Guitar Hero III Legends of Rock Download

Guitar Hero to, jak sama nazwa wskazuje, trzecia odsłona popularnej serii, w której to naszym zadaniem jest granie na gitarze. Jest to jednak pierwsza pozycja z całego cyklu, która ukazuje się na komputery stacjonarne, zwane w skrócie PC. Oczywiście Guitar Hero III Legends of Rock do pobrania została wydana również i na konsole poprzedniej i jeszcze wcześniejszej generacji, czyli PlayStation 3, PlayStation 2, Xbox 360 oraz Wii. Data premiery: 28 października 2007. Producentem jak i wydawcą recenzowanej gry jest studio Neversoft i Aspyr Media, Inc.

Guitar Hero III Legends of Rock Download

Guitar Hero III Legends of Rock torrent

Pobierz za Darmo!

Żeby zdecydować się na zakup i wybranie możliwości Guitar Hero III Legends of Rock Download, nie musimy posiadać jakichś specjalnych umiejętności w grze na tytułowym instrumencie, czy też być fanami takowej muzyki. Wystarczy, jeżeli po prostu chcemy się dobrze zabawić. Musimy jednakże pamiętać, że aby zagrać w Guitar Hero III Legends of Rock – komputerowej gry muzycznej, musimy posiadać specjalny kontroler do gry, w kształcie gitary właśnie. Jak widać, twórcy gry zręcznościowej, czyli studio Aspry Media Inc., postawili na jak największy realizm naszej rozgrywki. Kontroler ten został wyprodukowany przez firmę Gibson, nazywa się gitarą Xplorer i podłącza się go do komputera stacjonarnego, czy też do którejkolwiek z konsol poprzez złącze USB. Czyli prosto, łatwo i przyjemnie. Spróbuj swoich sił, zagraj na konsolach PS2, PS3, X360, komputerze PC lub Wii U. Ciekawostką jest fakt, że studio Aspyr Media, Inc. to również współtwórca takich gier jak Sid Meier’s Civilization VI.

Guitar Hero III Legends of Rock wydawać by się mogło grą banalną, pozycją, w którą nie ma sensu grać i której nie powinno się poświęcać czasu, ponieważ znudzi nam się ona za kilka minut. To jednak nieprawda. Guitar Hero III Legends of Rock dostarcza graczowi naprawdę wiele atrakcji, a próby odegrania melodii, jaką wymaga od nas produkt, kończą się albo pięknymi riffami na gitarze, albo naszymi – lub naszych znajomych – salwami śmiechu, w zależności od posiadanych przez nas umiejętności grania na tymże instrumencie. Kontroler do Guitar Hero III Legends of Rock mogą, a w zasadzie powinni posiadać wszyscy ci, którzy zakupili poprzednią, drugą część gry Guitar Hero, ponieważ to właśnie z nią był sprzedawany to właśnie wtedy ruszyła jego produkcja. Jeżeli jednakże gramy na komputerze stacjonarnym, do grania wystarczy nam bowiem każda inna gitara. Grać można również poprzez klawiaturę, ale będzie to co najmniej sporo trudniejsze, niż w przypadku użycia gitary właśnie.

Guitar Hero III Legends of Rock trailer

O co chodzi w samej rozgrywce? Otóż na ekranie pojawiają się, podobnie, jak to było w przypadku serii gier pod wspólnym tytułem SingStar, różnokolorowe symbole, a my musimy w odpowiednim momencie nacisnąć właściwy pod kątem koloru przycisk na naszym kontrolerze. Innymi słowami, w SingStar śpiewaliśmy to, co pokazywał nam komputer, tutaj gramy. Z tym, że im lepiej nam idzie, tym większą przychylność publiczności zyskujemy, we wspomnianym już wielokrotnie SingStar otrzymywaliśmy punkty za właściwe zaśpiewanie danego utworu.

Naszą karierę zaczynamy od gry w małym klubie gdzieś na uboczu kraju, jeżeli uda nam się zdobyć jak najwięcej fanów, wtedy przenosimy się do znacznie większych miasteczek, by w końcu dawać ogromne koncerty całej rzeszy naszych zwolenników. W Guitar Hero III Legends of Rock występuje jednakże pewna nowość w rozgrywce, mianowicie walki z bossami na końcu pewnych etapów. Warto zaznaczyć, że takimi bossami są na przykład Saul Hudson z Guns N’ Roses – czyli Slash, Bret Michaels – były członek grupy Poison oraz Tom Morello, gitarzysta zespołu Rage Against the Machine. Jak widać, nie są to gwiazdy jakiegoś odległego formatu, a te największe i najważniejsze. Pojedynek polega po prostu na próbie osiągnięcia lepszego wyniku od przeciwnika. Guitar Hero III Legends of Rock oferuje również tryb kooperacji, czy też współzawodnictwa z naszymi znajomymi, do tego umożliwia rozgrywkę posiadaczowi komputera stacjonarnego przeciwko graczowi posiadającemu komputer firmy Macintosh. Poza dobrą zabawą pobranie Guitar Hero III Legends of Rock może dać nam coś więcej – dobry wstęp do nauki gry na prawdziwej gitarze, do wczucia się w rytm odgrywanego utworu i być może rozpoczęcia kariery gitarzysty w zespole.

Guitar Hero III Legends of Rock Pobierz

Guitar Hero III Legends of Rock pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
 • System: Windows XP/Vista.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Guitar Hero III Legends of Rock Torrent
 • Pobierz Guitar Hero III Legends of Rock Exsite Crack
 • Chomikuj Guitar Hero III Legends of Rock Download PC
 • Pebx Guitar Hero III Legends of Rock Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Guitar Hero III Legends of Rock Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *