Vikings Wolves of Midgard Download

Vikings Wolves of Midgard to najnowsza gra komputerowa typu hack-and-slash, która została wydana na platformę PC Windows. Za ten mroczny tytuł odpowiedzialne jest studio Games Farm, natomiast stroną wydawniczą zajęła się firma Kalypso Media. Data premiery fabularnej gry akcji zapowiedziana została na 24 marca 2017 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Vikings Wolves of Midgard Download PC Codex

PC Vikings Wolves of Midgard pobierz

zainstaluj na pc

Ragnarok. Legenda głosi, że gdy nadejdzie najostrzejsza zima, wówczas Jotan powróci, aby zemścić się na bogach Asgardu. Świat jest na drodze do zatracenia i los Midgardu wisi na włosku. Kiedy Giganci Ognia i Mrozu zaczynają łączyć swoje armie, napotykają osadę klanu Ulfung znanych jako Wilki z Midgard. Słynna grupa wykluczonych ze społeczności wikingów – wojowników. Bestie niszczą osadę i gracz musi stanąć na czele armii, odbudować dobytek, uratować świat, a co najważniejsze – dokonać zemsty. Wejdź do świata Midgard, opartym na mitologii i historii Wikingów z domieszką fantasy. Bitwy gigantów, przerażające i okrutne istoty, które czają się w cieniu, zagrażają wszystkim istotom i chcą zakończyć ich życie na zawsze. Jeśli mroczne i tajemnicze klimaty stanowią dla Ciebie doskonałą formę rozrywki, to ta gra RPG akcji z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pobierz Vikings Wolves of Midgard Download i zmierz się z bezwzględnymi przeciwnikami, którzy pragną jedynie Twojego upadku! Nie zwlekaj sprawdź swoje umiejętności na konsolach PS4, XONE lub PC.

W trakcie wyprawy bohater przemierzy najróżniejsze lokacje, gdzie będzie musiał wypełnić rozbudowane zadania i walczyć z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Gracz będzie miał do dyspozycji wiele potężnych broni, w tym miecze, tarcze, dwuręczne młoty, łuki czy też włócznie. Pokonanych przeciwników można złożyć w ofierze Bogom, dzięki czemu zwiększyć swój poziom protagonisty. Jako szef klanu bohater musi uratować Midgard przed całkowitym unicestwieniem i pokonać diabelskie istoty z Fimbulwinter. Vikings: Wolves of Midgard to gra na PS4, XONE oraz PC która przede wszystkim oferuje kampanię fabularną, ale całą historię można również przejść w kooperacji. Pojawia się tu również tryb wyzwań, w którym gracze mogą rywalizować z potężnymi oponentami. Po zakończeniu bitwy można powrócić do nordyckiego świata i stawić czoła większym wyzwaniom dzięki trybowi New Game+. Można także bawić się w trybie Trials of Gods, gdzie należy zdobyć unikalne umiejętności i runy. Dzięki przedstawionej historii można poznać szczegóły mitologii nordyckiej, wziąć udział w wyjątkowych pojedynkach, rozwinąć własną postać, odbudować wioskę i zebrać legendarną broń. Dodatkowym elementem rozgrywki jest możliwość wykorzystywania otoczenia w trakcie walki z przeciwnikami. Jeśli pragniesz wcielić się w legendarnego przywódcę klanu i ocalić Midgard, to koniecznie pobierz Vikings Wolves of Midgard Download, bo tylko od Ciebie zależą losy Twoich poddanych!

Vikings Wolves of Midgard można określić jako swego rodzaju rozgrywkę Diablo III osadzoną w mitologii nordyckiej. Gra nie wprowadza wielkich nowości patrząc na oprawę graficzną z widokiem izometrycznym czy inne rozwiązania, jest jednak świetnie opracowana, lokacje są bardzo zróżnicowane, a atakom towarzyszą liczne animacje. Zalet i wady tej technologii to zasługa silnika Unity wykorzystywanego przy takich grach jak Pillars of Eternity. Gra jest bardzo mroczna, walki są bardzo zacięte, a z pokonanych przeciwników leje się strumień krwi. Dla prawdziwych miłośników akcji i brutalnych Vikingów to nie lada gratka. Pamiętaj – świat się kończy, a Twoim przeznaczeniem jest zapobiec nieuchronnej destrukcji. Wejdź do krainy Ragnarok i przenieś się do świata Bogów i ludzi! Pobierz Vikings Wolves of Midgard Download i nie cofnij się przed największymi wrogami, którzy pragną Twojej porażki! Cena na steam: ‎29,99 USD.

Vikings Wolves of Midgard Pobierz / zainstaluj

Do pborania Vikings Wolves of Midgard chomikuj

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-750S 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Pebx Vikings Wolves of Midgard Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Vikings Wolves of Midgard Crack Exsite
  • Reloaded Vikings Wolves of Midgard Torrent Chomikuj
  • CODEX Vikings Wolves of Midgard Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *