Raven’s Cry Download

Pobierz już dzisiaj pełną wersję gry komputerowej Raven’s Cry Download i wejdź do świata piratów już teraz. Raven’s Cry to postrzegany z perspektywy trzeciej osoby RPG akcji jak gdyby stworzony dla tych graczy, którym marzą się morskie pojedynki i przemierzanie oceanów. W dużej mierze jest ona zbliżona do drugiej odsłony cyklu Risen, nie można jednak nie docenić tego, że gracz zyskuje szansę na udział w bitwach morskich, w których udział biorą również żaglowce. Początkowo przy grze pracował fiński zespół Octane Games, z czasem jednak grę przejęło polskie studio Reality Pump które jest znane z Two Worlds II. Wydawcą recenzowanej gry przygodowej jest TopWare Interactive. Datę premiery zaplanowano na 30 stycznia 2015 i została udostępniona na Microsoft Windows PC a na konsole została anulowana.

Przetestuj, Raven’s Cry Pobierz i zainstaluj na swoim komputerze ! Akcja gry przenosi nas na osiemnastowieczne Karaiby, gdzie wcielamy się w rolę pirata Christophera Ravena. Raven sporo już przeszedł, w młodym wieku stawił bowiem czoła atakowi piratów, który odebrał mu rodziców. I choć od tego wydarzenia minęło wiele lat, nasz bohater nadal myśli o zemście i o najlepszych sposobach na wcielenie w życie swojego planu. Fabuła jest podzielona na odcinki i charakteryzuje się tym, że jest prowadzona bardzo serio, co jest przyjemną odmianą po satyrycznym podejściu znanym z wielu innych gier o takiej tematyce. Akcja rzuci nas na wschodni basen Morza Karaibskiego, gdzie będziemy mogli przemieszczać się po dość obszernych lokacjach. Czekać będą na nas historyczne porty takie, jak choćby Santa Domingo, nie zabraknie jednak wysp skarbów zamieszkanych przez tubylczą ludność oraz innych obszarów.

Twórcy zatroszczyli się też o to, abyśmy w trakcie rozgrywki podejmowali dość zróżnicowane aktywności. Przez decydowaną większość czasu koncentrujemy się na bezpośredniej kontroli poczynań naszego bohatera, możemy przy tym angażować się nie tylko w zadania główne, ale i poboczne. Rozbieżność form aktywności jest przy tym spora, możemy więc liczyć nie tylko na walkę na szable, ale i na takie zlecenia, które wymagają od nas rozmów z bohaterami niezależnymi i skradania się po rozległych obszarach. Podczas podróży przekonujemy się też, że Morze Karaibskie jest całkiem popularne wśród piratów, nie brakuje więc okazji do bitew.

Już w trakcie rozgrywki nasz bohater zdobywa doświadczenie, może je przy tym wykorzystywać, aby rozwijać charakterystyczne dla siebie umiejętności. Na uwagę zasługuje również system reputacji, możemy więc dowiedzieć się, w jaki sposób Christopher jest postrzegany przez Anglię, Francję i Hiszpanię, a więc mocarstwa, które zabiegają o panowanie na Karaibach. Gra dostępna na PC pozwala też na handel rozmaitymi towarami, ekonomia świata bazuje bowiem na systemie popytu i podaży, spore znaczenie ma przy tym poszukiwanie skarbów. Do naszej dyspozycji oddany jest tylko jeden statek, postępy w grze sprawiają jednak, że pojawia się możliwość jego ulepszenia, a nawet wymiany na większą jednostkę.

Poziom oprawy graficznej jest dość nierówny, w ogólnym rozrachunku można ją jednak uznać za całkiem znośną. Na uwagę zasługują przede wszystkim miasta – pełne życia i naprawdę bardzo ładne, godna podkreślenia jest jednak również roślinność tropikalna, a nawet zmienne warunki pogodowe. Niestety, same postaci są dość brzydkie, a animacje sprawiają wrażenie koślawych, jeśli jednak od sfery wizualnej oczekujemy budowy atmosfery pirackiego świata – nie można nie zgodzić się z tym, że spełnia ona stawiane przed nią zadanie. W całości grafika i soundtrack to zasługa silnika Vision.

Raven’s Cry Download – Pełna Wersja

Raven's Cry Download

Pobierz za Darmo!

Raven’s Cry Download – Pobierz „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 670.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 17 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Raven’s Cry Download
 • Download Raven’s Cry
 • Raven’s Cry Pobierz
 • Pobierz Raven’s Cry
 • Ravens Cry Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *