Outward Pobierz grę PC

Nowa gra z elementami sztuki przetrwania! Outward PC jest to gra RPG w otwartym świecie. Towarzyska rozgrywka oparta jest głównie na narracji, w której gracz ma możliwość wcielenia się w fikcyjną postać. Gra toczy się w niesamowitym, fikcyjnym świecie – odbywa się również według zaplanowanego scenariusza, który z całą pewnością sprawi graczom wiele przyjemności.

Outward PC Download Pełna Wersja

Outward pobierz

Pobierz grę!

Grę tą wyprodukował kanadyjski producent – Nine Dots Studio, który na rynku pojawił się w 2011 roku. Wydawcą zagranicznym został Deep Silver / Koch Media, aczkolwiek jeżeli chodzi o Polskę – to wydania tej gry podjęło się studio – CDP, które jest największą polską firmą, która zajmuje się wydawaniem nie tylko gier, ale również filmów i książek.

Akcja gry jest niesamowicie ciekawa. Rozgrywa się w fikcyjnym świecie, który nazywa się – Aurai. Kraina ta jest niezwykle magiczna, aczkolwiek również niebezpieczna, ponieważ znajdują się w niej krwiożercze potwory. Światem rządzą cztery frakcje. Najpotężniejsza grupa nosi nazwę – Kolektywu Błękitnej Komnaty i składa się także z mniejszych klanów. Ze względu na to, że frakcja nie jest ze sobą zżyta – władzę przejęła inna, która nosi nazwę Bohaterskie Królestwo Levant, która pragnie przekonać do siebie ludzkość, kusząc ich niskimi podatkami. Trzecia frakcja jest niesamowicie religijna, nazywa się – Święta Misja Elatt. Natomiast jeżeli chodzi o ostatnią frakcję, którą można spotkać w fikcyjnym świecie, to jest to – Soroborean. Ostatnia grupa skupia się głównie na nauce oraz handlu

Gracz, który rozpoczyna rozgrywkę, sam decyduje o tym, do której grupy chce dołączyć. Jak widać – opcji ma naprawdę wiele. Jeżeli chcesz dołączyć do magicznego świata i pomóc, którejś z grup – pobierz niesamowitą grę Outward download.

Aby przetrwać w olśniewającym, a zarazem śmiertelnie niebezpiecznym świecie Aurai, będziesz musiał być przebiegły, sprytny i przygotowany. Opracuj różnorodne strategie, aby pokonać swoich wrogów. Jako zwykły poszukiwacz przygód, nie tylko będziesz musiał się ukrywać lub bronić przed groźnymi stworzeniami, ale także stawić czoła niebezpiecznym warunkom środowiskowym, chronić się przed chorobami zakaźnymi, zadbać o wystarczającą ilość snu i zachować nawodnienie. Podobną grą RPG jest Kingdom Under Fire II.

Gra została wydana zarówno na PC, jak i PS4. Bardzo nietypowym elementem produkcji, jest fakt, że gra posiada tryb kooperacyjny, który z całą pewnością urozmaici rozgrywkę. Jeżeli chcesz skorzystać z systemu magii – ściągnij za darmo Outward i ciesz się z akcji.

Outward Pobierz za darmo!

Outward download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10
 

  • crack Outward ściagnij grę pebx
  • torrent Outward gra do pobrania
  • chomikuj Outward free download
  • codex Outward graj za darmo

Podobne Darmowe Gry

Symulator Farmy 2016 Pobierz

Symulator Farmy 2016 Download

Gry ekonomiczne cieszą się wielką popularnością wśród miłośników wirtualnej zabawy. Trudno jednak się temu dziwić. Otrzymujemy w nich niesamowitą możliwość budowania własnej firmy czy nawet całych miast i państw, praktycznie od podstaw. Te bardziej rozbudowane tytuły dają graczom bardzo szerokie […]

Freddys 4

Five Nights at Freddys 4 Download

Five Nights at Freddy’s 4 to czwarta część serii gier horrorów, które to gry zdobyły sławę już od samego początku, czyli od ukazania się wersji Flash pierwszej z części. Popularność tego produktu była na tyle duża, że ich niezależny twórca, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *