Pulse Download

Zasiadając przed ekranem monitora, aby sprawdzić swoje siły w grze przygodowej zazwyczaj oczekujemy, że nasz bohater będzie postacią obezwładniającą wrogów dzięki swoim unikatowym mocom. Owszem, liczymy się z tym, że osiągnięcie pełni sił może nam zająć nieco czasu, jesteśmy jednak przekonani, że już na starcie posiadamy coś, co wyróżnia nas na tle innych postaci ze świata gry. Pulse dostępna na PC to tytuł, który spełnia te oczekiwania, choć robi to w nieco nietypowy sposób. Gra (FPP) zasługuje na pobranie jej już choćby dlatego, że stwarza jedną z nielicznych okazji do tego, aby wcielić się w postać… niewidomego bohatera. Data premiery gry dostępnej tylko na Microsoft Windows PC zapowiedziana została na 20 października 2015.

Zainstaluj Pulse Download PC

Pulse Download

Pobierz za Darmo!

Pulse PC Download zasługuje na miano innowacyjnej przygodowej gry akcji i wygrywa walkę o ten tytuł toczoną z szeregiem innych pozycji o nietypowej fabule. Już sama historia tego tytułu jest zresztą dość nietypowa, początkowo był on bowiem przede wszystkim darmowym projektem studenckim. Z czasem gra została jednak nie tylko ulepszona, ale i w istotny sposób rozbudowana, w pewnym momencie zaś jej twórcy zdecydowali się nawet na utworzenie własnego studia, które firmuje tytuł jako Team Pixel Pi.

Czego zatem należy się spodziewać pobierając grę Pulse na PC? Jak już wspomniano, jej głównego bohatera trudno uznać za postać typową. Jest on niewidomy, nie należy jednak do osób całkowicie bezbronnych. Co więcej, jest w stanie całkiem sprawnie orientować się w otoczeniu, posiada bowiem zdolność wykorzystywania w praktyce możliwości, jakie stwarza echolokacja. Postać, w którą się wcielamy korzystając z opcji Pulse Download wydaje więc własne dźwięki, a jednocześnie rejestruje cudze sygnały. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania, echo akustyczne pozwala bowiem na tworzenie swego rodzaju wizualnej rekonstrukcji świata gry. Rekonstrukcja ta jest wzbogacona zresztą o wspomnienia samego bohatera pochodzące jeszcze z tych czasów, w których mógł bazować na tym, co rejestruje jego własny narząd wzroku.

Zobacz trailer gry Pulse

Nasze zadanie nie jest skomplikowane, na każdym z poziomów musimy bowiem znaleźć drogę, która zaprowadzi nas do punktu docelowego. Co ważne, musimy też unikać czyhających na nas, dość zróżnicowanych niebezpieczeństw, misja nie zostanie bowiem uwieńczona sukcesem, jeśli nie dotrzemy do celu w jednym kawałku. W czasie gry akcja jest obserwowana z perspektywy pierwszej osoby, widzimy więc nasze otoczenie. Nie możemy jednak zapominać o tym, że postrzegamy je oczyma niewidomego, a co za tym idzie to, co nas otacza nie zawsze jest zgodne z tym, co znajduje się w rzeczywistości. Jeśli więc liczymy na dotarcie do celu, nasz bohater musi korzystać nie tylko z słuchu, ale również z innych zmysłów. Im więcej wysiłków tego typu będziemy podejmować, tym bardziej będziemy pewni, że nasza rekonstrukcja otoczenia będzie rzeczywiście wierna, a my oszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek. Takie podejście sprawia, że świat gry nieustannie się przekształca.

W czasie gry nie będziemy osamotnieni. Naszym wsparciem będą Mokos – niewielkie stworzona, które mogą nam pomagać. Są one w stanie wydawać dość specyficzne dźwięki, które przyczyniają się do tego, że nasza umiejętność postrzegania otoczenia zwiększa się w istotny sposób. Niestety, świat gry nie musi być nam zawsze przyjazny, nie brakuje w nim bowiem również potężnych bestii, dla których, z oczywistych względów, jesteśmy przede wszystkim bardzo łakomym kąskiem. To, że bohater jest całkowicie bezbronny wcale nie upraszcza rozgrywki.

Czy damy sobie radę w świecie utalentowanego niewidomego? Aby się o tym przekonać warto ściągnąć grę i spędzić przynajmniej kilka godzin w dziwnym świecie „Pulse Pobierz„.

Pobierz Pulse pełną wersję PL

Pulse na pc za darmo

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E7500 2.93GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Pulse Download zainstaluj Reloaded
 • Pobierz Pulse Chomikuj
 • Do pobrania Pulse Torrent
 • Pulse Pobierz za darmo
 • Exsite Pulse Free Download

Oficjalna strona: http://pixelpigames.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *