Risen 3 Władcy tytanów Pobierz Demo

Risen 3 Władcy tytanów PobierzeszDemo ze strony downloaduj.pl i stwórzmy razem wielkie imperium downloadu! Tylko u Nas, tylko z nami i tylko za darmo! Risen 3 Pobierz Demo jest to kolejna trzecia odsłona kultowego cyklu gier cRPG-ów. Risen 3: Titan Lords wyprodukowało zagraniczne niemieckie studio Piranha Bytes, czyli grupa fachowców odpowiedzialnych za produkcję poprzednich części odsłon Risen w podobnych duchu serii jak Gothic. Data premiery fabularnej gry akcji została zaplanowana na 12 sierpnia 2014. Wydawcą recenzowanej gry jest Deep Silver. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360. Ważną informacji dla fanów gier na konsole jest fakt, że na PS wykorzystuje PlayStation Network.

Akcja kolejnej części Risen bedzie rozgrywana w pełnej zaskakującej krainie magii fantasy, która odwzorowuje europejskie średniowiecze, lecz posiada również regiony tropikalne inspirowane kulturą śródziemnomorską. W  Risen 3: Titan Lords Pobierz wcielamy się w innego bohatera niż w poprzednich częściach gry, którego dusza została odebrana przez Lorda Cieni. W czasie gry możemy wybrać pomiędzy człowieczeństwem postaci, lub ciemną ścieżkę. Podczas gry również odwiedzimy zarówno świat żywych oraz królestwo umarłych.

Risen 3 Władcy tytanów Pobierz Demo ma dużo wspólnego z poprzednimi częściami tej (TPP) gry. Fabułę gry obserwujemy z perspektywy kamery za plecami bohatera, a zadania polegają na przechodzeniu zadań, rozwijaniu umiejętności bohatera oraz swoje i eksplorowaniu świata. Rozwijanie bohatera polega na umiejętnościach w zręczności, wzorowanego na dwóch pierwszych częściach Gothica. Odstępem od poprzednich części gry jest możliwość blokowania ciosów potwora, a w czasie walk pomagają nam członkowie drużyny. Sterowanie bohaterem zostało oparte na czterech rodzajach ruchów oraz łatwym systemie kombosów. Korzystamy z broni palnej, łuków jak i licznych zaklęć bojowych, takie jak ogień czy pioruny. Możemy wykonywać salta, przewroty oraz teleportować się w różne miejsca wszystko jest dostępne już od pierwszych poziomów gry RPG akcji. Grafika i soundtrack w grze to zasługa silnika Genome Engine.

Wszystkie lokacje w grze Risen 3: Władcy tytanów Download zostały zaprojektowane ręcznie i składa się z trzech frakcji do których możemy dołączyć. Gracze mają również możliwość wspinaczki w określonyc miejscach oraz pływania. Warto pamiętać o tym że niektóre postacie w fabule gry są nieśmiertelne.
Risen 3: Władcy tytanów Pobierzesz za darmo tylko u nas, znajdziesz u nas też wiele innych gier do których dostępu nie otrzymasz na żadnej innej stronie ! Dostępny język: polski, angielski. Zapraszamy

Risen 3 Władcy tytanów Pobierz Demo

Risen 3 download

Risen 3 Download Demo „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 470.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Risen 3 Władcy tytanów Download Demo
 • Risen 3 Władcy tytanów poradnik
 • Risen 3 Władcy tytanów Pobierz
 • Risen 3 Władcy tytanów kody
 • Risen 3 spolszczenie
 • Risen 3 Władcy tytanów PS4 recenzja

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *