Dead by Daylight Download

Gra Dead by Daylight Download została opracowana w trybie multiplayer. Jej projektantów zainspirowały horrory typu Slasher, które posiadają niezwykle pozytywne oceny oraz duże zainteresowanie wśród graczy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Gra komputerowa miała swoją premierę 14 czerwca 2016 roku. Została wydana na systemy Windows przez firmę Starbreeze Studios (ich producentem jest Behavior Interactive). Opisywana gra jest gatunkiem survival horror, który cieszy się popularnością pośród społeczności graczy. Jeśli razem ze znajomymi chcesz ciekawie spędzić wieczór, gra Dead by Daylight Download będzie idealnym rozwiązaniem! Twórcą recenzowanej gry jest Dave Richard i została ona wydana na platformy Microsoft Windows PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4.

Dead by Daylight Pobierz Pełna Wersja PC

Dead by Daylight download

Pobierz za Darmo!

Jest to gra asymetryczna typu skradanka, czyli – inaczej mówiąc – jeden z graczy staje do pojedynku z czwórką. Określa się ich mianem – kolejno – zabójcy oraz czterech uciekinierów. Zabójca ma uniemożliwić reszcie graczy ucieczkę z zamkniętej mapy gry, do czego dążą. Uciekinierzy naprawiają oraz włączają jednocześnie odpowiednie liczby generatorów, aby móc otworzyć drzwi oraz wydostać się z danego miejsca. Zabójca natomiast przede wszystkim ma na celu zabicie ich. Wszyscy gracze mogą indywidualnie wybrać własne postacie, którymi następnie będą kierować. Bohaterów jest łącznie siedmioro, a każdy z nich posiada odmienne zdolności, jak również techniki zabijania, które można wykorzystać w grze właściwej. Gra toczy się do chwili, kiedy wszyscy gracze znajdą wyjście – ukryty właz, bądź drzwi albo też zginą z rąk Zabójcy.

Akcja ma miejsce na jednej z sześciu map, które są wybierane losowo, niezależnie od graczy. Grający w charakterze Zabójcy widzą świat z ciekawej perspektywy pierwszej osoby, natomiast Uciekinierzy – z perspektywy trzeciej. Pośród bohaterów, których można wybierać, znajduje się chociażby Michael Myers, fikcyjna postać, która każdy zna z serii filmów pod tytułem Halloween. Swojego pierwszego morderstwa dokonał na siostrze Judith. Najważniejszym zadaniem Uciekinierów jest, aby jako pierwsza osoba znaleźć wyjście z mapy, nawet za cenę życia innych graczy. Sprawdź swoje umiejętności grając na konsolach PS4, XONE lub komputerze w trybie kooperacyjnym.

Nie wahaj się! Choć zapewne w życiu rzeczywistym nie zdradzisz przyjaciół, to jednak w grze Dead by Daylight Download wszystko jest dozwolone! Pobierz grę już dziś i wczuj się w bohaterów, którzy starają się przeżyć (bądź zabić). Gracze, którzy wcielają się w Uciekinierów mogą za sprawą swojej perspektywy zobaczyć, co dzieje się za rogiem, bez konieczności ujawniania własnej pozycji. Dzięki temu, mają oni ułatwione zadanie, z kolei Zabójca… Musi sprawdzać każdy kąt w poszukiwaniu swojego celu. Sama gra posiada niezwykle realistyczną, pogrążoną w mroku oraz tajemnicy grafikę. Perfekcyjnie potrafi ona wywołać gęsią skórkę. Wszelkie szczegóły zostały dopracowane z najwyższą precyzją, dlatego warto pobrać oraz wypróbować grę Dead by Daylight Download już dziś! Sprawdź wady i zalety tej technologi która powstałą przy użyciu silnika Unreal Engine 4 z którego korzysta także Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Nie zgiń. Dotrwaj do końca. Znajdź wyjście i wygraj! Taki jest cel Uciekinierów, a zabójców? Znajdź. Zabij. Triumfuj. Nie wahaj się! Zbierz przyjaciół i rozpocznijcie wspólnie grę, która z całą pewnością wciągnie Was do zabawy! Gra posiada wielu zwolenników oraz fanów, którzy nieprzerwanie grają w nią. Kto wie – być może będziesz jednym z nich? Warto spróbować już dziś i przekonać się o jej najwyższej jakości na własnej skórze! Cena na steam: 19,99 USD.

Dead by Daylight Download PC

Dead by Daylight pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4430 3.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Dead by Daylight Crack Pebx
  • Pobierz Dead by Daylight Torrent Chomikuj
  • Exsite Dead by Daylight Free Download PC
  • Pełna Wersja Dead by Daylight Pobierz za darmo

Oficjalna strona: https://www.deadbydaylight.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.