Operencia: The Stolen Sun gra do Pobrania

Poznaj zagadki i eksplorację! Operencia: The Stolen Sun PC to fantastyczna gra, która rozgrywa się w trybie pierwszoosobowym. Gra RPG zrealizowana została w świetnym stylu starych dungeon-crawlerów. Zarówno producentem, jak i wydawcą gry została firma ZEN Studios, która znana jest głównie z cyklu Pinball FX.

Operencia: The Stolen Sun Download na PC

Operencia: The Stolen Sun pobierz

Pobierz za Darmo!

Nieznana siła porwała Króla Słońce Napkiraly, pozostawiając świat w stanie wiecznej ciemności – i ewentualnej zagłady. Od ukrytych królewskich grobowców i przeklętych zamków po wejście na Drzewo Świata, aby dotrzeć do Miedzianego Lasu Krainy Bogów, odkrywaj różnorodne miejsca w odległych zakątkach ziemi… i poza nią. Każda lokalizacja może pochwalić się wyjątkową atmosferą, stylem wizualnym, wzornictwem i zagadkami, a wiele z nich odbywa się w całości na zewnątrz.

Co ciekawe – fabuła całej gry rozpoczyna się wtedy, kiedy Król Słońce Napkiraly zostaje porwany, przez siłę, która jest całkowicie obca dla ludzkości. Zadaniem gracza jest przede wszystkim ocalenie krainy. Jeżeli chcesz pomóc Królowi Słońce i sprawić, aby wszystko wróciło do normy – pobierz grę Operencia: The Stolen Sun download i ciesz się z niesamowitej akcji.

Trailer gry

Gra to świetna, magiczna przygoda, która przedstawia niesamowity świat. Można w nią zagrać między innymi na PS4 oraz XONE. Wraz z głęboko strategicznym systemem bitew, pełnym zaklęć i specjalnych umiejętności – gra zachęca do zbadania każdego obszaru, który znajduje się w magicznym świecie. Wszystkie wydarzenia, które odbywają się w rozgrywce gracz widzi w pierwszej osobie, dzięki czemu z pewnością lepiej jest mu się wczuć w całą akcję. Sprawdź też grę Outward do pobrania.

Gracz w trakcie gry dowozi siedmioosobowym zespołem. Rozgrywkę z całą pewnością urozmaicają liczne zagadki logiczne, które pojawiają się na różnych etapach w grze. Producenci gry przygotowali dla swoich fanów – trzynaście poziomów, które są bardzo ciekawe i obszerne. Dodatkowo podczas gry, możemy spotkać różnych przeciwników – w grze występuje ich, aż ponad pięćdziesiąt. Jeżeli chcesz ich pokonań – ściągnij grę akcji i uratuj świat.

Zdjęcia gry


Nowoczesna, trójwymiarowa grafika sprawia, że cała gra prezentuje się naprawdę wspaniale. Wygodny interfejs wnosi wiele pozytywnych aspektów, jeśli chodzi o samo poruszanie się po wirtualnym świecie. Ścieżka dźwiękowa również jest rewelacyjna i w ogóle nie przeszkadza graczowi podczas rozgrywania akcji. Ustawienia trudności są naprawdę solidne, dzięki czemu na gracza czeka wiele godzin wspaniałej gry, która z pewnością mu się spodoba.

Operencia: The Stolen Sun Pobierz Pełna Wersja

Operencia: The Stolen Sun download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
 

  • torrent Operencia: The Stolen Sun darmowa gra
  • crack Operencia: The Stolen Sun chomikuj
  • codex Operencia: The Stolen Sun pobierz za darmo
  • skidrow Operencia: The Stolen Sun free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *