Champions of Anteria Download

Gra Champions of Anteria to strategia czasu rzeczywistego z elementami gry RPG, między innymi aktywną pauzą. W trakcie naszych niezwykłych przygód przemierzamy krainę Anterii, walcząc o władzę nad nią. W pozycji mamy do dyspozycji drużynę złożoną z kilku bohaterów wraz z którą posyłamy w zaświaty legiony przerażających potworów i monstrów. Nie ma się jednak czego obawiać, gdyż gra komputerowa opatrzona jest kreskówkową, przerysowaną, przyjemną dla oka grafiką. Data premiery gry twórcy Mihnea Dragoman odbyła się dnia 30 sierpnia 2016 na platformę Microsoft Windows PC. Producentem gry jest Blue Byte GmbH a jej wydawcą Ubisoft.

Champions of Anteria Download PC

Champions of Anteria download

Pobierz za Darmo!

GRA STWORZONA PRZEZ KOMPUTEROWYCH TYTANÓW

Podwaliny gry fantasy Champions of Anteria stworzyła gra The Settlers: Kingdoms of Anteria, która koniec końców nie przypadła graczom do gustu. Po zakończeniu jej zamkniętej bety, w produkcji wprowadzono wiele gruntownych zmian, także praktycznie powstała nowa gra. Nie jest to również kolejna część epickej serii The Settlers, lecz odrębna i niezależna produkcja. Producentem gry jest Blue Byte, który wydał również The Settlers, o których była mowa, oraz Battle Isle, zaś wydawcą Ubisoft. Można powiedzieć, że za grę odpowiadają zespoły szanowane i z długą tradycją w branży gier komputerowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak udała się najnowsza produkcja legend gier komputerowych pobierz Champions of Anteria download. Jak już wspominaliśmy w grze znajdziemy liczne przypadki w których użyto elementy RPG.

O ROZGRYWCE

Gra Champions of Anteria jest RTSem z elementami gry RPG, w której przyjdzie nam się zmierzyć z wrogimi nam przedstawicielami Plemiona Wydm, Szarobrodymi oraz Złamaną Koroną. W naszej drużynie może znaleźć się trzech bohaterów, z których każdy reprezentuje jeden z pięciu zwalczających się żywiołów. Ponadto każdy z tych bohaterów dysponuje różnymi, właściwymi tylko dla siebie zdolnościami, które wybieramy przed rozgrywką. Każdy bohater posiada w sumie dwanaście zdolności, lecz na każdą misję możemy wybrać jedynie cztery z nich. Produkcja ma również w sobie coś z Hack’n’Slasha Torchlight. Zabijamy tu kolejnych przeciwników na zróżnicowanych i kolorowych etapach, zaś po wybiciu wszystkich pomniejszych stworków nadchodzi wielki finał – walka z bossem. Developerzy zaimplementowali w grze system aktywnej pauzy, dzięki której możemy obmyślić najlepszą na dany moment strategię. O ile walka odbywa się w czasie rzeczywistym, zarządzanie naszym niewielkim królestwem odbywa się w systemie turowym. Zarządzanie naszymi włościami jest bardzo uproszczone, jednak zawsze jest to miły dodatek oraz odskocznia od życia żądnego krwi bohatera. W naszym królestwie możemy stawiać nowe budowle, tworzyć nową broń czy warzyć różnego rodzaju mikstury. Pobierz Champions of Anteria download, by również dla siebie wykuć najostrzejszy na świecie miecz i stworzyć leczniczą miksturę.

PRZYGOTUJMY SIĘ DO PODBOJU

Można rzec, że rozgrywka jest tu podzielona na dwa etapy. W pierwszym przygotowujemy grunt dla drugiego, finałowego, w którym walczymy z potężnym bossem. Wpierw następuje podbój wrogich terenów, eskorta wozów i tym podobne zadania w celu zdobycia surowców, dzięki którym będziemy mogli rozbudować nasze królestwo. Potem, gdzieś w komnatach naszego królestwa wykuwamy lepszą broń, przygotowujemy potężne mikstury, mówiąc w skrócie przygotowujemy naszych bohaterów do ostatecznej potyczki, którą jest bezlitosna ofensywa – atak na stolicę wrogiej frakcji. Ofensywa jest zadaniem złożonym i wieloetapowym, kończy się zaś bitwą z niezwyciężonym bossem. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w starciu z jednym z tytanicznych bossów występujących w grze pobierz Champions of Anteria download. Cena na steam: 7,49 USD.

Champions of Anteria Pobierz

Champions of Anteria steam

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 670.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.