Surviving Mars Download

Zabierz się na czerwoną planetę. Pobierz pełna wersja gry Surviving Mars jest przykładem strategii ekonomicznej w konwencji science-fiction, należącą do kategorii city-builderów. Opracowaniem produkcji zajęło się bułgarskie studio Haemimont Games, mające na swoim koncie chociażby Tropico 5. Wydawca gry to Paradox Interactive. Data premiery 15.03.2018. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Surviving Mars Download – Pełna Wersja PC

Surviving Mars pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Celem zabawy jest budowa oraz rozwój pionierskiej kolonii na Marsie. Akcja gry na PS4, PC oraz XONE osadzona została w realiach wyraźnie zainspirowanych dziełami kultowych pisarzy science-fiction, takich jak Arthur C. Clarke czy Isaac Asimov. Stylistyka produkcji nawiązuje natomiast to estetyki retro-future, czyli wizji świata przyszłości sprzed dziesięcioleci. Zadaniem gracza jest utworzenie kolonii na powierzchni Czerwonej Planety, która będzie odpowiednio sprawnie funkcjonować. W tym celu należy zadbać o szereg aspektów, które bezpośrednio wpływają na osiągnięcie sukcesu. Kolonistom należy zapewnić dostęp do wody, jedzenia oraz tlenu, a także pozostałych zasobów niezbędnych do przetrwania. Należy także utrzymywać dopływ energii elektrycznej i realizować operacje górnicze. Osobną kwestią jest rozwój nauki, wymagający przeprowadzania ekspedycji eksploracyjnych w różnych zakątkach planety oraz przeprowadzanie eksperymentów. Jeżeli chcesz zarządzać marsjańską kolonią, pobierz za darmo Surviving Mars PC Download i zadbaj o jej ciągły rozwój.

Mechanika

Zabawa rozpoczyna się od wyboru kosmicznej agencji, która będzie w stanie zapewnić całemu przedsięwzięciu wymagane wsparcie materiałowe oraz finansowe. Następnie gracz staje przed wyborem lokacji, w której ma znaleźć się przyszła kolonia. Bezzałogowa misja z udziałem robotów i łazików tworzy podstawową infrastrukturę, dzięki której możliwe jest wysłanie na kolonię pierwszych gości. Proces ten wymaga zapewnienia obecności systemów do podtrzymywania życia, a także źródeł wody i energii. Odpowiednio funkcjonalna kolonia może być zasiedlona nawet przez setki ludzi, a każdy z nich posiada indywidualne cechy. Mieszkańcy czujący się w nowym domu wyjątkowo dobrze, mogą nawet wyrazić chęć posiadania dzieci. Jeżeli chcesz poprowadzić cywilizację ku nowej epoce, ściągnij Surviving Mars free Download i zadbaj o odpowiedni komfort swoich kolonistów. Polecamy również grę kolonizacyjną Anno 1800. Cena gry Surviving Mars zaczyna się od około 20zł.

Rozgrywka

Niektóre czynniki i wydarzenia mogą się przyczynić do problemów z pozyskaniem nowych gości marsjańskiej kolonii. Czasem jest to spowodowane bankructwem sponsorów, a innym razem wybuchem trzeciej wojny światowej doprowadzającej do wyniszczenia ludzkości. Aby poczuć się jak zdobywca Marsa, pobierz grę Surviving Mars Download i dopilnuj wszystkich interesów. Urozmaiceniem sandboksowej zabawy są scenariusze opcjonalne, zwane tutaj Tajemnicami. Wydarzenia te mogą doprowadzić do dość realistycznego świata motywy typowe dla science fiction. Zadania tego typu mogą się rozpocząć na przykład wraz z odnotowaniem obecności niezidentyfikowanych obiektów niedaleko samej kolonii. Badanie poszczególnych Tajemnic wiąże się ze sporym ryzykiem. Mogą one zarówno doprowadzić do wielkich zysków dla kolonii, jak i spowodować nieodwracalną katastrofę.

Surviving Mars Pobierz grę na PC

Surviving Mars download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4150T 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GT 620 / Radeon HD 6450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Surviving Mars Torrent Pebx
  • Free Download Surviving Mars Crack Chomikuj
  • Exsite Surviving Mars Pobierz za darmo
  • SKIDROW Surviving Mars Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *