The Witness Download

Niepowtarzalna gra komputerowa to taka, która pozwala nam się odprężyć oraz przenieść w inny świat, całkowicie różny od tego, w którym żyjemy na co dzień. To właśnie dlatego gry przygodowe cieszą się sporą popularnością zarówno wśród młodych, jak i nieco bardziej dojrzałych graczy. Na rynku istnieje wiele produkcji tego rodzaju. Jedną z nich jest The Witness. To gra, która zasługuje na nasze zainteresowanie o czym świadczyć mogą liczne pozytywne recenzje jakie zebrała. Warto więc pobrać The Witness na swój komputer i sprawdzić, czy jest to gra, która zapewni nam rozrywkę jakiej potrzebujemy. W większości przypadków tak właśnie powinno być. Data premiery gry twórcy Jonathana Blow odbyła się dnia 26 stycznia 2016 na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, iOS, Xbox One, Android, na starsze konsole X360 oraz PS3 została wstrzymana. Producentem i wydawcą gry jest Thekla, Inc.

The Witness Download PL

Witness Download

Pobierz za Darmo!

The Witness to pierwszoosobowa gra przygodowa, kładąca szczególny nacisk na rozwiązywanie zagadek. Jest więc to gra, która wymaga od nas myślenia co sprawia, że uwielbiają ją miłośnicy ambitniejszej rozrywki. Dzięki tym zagadkom właśnie staje się ona znacznie bardziej ciekawa i urozmaicona, nie należy się więc ich obawiać, nawet jeśli na co dzień nie jesteśmy mistrzami w rozwiązywaniu szarad i karkołomnych łamigłówek. Mimo to pobranie tej gry może zapewnić nam wielogodzinną rozrywkę na najwyższym poziomie. Zagraj w popularną grę logiczną na konsolach PS4, XONE, komputerach PC lub telefonach komórkowych Android, iOS.

Akcja gry osadzona została na sporej wielkości wyspie, po której możemy się swobodnie poruszać, celem wyszukiwania kolejnych łamigłówek. Wyspa ta jest całkowicie wyludniona, choć znajdują się na niej oznaki bytowania innych ludzi i istot. Niemniej jednak w momencie, w którym rozpoczynamy grę jest to miejsce bardzo tajemnicze i zagadkowe. W miarę odkrywania kolejnych podpowiedzi oraz rozwiązywaniu zagadek dowiadujemy się coraz więcej o miejscu, w którym przyszło nam się znaleźć i poznajemy kolejne sekrety wyspy. Jest to więc gra, w której wszystko nie jest oczywiste od samego początku co jest z całą pewnością niewątpliwą zaletą. Dlatego też The Witness Download to najprostszy sposób na ciekawe i niecodzienne spędzenie swojego wolnego czasu.

Grafika tej niecodziennej i nietuzinkowej grze oparta jest na technologii 3D. Dzięki temu jest w stanie dostarczyć graczowi przyjemnych wrażeń. Dodatkowo ukazanie akcji z perspektywy pierwszej osoby, pozwala podczas zabawy jeszcze bardziej wczuć się w panujący w grze klimat co w przypadku tej akurat pozycji ma ogromne znaczenie. Warto dodać, że rozgrywka w wymaga od gracza przede wszystkim logicznego myślenia, ale nie tylko. Przydaje się jednakże również cierpliwość, spostrzegawczość oraz umiejętność kojarzenia faktów. Dlatego też początki gry mogą niektórym graczom wydawać się nieco nużące i trudne. Nie da się jednak ukryć, że jest to jedynie chwilowe. Już po odgadnięciu kliku pierwszych zagadek gracz odczuwa niemałą satysfakcję i chętnie przechodzi do kolejnych. Wymaga to od niego poruszania się po wyspie pieszo lub za pomocą łodzi, co również jest ciekawym urozmaiceniem. Jest więc to gra bez dynamicznych zwrotów akcji. Mimo to jednak wciąga.

Podsumowując, jeśli jesteśmy miłośnikami gier przygodowych, które nie polegają jedynie na wspinaniu i skakaniu a także wymagają od nas myślenia, koncentracji i wyobraźni pobranie gry The Witness Download będzie dobrym pomysłem. Połączenie ciekawej fabuły z dobrą, nowoczesną oprawą graficzną jest gwarancją udanej rozgrywki. Przekonało się o tym już zresztą bardzo wielu graczy, którzy wystawili tej niecodziennej i ciekawej grze bardzo dobre oceny i recenzje. Warto dołączyć do ich grona i samodzielnie przekonać się o tym jakie sekrety skrywa tajemnicza wyspa. Cena na steam: 39,99 USD, lub Origin: 142,99 zł.

The Witness Pobierz i zainstaluj

pobranie gry The Witness

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-4330TE 2.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Free Download The Witness Torrent
 • Pobierz The Witness
 • The Witness Pobierz za darmo
 • The Witness Free Download
 • Pebx The Witness Download Free
 • Pełna Wersja The Witness Chomikuj

Oficjalna strona: http://the-witness.net/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *