Quake Champions Download

Quake Champions jest piątą w kolejności główną częścią kultowego cyklu strzelanek Quake. Omawiany tytuł to jednocześnie druga produkcja w tej serii, która w całości opracowana została z myślą o rozgrywce wieloosobowej. Quake Champions jest dziełem studia id Software, mającego na swoim koncie również poprzednie odsłony serii oraz tak legendarne tytuły jak Wolfenstein czy Doom. Jeżeli jesteś miłośnikiem kultowego cyklu, pobierz Quake Champions Download i weź udział w kolejnych sieciowych zmaganiach. Wydawcą gry jest Bethesda Softworks. Platformy: Microsoft Windows PC.

Quake Champions Pobierz grę na PC

Quake Champions download

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Model rozgrywki zastosowany w Quake Champions jest bezpośrednim nawiązaniem do rozwiązań obecnych w najpopularniejszej odsłonie cyklu, czyli kultowej gry Quake III: Arena. Gracze trafiają na dość ciasną arenę, na której toczą krwawe oraz niezwykle dynamiczne starcia. Uczestnicy zabawy mają do dyspozycji zarówno broń klasyczną w rodzaju strzelb, rail-gunów czy wyrzutni rakiet, jak i specjalne power-upy. Skorzystaj z bogatego arsenału broni, pobierz grę Quake Champions pc Download i wygraj w każdym pojedynku. Zestaw uzbrojenia nie jest ustalany odgórnie. Podobnie jak w pierwowzorze, gracze muszą znaleźć niezbędne oręża w zakamarkach poszczególnych aren.

Mechanika

Pomimo obecność wielu tradycyjnych rozwiązań, produkcja nie stroni od innowacji. Jedną z nich jest obecność pojedynczej zdolności specjalnej u każdej z grywalnych postaci, która nadaje przewagę graczowi w momentach krytycznych. Na przykład Ranger dysponuje ręcznym urządzeniem teleportującym, Scale Bearer jest w stanie przeprowadzać niszczące szarże, a Visor posiada zdolność tymczasowego widzenia przez ściany. Wybierz swojego bohatera i ściągnij Quake Champions free Download, aby wypróbować jego unikalne zdolności. O końcowym wyniku starcia decydują jednak przede wszystkim indywidualne umiejętności graczy. Na zwycięstwo lub porażkę wpływ mają również zagrania premiowane. Dotyczy to na przykład technik klasycznych, takich jak rocket jumping czy bunny hopping. Zmaganiom tym sprzyja obecność platform, trampolin oraz wertykalna konstrukcja poszczególnych poziomów. Zmierz się z przeciwnikami i zastosuj zagrania specjalne, pozwalające na uzyskanie przewagi w każdej sytuacji. Inną dość podobną grą jest DUSK do pobrania.

Strona techniczna

Quake Champions to gra przygotowana w oparciu o uznany silnik id Engine 6. Technologia ta jest w stanie zaoferować graczom bardzo ładną oprawę graficzną, a jednocześnie nie wymaga przesadnie potężnego sprzętu. Jeżeli lubisz dynamiczne i doskonale zoptymalizowane produkcje, pobierz za darmo Quake Champions Download i odpal najnowszą część kultowego cyklu w wysokiej rozdzielczości. Twórcy gry gwarantują brak limitu liczby wyświetlanych klatek animacji na sekundę oraz zapewniają rozgrywkę w 120 Hz. Produkcja opracowana została z myślą o zmaganiach e-sportowych, w których płynność działania gry oraz precyzja wykonywania poszczególnych operacji nierzadko ma kluczowe znacznie. Pobij wszystkie rekordy aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Quake Champions Download – Pełna Wersja PC

Quake Champions pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad 6600 2.4 GHz/AMD Phenom II X4-945 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 730/Radeon R7 240 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz Quake Champions Cracked Chomikuj
  • Free Download Quake Champions Torrent Pebx
  • SKIDROW Quake Champions Free Download
  • CODEX Quake Champions Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *