Oxygen Not Included Pobierz pełna wersja

W grze symulującej kosmiczne kolonie Oxygen Not Included przekonasz się, że – niedobory tlenu oraz ciepła są naprawdę groźnymi zagrożeniami dla przetrwania Twojej kolonii. Wszystko zależy przede wszystkim od Ciebie. Masz kontrolę nie tylko nad systemami hydraulicznymi, ale również energetycznymi. Zasoby zaczną się wyczerpywać po pierwszym oddechu, więc pamiętaj, aby szybko kopać, jeśli chcesz żyć. Wczesny dostęp na steam jest od 18 maja 2017, natomiast pełna wersja udostępniona na Microsoft Windows od lipca 2019. Zbuduj kolonię w darmowej grze Early Access.

Oxygen Not Included Download PC

Oxygen Not Included torrent

Pobierz za Darmo!

Gra została osadzona w realiach science fiction – w której masz możliwość rozwijać swoją kosmiczną kolonię. Dwuwymiarowa produkcja kosmiczna została wyprodukowana przez Klei Entertainment – jest to niezależne studio deweloperskie, które słynie z wielu produkcji. Odpowiada ono nie tylko za wydanie, ale również za produkcję kosmicznej gry.

Galeria zdjęć

Produkcja dostępna jest na platformę PC. Gracz odpowiedzialny jest za rozwój kosmicznej kolonii, która ulokowana jest na którejś z planet. Podczas rozgrywki trzeba zadbać nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie bazy, ale również trzeba zarządzać każdym podwładnym. Mieszkańcy kolonii zajmują się wieloma rzeczami, takimi jak na przykład: budowaniem, prowadzeniem wszelkich badań, a także transportem lub przygotowywaniem potraw.

Gracz ma również za zadanie zadbać o wszelkie potrzeby osób, które również mieszkają w kolonii. Jeżeli chcesz zaopiekować się kolonistami – pobierz grę Oxygen Not Included download i zrób wszystko, aby Twoja kolonia przetrwała. Tlen na terenie całej bazy rozprowadzany jest za pomocą wielu rur.

Kontrola temperatury to stały problem, który sprawia wiele kłopotów kolonistom. Jeżeli będzie za zimno – Twoja kolonia zamarznie, jeżeli będzie za ciepło – kolonia zginie z przegrzania się. Kontroluj temperaturę otoczenia i produkcję ciepła w Twojej kolonii, aby utrzymać przyjemną, przytulną atmosferę dla swoich kolonistów. Wybieraj spośród wielu źródeł zasilania, w tym węgla, wodoru, gazu ziemnego lub zwykłego starego smaru.

Trailer

Wydana gra z pewnością będzie niesamowitą przygodą. Jeżeli chcesz zatroszczyć się o bazę – ściagnij za darmo Oxygen Not Included do pobrania i zadbaj o każdy szczegół. Gra posiada także świetnej jakości grafikę oparta na silniku Unity, która z całą pewnością sprawia, że klimat rozgrywki jest naprawdę ciekawy. Gra cechuje się również dużą dawką humoru – co z pewnością jest dużym plusem. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa, którą można usłyszeć w grze jest naprawdę bardzo dobra – na pewno umili ona czas spędzony na budowaniu i rozwijaniu swojej własnej kolonii kosmicznej.

Oxygen Not Included Pobierz zainstaluj

Oxygen Not Included PC Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3240 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 640 v3.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Oxygen Not Included chomikuj pobierz
  • torrent Oxygen Not Included free download
  • codex Oxygen Not Included ściągnij na PC
  • skidrow Oxygen Not Included codemasters gra do pobrania

Podobne Darmowe Gry

Left Alive pobierz

Left Alive Download

Left Alive to survivalowa gra akcji. Tytuł jest dziełem firmy Square Enix (producent i wydawca), a pracowali nad nim prawdziwi weterani branży. Zostań fanem produkcji survivalowych, zainstaluj Left Alive Download i zawalcz o przetrwanie.

FIFA 22 pełna wersja do pobrania

FIFA 22 Pobierz za darmo

FIFA 22 to kolejna odsłona kultowej serii gier, wychodzącej spod skrzydeł amerykańskiego producenta i wydawcy – Electronic Arts. Tytuł zabiera gracza ponownie na wirtualne boiska, na których może rywalizować z komputerem, ze znajomym, jak również z innymi ludźmi na całym […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *