Project CARS 2 Download

Czy jest osoba, która nie zna pierwszej części Project CARS? W środowisku graczy z całą pewnością nie, dlatego zapewne nie ma również osoby, która nie czekałaby na jej kontynuację, grę Project CARS 2 Download. Produkcja powstała w studiu Slightly Mad Studios, gdzie zadbano o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dodatkowo, gracze będą mieli do dyspozycji nowe trasy, a także większe możliwości wyboru samochodów, które czekają w garażu. Dodatkowym trybem jest zdolność współpracy w kampanii, a także nowe opcje sieciowe, na które czekają wszyscy fani pierwszej części opisywanej gry wyścigowej. Jeśli jesteś jednym z nich, nie czekaj i w dniu premiery pobierz ją na swój komputer! Gra komputerowa będzie dostępna w angielskiej wersji językowej. Data premiery: 21 września 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Project CARS 2 Download PC – do pobrania

reloaded Project CARS 2 torrent

Zainstaluj Project CARS 2 na PC

Produkcja gry jest tym bardziej wyczekiwana, bowiem studio producentów wydało już popularne oraz uznane gry, takie jak między innymi Test Drive: Ferrari Racing Legends czy też Need for Speed: Shift. Projekt częściowo został sfinansowany na platformie World of Mass Development. Założenia gry Project CARS 2 Download są takie same, jak pierwszej części. Gracze mają do dyspozycji niezwykle realistyczną grafikę, a także różnorodne opcje, pozwalające między innymi zmieniać elementy karoserii, modyfikować parametry samochodu czy też włączyć, bądź wyłączyć różnorodne ułatwienia, w tym optymalną linię jazdy, która jest wyświetlana w trakcie jazdy na torze. Sprawdź się w wyścigach samochodowych np. w trybie kooperacyjnym i zagraj na konsolach ósmej generacji PS4, XONE lub komputerze PC.

Gracze posiadają również katalog lokacji, w którym znajdują się liczne tory. Łącznie jest ich pięćdziesiąt, a co za tym idzie – ponad dwieście tras w jednym! Gracze będą mogli również przebierać w samochodach, których będzie ponad dwieście modeli w czterdziestu różnych kategoriach. Wśród nich pojawi się nowość – kategoria aut koncepcyjnych. Z całą pewnością miłośnicy motoryzacji nie oszczędzą pochwał w kwestii opcji dostosowywania własnej maszyny. W grze Project CARS 2 Download, będą mogli przetestować liczne ustawienia na własnej skórze, a dodatkowo – przygotowanym przez siebie torze! Projekt ten posiada między innymi różnorodne wyzwania, rankingi oraz tabele, w których każdy gracz stara się osiągnąć sukces – być na pierwszym miejscu. Istnieje możliwość grania w dwóch trybach, zarówno single-, jak i multiplayer. Pierwszy z nich jest trybem podstawowym, jednak multiplayer skłania graczy do wcielania się w kierowcę oraz pilota. Można ze sobą rywalizować, bądź też współpracować, aby pokonać resztę stawki. Co ważniejsze – gra posiada niezwykle realistyczną grafikę, która pomaga wszystkim graczom jeszcze lepiej wcielić się w bohaterów torów wyścigowych. Wszystkie wady i zalety tej technologii to zasługa silnika LiveTrack 3.0 specjalnie wykorzystanego na potrzeby recenzowanej gry.

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, bądź sportów motorowych, nie wahaj się! Pobierz grę Project CARS 2 Download na swój komputer i przenieś się na tory wyścigowe! Poznawaj je, modyfikuj samochody, ciesz wspaniałą grafiką oraz sprawdź, jakie błędy zostały poprawione względem części pierwszej. Gra niczym nie różni się od rzeczywistości, posiada zachody słońca, znajdujące się na poboczach pułapki żwirowe, a także oddalone drzewa, które jedynie nadają rywalizacji jeszcze więcej emocji. Spróbuj i przekonaj się sam! Chcesz być jednym z kierowców, którzy są uwielbiani na całym świecie, a kobiety nie odstępują ich na krok? Tak? Więc na co czekasz? Pobierz grę już teraz! Cena na steam: 59,99 USD.

Project CARS 2 Pobierz / zainstaluj pełna wersja

skidrow Project CARS 2 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-6700K 4-Core 4.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 8 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1080.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX Project CARS 2 PC Download
  • Pebx Project CARS 2 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Project CARS 2 Crack Exsite
  • Deluxe edition Project CARS 2 Torrent Chomiku

Oficjalna strona: https://www.projectcarsgame.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.