Risen Download

Wobec gier komputerowych na ogół mamy dość zróżnicowane oczekiwania. Lubimy tytuły zaskakujące, których twórcy jak gdyby wyśmiewają nasze dążenie do prób ich skategoryzowania. Wysoko cenimy jednak również tytuły wierne swojemu gatunkowi i interesujące właśnie dlatego, że w jego ramach potrafią zaproponować nam wyjątkowo wiele. Jeśli marzysz o takiej właśnie grze komputerowej, pobranie Risen okaże się strzałem w dziesiątkę. Risen Download to propozycja, która posiada wszystkie cechy dobrego action RPG. Możemy zatem wcielić się w postać bohatera, rozwijać jego umiejętności, wykonywać zadania zlecone przez postaci niezależne, a przede wszystkim – eliminować potwory. Czego chcieć więcej! Data premiery: 1 październik 2009. Platformy: Microsoft Windows PC, Xbox 360. Wydawca: Deep Silver.

Risen Download

Risen Download

Pobierz za Darmo!

Za grę fantasy odpowiada studio Piranha Bytes, co jest warte podkreślenia między innymi dlatego, że Risen to pierwszy jej projekt, który ukazał się po wydaniu trzeciej części serii Gothic. Tu warto podkreślić, że nie jest to produkt, który w jakikolwiek sposób wiązałby się z sagą, było to bowiem niemożliwe ze względu na prawa autorskie i perturbacje związane z przekazaniem ich firmie JoWood. Pobierając grę przenosimy się więc na wyspę, która od samego początku może wydać się nam miejscem dość niecodziennym. Trudno się bowiem dziwić, niezbyt często możemy bowiem grać osadzeni w lokacji, której częścią stanowi czynny wulkan. Oczywiście, jest to jeszcze jeden argument przemawiający za tym, aby zdecydować się na opcję Risen Download, obszar obiecuje nam bowiem spotkania ze zdumiewającymi przedstawicielami wulkanicznej flory i fauny i licznymi potworami, dla których charakterystyczne jest między innymi to, że nad wyraz często przemieszczają się w grupach. Oczywiście, wulkaniczna wyspa nie jest domem wyłącznie dla potworów. Możemy spotkać na niej również ludzi, a także przedstawicieli kilku innych ras. Fani tej serii chcący kontynuować fabułę będą zainteresowani trzecią częścią Risen 3.

My sami nie dysponujemy żadnymi nadnaturalnymi zdolnościami, choć nasz bohater jest na tyle bystry, aby dość szybko nauczyć się sztuki przetrwania w świecie, w którym należałoby obawiać się każdego kolejnego kroku. Naszym głównym celem jest odkrywanie tajemnic wyspy, choć ogromne znaczenie mają również misje powierzane nam z pewną regularnością przez postaci niezależne. Warto skupiać się na nich, możemy bowiem liczyć nie tylko na rozwój osobisty, ale również na godziwą zapłatę w lokalnej walucie, a ta pozwala nam na zakup nowej broni lub regenerację sił. Tak jedno, jak i drugie może okazać się niezwykle przydatne, jak już bowiem wspomnieliśmy nieszczęścia nie poprzestają na chodzeniu parami, ale przemieszczają się w grupach. Postęp w grze to przy tym nie tylko satysfakcja, ale również dostęp do kolejnych rozdziałów fabuły. Dzięki temu możemy nie tylko doskonalić naszą umiejętność władania bronią, ale i umiejętności magiczne, które, wraz z postępem akcji, okazują się coraz bardziej przydatne.

Gra RPG akcji bazuje na sterowaniu zarówno z wykorzystaniem myszy, jak i klawiatury, towarzyszymy mu przy tym nie tylko za dnia, ale również w nocy obserwując, jak zmieniają się warunki pogodowe. Grafika jest zresztą mocną stroną Risen, a sylwetki niektórych bohaterów zachwycają nawet dziś, choć od debiutu wspomnianego tytułu minęło już wiele czasu. Zachwyca również klimatyczna muzyka. Wszystko to zasługa bardzo dobrego silnika Genome Engine. Risen Download to propozycja skierowana przede wszystkim do fanów gatunku. Być może pewna schematyczność fabularnej gry akcji będzie budziła nasze zastrzeżenia, pobierając grę można mieć jednak pewność, że jej klimat szybko nami zawładnie. I choć nie ma nawiązań do Gothic, klimat sagi jest tu dobrze wyczuwalny.

Risen Pobierz w pełnej wersji

Risen Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2.5 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Risen Torrent
 • Pobierz Risen Chomikuj Prophet
 • Exsite Risen Pobierz za darmo
 • Pebx Risen 1 Free Download
 • Pełna Wersja Risen Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.