrajać praktycznie każdy przedmiot w grze akcji, co możliwe jest dzięki rozbudowanemu silnikowi fizycznemu Unity. Zagraj dzisiaj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Dodatkowo dużą zaletą tytułu jest różnorodność lokalizacji – bohater może wejść do praktycznie każdego napotkanego budynku, może przemierzać lasy, pustynie, miasta lub góry. Oprócz zombie ten straszny świat zamieszkują również inne, niebezpieczne stworzenia – mutanty, z którymi nie raz przyjdzie się zmierzyć bohaterowi. Ponadto kolejnymi, bardzo wymagającymi przeciwnikami są głód i pragnienie, które wymuszają na bohaterach robienie zapasów. W przeżyciu ułatwia system rzemiosła, w ramach którego bohaterowie uczą się wykonywania i wyrabiania potrzebnych im przedmiotów. Istnieje również możliwość modernizacji i ulepszania istniejących już, rozpadających się budynków. Gracz cały czas może także rozwijać swoją postać, a także jej unikatowe umiejętności. Rozgrywka jest bardzo intuicyjna, dlatego nie ma potrzeby przeglądania sieciowych podręczników i szukania pomocy w internecie lub na forach. Jeśli świat, w którym należy walczyć z zombie o przetrwanie stanowi dla Ciebie doskonałą rozrywkę, to ten tytuł będzie dla Ciebie idealny! Pobierz 7 Days to Die Download i walcz o przetrwanie, zabijaj kolejne żywe trupy i rozwijaj swoją postać! Grafika i soundtrack to zasługa silnika Unity którego używa także Pillars of Eternity.

Gra stworzona na platformę PC Windows, XONE oraz PS4 została wyposażona w system, który dopasowuje kolejne elementy rozgrywki układając ją w logiczną całość oraz sprawia, że bohater zawsze ma co robić. Można wybrać tryb dla pojedynczego gracza oraz multiplayer – wówczas rozgrywki mogą być oparte zarówno na kooperacji jak i rywalizacji z pozostałymi użytkownikami. Jeśli gra przypadła Ci do gustu, to koniecznie musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz 7 Days to Die Download i rozpraw się z zombie, które pragną Cię zainfekować śmiercionośnym wirusem! Cena na steam: 24,99 USD. Język: angielski, niemiecki, francuski.

7 Days to Die Pobierz Codex

7 Days to Die exsite

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GT 640 v3.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.
  • CODEX 7 Days to Die steam Download
  • Pebx 7 Days to Die Pobierz za darmo PC
  • Steam Download 7 Days to Die Crack Exsite
  • Reloaded 7 Days to Die servers Chomikuj

Oficjalna strona: https://7daystodie.com.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.