Close to the Sun Download PC

Close to the Sun wydaje się być świetną propozycją dla fanów gier przygodowych utrzymanych w konwencji horroru. Akcja gry toczy się w alternatywnym świecie na przełomie XIX oraz XX w. Producentem jest studio Storm in a Teacup, a wydawcą Wired Productions. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, XONE, Switch.

Close to the Sun Pobierz – Pełna Wersja PC

Close to the Sun download

Wynalazki Tesli

Chcesz przenieść się do świata, w którym wydarzenia toczą się zupełnie inaczej, niż w podręcznikach do historii? Koniecznie pobierz Close to the Sun Download i sprawdź, jak mogłyby potoczyć się wydarzenia, gdyby ludzkość od razu doceniła wynalazki Nikolo Tesli. W omawianej grze natychmiast stały się one nieodzowną częścią codziennego żucia.

Wyżej wspomniane wynalazki to jedynie początek. Dzięki nim możliwe stało się dokonanie odkryć, które zmieniły losy całej cywilizacji. Gry darmowe zapewniają ciekawą fabułę, a więc nie ma czasu na nudę. W omawianej produkcji możemy wcielić się w skórę dziennikarki o imieniu Rose. Młoda kobieta pragnie zrobić wszystko, aby odnaleźć zaginioną siostrę. Sprawa jest dość tajemnicza, a więc jej rozwikłanie wymaga logicznego myślenia.

Rose postanawia udać się na pokład statku morskiego. Należy podkreślić, że jest on ogromny, a więc podczas zabawy mamy możliwość przemieszczania się. Warto wspomnieć, że jest to statek zaprojektowany przez Teslę. Mogłoby się wydawać, że po dotarciu na miejsce nie zauważymy niczego dziwnego. Prawda jest jednak szokująca. Jeśli lubisz gry przygodowe sprawdź też The Sinking City i pobierz na PC.

Najazd wroga

Po dotarciu na statek okazuje się, że zarówno załoga, jak i pasażerowie zostali zamordowani w bestialski sposób. Wszędzie leżą ich zmasakrowane ciała, co jest przerażające. Właśnie z tego powodu opisywana produkcja przeznaczona jest dla dorosłych osób. Ponadto okazuje się, że wrogiem nie są ludzie, a bliżej niezidentyfikowane potwory. Utrudnia to wybór metody umożliwiającej ich zgładzenie.

Bestie w Close to the Sun są bezwzględne, a jednocześnie agresywne. Oczywiście musimy uważać, gdyż wystarczy chwila nieuwagi, aby sterowana przez nas dziennikarka stała się kolejną ich ofiarą. Wymagany jest spryt, a także rozwaga. Twórcy kładą ogromny nacisk na zręczność. Musimy działać szybko, aby nie wpaść w sidła upiorów. Nie zawsze jest to łatwe i przyjemne.

Podczas rozgrywki wykonujemy szereg interesujących zadań, dzięki którym możemy sprawdzić nasze umiejętności. Niektóre wyzwania są złożone i skomplikowane, inne misje można wypełnić w relatywnie krótkim czasie. Nie można również zapomnieć o elementach skradania. Jeśli tylko możemy to lepiej pozostać niezauważonym.

Ucieczka przed potworami

Walka z bestiami jest czasochłonna, a dodatkowo wymaga sporej ilości ucieczki. Warto więc ratować się cichym przemykaniem, a także ucieczką. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy opisywanej gry wymyślili ogromną ilość sposobów na uśmiercenie naszej postaci. Nigdy więc nie wiadomo, kiedy zakończy się jej żywot.

Gracze cenią sobie wysokojakościową oprawę graficzną, która została stworzona z dbałością o najmniejsze detale. Trzeba wspomnieć o wyposażeniu statku, które przywołuje na myśl styl art deco oraz nouveau. Żaden element nie jest tam przypadkowy, dzięki czemu produkcja staje się jeszcze bardziej unikatowa oraz wciągająca. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player.

Close to the Sun Download PC – gra za darmo

Close to the Sun pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 / AMD FX 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 10
  • Pełna Wersja Close to the Sun torrent exsite
  • Pobierz Close to the Sun cracked chomikuj
  • Gra Close to the Sun free Download
  • Ściągnij Close to the Sun za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.