Rocksmith Download

Rocksmith w pełnej wersji to popularna w ostatnim czasie gra muzyczna. Została stworzona przez deweloperów w studiu Ubisoft Montreal. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, nowoczesna technologia zastosowana w tej grze pozwala na wykorzystanie prawdziwej gitary elektrycznej. Możliwe jest także użycie gitary elektryczno- akustycznej. Podczas gry istnieje możliwość zagrania utworów największych światowych zespołów takich jak na przykład Nirvana lub The Rolling Stones, a także The Animals lub The Cure. Jeżeli chcesz poczuć się jak gwiazda rock’a pobierz Rochsmith Download i spróbuj zagrać swoje ulubione kawałki! Data premiery 22.10.2013. Platformy: PC, PS3, PS4, X360, XONE.

Rocksmith Download Skidrow

Rocksmith pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Popularna obecnie muzyczna gra Rocksmith umożliwia swoim użytkownikom doskonałą zabawę za pomocą prawdziwej gitary. Istnieje możliwość wykorzystania zarówno gitary elektroaktustycznej, jak również elektronicznej. Twórcą tej popularnej gry muzycznej jest francuskie przedsiębiorstwo Ubisoft. W tej grze poradzi sobie z pewnością każdy, kto ma lub też zamierza zakupić prawdziwą gitarę. Rocksmith sprzedawana jest w różnorodnych zestawach. W najdroższym z nich znajdziemy także instrument. Został on opracowany przez najlepszą firmę na rynku Gibson. Cały zestaw posiada specjalny kabel, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wiosła bezpośrednio do naszego komputera. Tym samym możliwe jest odegranie jednego z 45 dostępnych utworów muzycznych, ponieważ wiosło przejmuje niejako rolę kontrolera.

W grze dostępnych jest bardzo wiele różnorodnych utworów muzycznych. Niewątpliwą zaletą tej gry jest przede wszystkim fakt, iż wspomniane utwory są wykonywane przez światowej sławy muzyków. Dzięki temu istnieje możliwość zdobywania nowych umiejętności i uczenia się od najlepszych w branży. Spośród dostępnych utworów możemy wybierać piosenki zespołów między innymi The Rolling Stones lub też Nirvany, a także The Cure, jak również The Animals. Nie możemy zapominać także o tym, iż dostępne są także utwory solowych wokalistów. Na liście znajdziemy również przykładowo Davida Bowie i jeżeli chcesz poczuć się jak on, Pobierz za darmo Rocksmith Download i spełnij swe najskrytsze muzyczne marzenia.

Podczas tworzenia wspomnianej gry głównym celem, który przyświecał firmie Ubisoft było stworzenie gry, która na stałe wpisze się w koncepcję popularnej “gry z korzyściami”. Oznacza to, iż decydując się na grę w Rocksmith nie tylko się bawimy i miło spędzamy czas, ale także rozwijamy nasze umiejętności gracza. W tym wypadku jest to zdolność gry na gitarze, która podczas systematycznego grania zdecydowanie się polepsza. Z tego powodu na płycie z grą znajdziemy nie tylko normalne tryby rozgrywki, ale także różnego rodzaju poradniki oraz samouczki, dzięki którym nie tylko poznamy podstawowe chwyty, ale będziemy mogli także popracować nad techniką. Podobną grą jest Guitar Hero III Legends of Rock pobierz.

Doskonałą grą muzyczną, za pomocą której możemy dobrze nauczyć się gry na gitarze jest Rocksmith. W ostatnim czasie bardzo dużo osób decyduje się na jej zakup, ponieważ jest to produkt idealny zarówno dla początkujących, jak również zaawansowanych graczy. To właśnie dzięki niej możemy doskonalić swoje umiejętności muzyczne i ćwiczyć na światowych przebojach. Dzięki czemu bardzo szybko zyskamy duże doświadczenie. Jeżeli chcesz choć przez chwilę poczuć się jak profesjonalny gitarzysta, dowiedz się więcej i ściągnij Rocksmith free download.

Rocksmith Pobierz reloaded

Rocksmith download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Quad Core i3 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB (GeForce GT 240 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8

  • Torrent Rocksmith pelna wersja
  • Download Rocksmith chomikuj
  • PC Warez Rocksmith exsite
  • Do pobrania Rocksmith Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *